Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Ayy inşlh cnm yaa,ben aşılamada daha etkili olacağını düşündüğüm için ilaçları 30 gün kullandırıp öyle yaptıracağım cnm,boşa içmiş olmasın diye.
Bende özel doktora gidiyorum çok memnunum,devlete hiç gitmedim,eşim devlet hastanelerini sevmiyor ne kendi gidiyor ne beni götürüyor...
Doktorumun özel muayenehanesinde oluyorum aşılamamı.
Muayen ücretim 100 tl aşılama ücretim 600 tl.. Çatlatma iğnemi doktorum temin ediyor 40 tl..10 da klomen desek.. Toplamda 750 tl ye mal oluyor aşılamam..
Sen kaça yaptırdın peki..

Baska hastane tercih etmemizin sebebi yaptirgimiz hastanede semen analizi yapilmiyor baska laboratuvar da yaptiriyoruz asilama gunu kostur kostur hastaneye saglikli oldugunu dusunmuyoruz yaptirdik ama icimiz rahat degildi yani. Madem bu yola girdik buyuk denizde bogulalim dedik. Doktor muayenesi 62 semen analizi 200 asilama 500 igne 68 iki kere muayene ucreti verdik yada uc olmasi lazim 1000 liraya geldi işte ozelde yaptirdiydik devlete bende gitmem yaaa hic guvenim yok

Baska hastane tercih etmemizin sebebi yaptirgimiz hastanede semen analizi yapilmiyor baska laboratuvar da yaptiriyoruz asilama gunu kostur kostur hastaneye saglikli oldugunu dusunmuyoruz yaptirdik ama icimiz rahat degildi yani. Madem bu yola girdik buyuk denizde bogulalim dedik. Doktor muayenesi 62 semen analizi 200 asilama 500 igne 68 iki kere muayene ucreti verdik yada uc olmasi lazim 1000 liraya geldi işte ozelde yaptirdiydik devlete bende gitmem yaaa hic guvenim yok
Canım bizim semen analizini doktorumuzun labaratuvarı yapıyor,aynı binadalar. o yüzden koşturma gibi bi durumumuz olmuyor.. aşılama ücretinin içinde bizimkisi

Canım merhaba bende az önce aldım bu muhteşem üçlüyü,Rabbim aratmadan çar çabuk kucağımızı doldursun inşallah...
Bende dün regl oldum,bugün 2. günüm..
Seninle aynı başlıyoruz desene :-)
Normalde doktorum 2. günü gel klomene başlayacağız dedi,2. aşılamamı olacaktım çünkü..
Benimde ilk aşılamam olumsuzdu malesef.
Fakat nedense içimden bi his bu ay aşılamayı ertele bu ilaçlarıda dene dedi..
Hayırlısı artık...
Yarın sabahtan itibaren eşime içirmeye başlayacağım diğer reglime kadar,aşılamamı da ilaçların bitiminde olacağım nasipse.
Eki Görüntüle 1377028 Eki Görüntüle 1377029
canım olumlu yada olumsuz lütfen faydası oldu yada olmadı yazarmısın inşallah şifa olur Allah gönlümüze gore verir inşallah:emir_bebek::emir_bebek:

canım olumlu yada olumsuz lütfen faydası oldu yada olmadı yazarmısın inşallah şifa olur Allah gönlümüze gore verir inşallah:emir_bebek::emir_bebek:

Rabbim şifa versin. Inşallah vesile olur.. Bu üçlü eczaneden mi ve kaç tl yardimci olurmusunuz???

kızlar ben 140 tl ye aldım hepsini..
Eczacıdan iskonto kullanmasını yaniindirim rica ettim o da kabul etti..
Sizde rica edin eczacınızdan,malum yüksek fiyatlı ilaçlar bunlar...

Kızlar muhteşem üçlü mü proxeed plus mı?
Proxeedi denediniz mi yoksa direk 3lüye mi başladınız?
Proxeedin içeriğinde de aynı maddeler var gibi ama kafam oldukça karışık bi el atıverseniz duruma?

Kızlar muhteşem üçlü mü proxeed plus mı?
Proxeedi denediniz mi yoksa direk 3lüye mi başladınız?
Proxeedin içeriğinde de aynı maddeler var gibi ama kafam oldukça karışık bi el atıverseniz duruma?

