Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Aminnnn :) sende bir gelisme varmi canim? Merak ettim
Dun adet gunum du olmadm test yapmıştm 3 gün önce ondada negatf canm beklmedeym tabi bu arada eşime ilaç takviyesine devam

Kızlar muhteşem uçluyu ve arı sutunu eşime içiriyorum kaç gün oldu bilmiyorum tam ama bir haftayı geçmiştr eşim sabah farketmiş sperm de çoğalma hissetmiş birde ilişki sonrası duşta akıntı olarak gelırdı o azalmış sizleri bilgilendrmek istedm adet gunumu 3 gün geçti kırmızılar halen yok test de yapmadım son 1-2 gundr eğer ki bebiş yoksa 2.cı aşılama olcak ozaman eşimin sperm testı artmışmı yoksa aynımı soylerm size

Bize doktor varikosel var ameliyat olsan da cocuk olmayabilir dedi tup bebek yapin dedi :-( kafam karisik

Bize doktor varikosel var ameliyat olsan da cocuk olmayabilir dedi tup bebek yapin dedi :-( kafam karisik
Ameliyat sonrası hamile kalanlar var ama zaman (6-18 ay) kaybetmek istemiyorum diyorsan tüp bebeğe başla derim bende Allah büyük sebebi olur belki,,,,

Kızlarr ses yokmu kimseden bende 3 gun oldu geciktim test yaptim ama negatif cikti hala adet olmadim cok merak ediyorum sizler naptiniz

Kızlarr ses yokmu kimseden bende 3 gun oldu geciktim test yaptim ama negatif cikti hala adet olmadim cok merak ediyorum sizler naptiniz

Eger çok düşünüp taktiysan psikolojik baskı uyguluyorSun kendine .. o yüzden gecikme olabilir. Ki inşallah geç döllenmedir ve bebeğin seninle olur.. hayırlısi olsun

Benim daha 3 günüm var .. pek ümitli değilim. Regl olursam eşim test yapacak ben bu kafadayim hiç bukadar adet olmayı beklemiyordum

[QUOgmdmdrmk, post: 39565185, member: 655169"]Kızlarr ses yokmu kimseden bende 3 gun oldu geciktim test yaptim ama negatif cikti hala adet olmadim cok merak ediyorum sizler naptiniz[/QUOTE]
Cnm bugun benimde 53 günüm hala olmadım iki kez kan testi yaptırdım negatif

Bugun adet oldum ne kadar takmiorum desemde hep kafam onunla mesgul hayirlisu

Sağlık olsun .. gelecek aya ümitli bakalım ,bende Regl belirtisi yaşıyorum artık nezaman buyurup gelirse işte
Muhteşem 3lu kullanalı bir ay oldu tabi öncesi de var kür vs. Bakalım sonuçlar nasıl çıkacak..

Allah eger hamile degilsek adetimizi geciktirmesin....cok buyuk hayal kirikligi oluyor kafayi yicek gibi oluyoruz beklerken

Siz test yaptircakmisiniz konuyu yazan arkadas ikinci ayda hamile kalmis ilkinde bendedun propolis aldim takviye bakalim bi kac ay daha deniyelim olmadi tup bebek artik hayirlisi

Yarın Büyük gün yazarım arkadaşlar.. dua edin ..

Evet arkadaşlar test sonucu yıktı bizi iki kat geriledi... 1 ay kullandık muhteşem 3lu yu ondanmidir bilemiyecem sadece çok Üzgünüm.bukadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…