Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bu durum çok stresli bir durum. Eğer bir taraf daha fazla takıyor diğer taraf takmıyorsa evlilik bile zedelenme noktasına geliyor. Ben artık şunu da ye bunu da ye diyemiyorum, hemen ben bu şekilde fazla dayanamam diyor. Olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok deyip kestirip atıyor. Ben artık takmayı bıraktım.

Evet arkadaşlar test sonucu yıktı bizi iki kat geriledi...:KK42: 1 ay kullandık muhteşem 3lu yu ondanmidir bilemiyecem sadece çok Üzgünüm.bukadar.
canım inan bende çok üzüldüm
eşinde varikosel var mı merak ettim?
birde kaan aydos hocayla görüşmeni tavsiye ederim.
inş en kısa surede bebeğin seninle olur.
bizde bi 10 gun sonra test yaptırcaz cok merak ediyorum.1.5 ay arı sutu bal polen,zeytinyagında incir kullanmıs olacak 2 kutuda proxeed bitirmis olacak

canım inan bende çok üzüldüm
eşinde varikosel var mı merak ettim?
birde kaan aydos hocayla görüşmeni tavsiye ederim.
inş en kısa surede bebeğin seninle olur.
bizde bi 10 gun sonra test yaptırcaz cok merak ediyorum.1.5 ay arı sutu bal polen,zeytinyagında incir kullanmıs olacak 2 kutuda proxeed bitirmis olacak

Yok varioksel. Şükür. Bir ay sonra tekrar test yaptıracak eşim. Yine düşük ise 2.tüp bebek denemesine başlayacaz.

Mutlaka haber et inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Uzun zamandır oldu bu konu eeee hamile kalan varmı
Benimde sorum olacak 2,5 yıldır evliyim olmuyor cocugum esiminde sperm kalitesi düşük cıktı varikosel teshisi kondu bu ilacı kullansam etki eder mi yardımcı olur musunuz

Arkadaslar esimin ilerleyen sperm orani ilk testte %16 cikdi . 1 ay sonra bir test daha yaptik ve sonuc %36 cikdi . ilerleyen sperm sayisi %36 gebe kalma ihtimalim varmi :KK43: bu dusuk oranmi . bua rada benjm esimde proxeed plus kullaniyor.

hayırlı cumalar..çocuklarınızla uzun sağlıklı mutlu bır ömür dilerim
tavsıyenızı bı kaç yerde daha okudum,eşim 1 yıldır proxeed kullanıyordu..yılı doldurunca bıraktık..bır de bu 3lüyü kullanalım dıye düşünüyorum,hatta yazını okuttum eşime..inşallah vesile olur bebeğimize
Konunun üstünden epey zaman geçmiş sizde durum nedir proxeed kullanmışsınız faydasını gördünüz mu

Arkadaşlar 1,5 yıldır korunmuyorduk ve çocuk sahibi olmak istiyorduk. eşimin sperm testleri hep düşük çıktı. En son yapılan testte 5 milyona kadar düştü. Sonra sayfalarda yaptığım araştırmada muhteşem üçlü (sıvı l-carnitin, zinco, pharmaton) ile tanıştık. Uyguladık 1,5 ay içerisinde sonuç aldık ve şu an 1 aylık hamileyim çok şükür. Rabbim olmayanlarada nasip etsin. Bu üçlüyü deneyin mutlaka.

Arkadaşlar 1,5 yıldır korunmuyorduk ve çocuk sahibi olmak istiyorduk. eşimin sperm testleri hep düşük çıktı. En son yapılan testte 5 milyona kadar düştü. Sonra sayfalarda yaptığım araştırmada muhteşem üçlü (sıvı l-carnitin, zinco, pharmaton) ile tanıştık. Uyguladık 1,5 ay içerisinde sonuç aldık ve şu an 1 aylık hamileyim çok şükür. Rabbim olmayanlarada nasip etsin. Bu üçlüyü deneyin mutlaka.
Tebrik ederim cnm darısı olmayan herkese inşallah
Biz problemi varmıydı peki

Uzun zamandır oldu bu konu eeee hamile kalan varmı
Benimde sorum olacak 2,5 yıldır evliyim olmuyor cocugum esiminde sperm kalitesi düşük cıktı varikosel teshisi kondu bu ilacı kullansam etki eder mi yardımcı olur musunuz
Har hamilelik haberi bir umut oluyor insana
Bir yıl olmus siz bu yazıyı yazalı sonuç aldiniz mi peki
Bizim durum da sizinle aynı

BUNDAN 3 YIL EVVEL GİTTİĞİMİZ HEMEN HER DOKTOR HAYALLERİMİZİ ALT ÜST ETMİŞ YERİN DİBİNE SOKUP ÜZERİNDE TEPİNMİŞLERDİ. DAHA SONRA BU KULUPTE GEZİNİRKEN BİR PAYLAŞIM GÖRDÜM FORMÜL GİBİ. ÜMİTSİZ BİR ŞEKİLDE EŞİME VERDİM BUNLARI BULABİLİRSEN GİT AL DİYE. ÜMİTSİZ ÇÜNKÜ DOKTORUN VERDİĞİ KLOMEN VE TRENTAL ADLI HAPLAR PEK Bİ İŞE YARAMAMIŞTI. SAYI 4.5 TAN 9 MİLYONA ÇIKMIŞTI ANCAK HIZ VE MARFOLOJİ ORTALAMANIN ALTINDAYDI. EŞİM VERDİĞİM KİMYASAL DENKLEMLE :) TANIDIK ECZANEYE GİTMİŞ VE LİSTEYİ GÖSTERMİŞ, ODA MUHTEŞEM ÜÇLÜYÜ VERMİŞ.

PHARMATON (MULTİVİTAMİN) GÜNDE BİR AÇ

ZİNCO (ÇİNKO) GÜNDE BİR AÇ

SIVI L-CARNITIN ŞURUP (ESAS BU, BUNU MUTLAKA ALIN. SOLGAR MARKA) AÇ KARNINA GÜNDE 1 YADA 2 YEMEK KAŞIĞI

:nazar: İLK ÇOCUĞUMUZDA BUNLARI KULLANDIK VE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM ALLAH'A ŞÜKÜR. :nazar:
DAHA SONRA BAKTIK YİNE OLMUYO EŞİM TEKRAR BAŞLADI AYRICA BU SEFER BUNLARIN YANINDA ECZANEDE ARI SÜTÜ TABLETİNİ ALMIŞ ONU İKİMİZDE KULLANDIK VE ARIDUNYASI.COM DAN ARI SÜTÜ VE POLEN SİPARİŞ ETMİŞTİK. ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR DARISI TÜM BEKLEYEN VE İSTEYENLERİN BAŞINA YİNE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM :nazar: AMA TAVSİYEM ÖNCE HAPLARI DENEYİN DAHA SONRA OLMAZSA OYLE ALIN ARI SÜTÜNÜ FALAN ÇÜNKÜ ONLAR BİRAZ PAHALI.
LUTFEN PAYLAŞIMI YAYALIM YAYABİLDİĞİMİZ KADAR Kİ HERKES FAYDALANABİLSİN İNŞAALLAH !!!!
Cnm inan banada umut oldu bu paylaşımın bende alıp eşime kullandırmak istiyorum
Vitaminde olsa dr a hiç danıştınız mi peki

X