Evet canim icindekiler ayni ben dr sordum gerek yok ona dedi proxeed verdi. Biz almistik zaten o ilaç bitince ucluyle devam edicez

Bu uçluyu aldm yarına başlıyoruz yanında arı sutu ve polende aldm kullanalm bakalm inşllh guzel haberlerle sonucu bildrirm size

Valla bende eşimn peşinden ilaçlarla koşuyorum inşllah faydasını goruruz Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşallah

BUNDAN 3 YIL EVVEL GİTTİĞİMİZ HEMEN HER DOKTOR HAYALLERİMİZİ ALT ÜST ETMİŞ YERİN DİBİNE SOKUP ÜZERİNDE TEPİNMİŞLERDİ. DAHA SONRA BU KULUPTE GEZİNİRKEN BİR PAYLAŞIM GÖRDÜM FORMÜL GİBİ. ÜMİTSİZ BİR ŞEKİLDE EŞİME VERDİM BUNLARI BULABİLİRSEN GİT AL DİYE. ÜMİTSİZ ÇÜNKÜ DOKTORUN VERDİĞİ KLOMEN VE TRENTAL ADLI HAPLAR PEK Bİ İŞE YARAMAMIŞTI. SAYI 4.5 TAN 9 MİLYONA ÇIKMIŞTI ANCAK HIZ VE MARFOLOJİ ORTALAMANIN ALTINDAYDI. EŞİM VERDİĞİM KİMYASAL DENKLEMLE :) TANIDIK ECZANEYE GİTMİŞ VE LİSTEYİ GÖSTERMİŞ, ODA MUHTEŞEM ÜÇLÜYÜ VERMİŞ.

PHARMATON (MULTİVİTAMİN) GÜNDE BİR AÇ

ZİNCO (ÇİNKO) GÜNDE BİR AÇ

SIVI L-CARNITIN ŞURUP (ESAS BU, BUNU MUTLAKA ALIN. SOLGAR MARKA) AÇ KARNINA GÜNDE 1 YADA 2 YEMEK KAŞIĞI

:nazar: İLK ÇOCUĞUMUZDA BUNLARI KULLANDIK VE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM ALLAH'A ŞÜKÜR. :nazar:
DAHA SONRA BAKTIK YİNE OLMUYO EŞİM TEKRAR BAŞLADI AYRICA BU SEFER BUNLARIN YANINDA ECZANEDE ARI SÜTÜ TABLETİNİ ALMIŞ ONU İKİMİZDE KULLANDIK VE ARIDUNYASI.COM DAN ARI SÜTÜ VE POLEN SİPARİŞ ETMİŞTİK. ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR DARISI TÜM BEKLEYEN VE İSTEYENLERİN BAŞINA YİNE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM :nazar: AMA TAVSİYEM ÖNCE HAPLARI DENEYİN DAHA SONRA OLMAZSA OYLE ALIN ARI SÜTÜNÜ FALAN ÇÜNKÜ ONLAR BİRAZ PAHALI.
LUTFEN PAYLAŞIMI YAYALIM YAYABİLDİĞİMİZ KADAR Kİ HERKES FAYDALANABİLSİN İNŞAALLAH !!!!
Canim mg larini hatirliyomusun ilaclarin

E="sltndrvs, post: 38976956, member: 652074"]Bu uçluyu aldm yarına başlıyoruz yanında arı sutu ve polende aldm kullanalm bakalm inşllh guzel haberlerle sonucu bildrirm size[/QUOTE]
Sabirsizlikla bekliyoruz cnm gelişmeleri bizleride haberdar et

E="sltndrvs, post: 38976956, member: 652074"]Bu uçluyu aldm yarına başlıyoruz yanında arı sutu ve polende aldm kullanalm bakalm inşllh guzel haberlerle sonucu bildrirm size
Sabirsizlikla bekliyoruz cnm gelişmeleri bizleride haberdar et[/QUOTE]
2 gün sonra belli olur bakalm hasta olursam aşılama yapılcak ozaman eşimin sperm testi yukseliştemi aynı mı bildirirm size cnm

Inşallah güzel haberlerini aliriz cnm benim bizimde bu ay olmazsa bildiğim duyduğum herşeyi deneyeceğim ovulasyon testi preseed jel muhteşem üçlü soğan kürü ne var ne yok deneyeceğim sonra nasip deyip oturacagim dua edeceğim

Inşallah güzel haberlerini aliriz cnm benim bizimde bu ay olmazsa bildiğim duyduğum herşeyi deneyeceğim ovulasyon testi preseed jel muhteşem üçlü soğan kürü ne var ne yok deneyeceğim sonra nasip deyip oturacagim dua edeceğim
Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda tatlı tatlı bebişler nasip etsin inşallah

X