Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Muhteşem üçlüyü nerden alıyoruz ve kaç lira ?? Gerçekten faydası oluyor mu. Kür yapmaktan bunaldim.
Kızlar Rabbim ardımızdan fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı etsin

konuyu okudum ancak kafam karıştı çünkü benim bildiğim erkeklerde boşalma ile şuanda çıkan sperm aslında 72 gün önce üretilen sperm. Acaba şifa şurupdamı yoksa yada 72 gün sonra etkisini gösteren hapdamı? Ancak 2. çocuk için hap değil direk şurup kullanılmış ve 20 günde hamile kalınmış.

Postdaki bir yazı:

"Erkekte sperm üretimi ergenlikten başlar ve hayatın sonuna kadar sürer. Kadındaki yumurtalar gibi belirli bir sayıda olmadığından hiçbir zaman bitme tehlikesi yok. Ortalama 72 günlük sürede üretilir. İlk oluşuma başlamasından yaklaşık 90 gün sonunda vücut dışına atılır..
Doç.Dr Teoman Kadıoğlu ait bir yazı.

Fiyati da toplasan bi kutu proxeed ediyormuş bilmiyorum artik sıkı bir kür programı uygulayacam işin içine hap vs. Katacakmiyim bilmiyorum..
Daha çok yazan olsa şu muhteşem üçlü hakkında keşke..

Konuyu açan arkadaşımıza çocuklarıyla bir ömür mutluluklar diler tecrübesini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederim. Arkadaşımız başarmış bize henüz kısmet olmadı ama naçizane bir kaç katkı da ben sunmak isterim.Aşağıya yazdığım vitamin ve amino asitler tamamen bilimsel olarak da kanıtlanmış unsurlardır. Eğer ki başka bir sorun yoksa (ağır varikosel 4 ve üzeri, dna hasarı vb.) inşallah tüm değerlerinizi normallaşecek veya daha iyileşecektir. Sonucu kimisi 1 ayda alır kimisi 3 ay kimise ise 6 ayda alır. Bünyeden bünyeye değişir ama 3 ayda ben fark göreceğinize inanıyorum.

1) İyi bir multivitamin (çinko en az 15 mg, vitamin d içereek ve selenyumda olaca) pahrmaton olur gnc olur veya solgar olur marka güvenilir olsun siz içindekilere bakın. sağlıklı ve canlı sperm vitality
2) L-Arginin (günlük en az 1000 en fazla 3000 mg) sayı
3) L-Carnitin veya Acetyl L-Carnitin (günlük en az 500 en fazla 4500 mg) hareketlilik + kısmen sayı
4) Coenzyme Q10 (günlük en az 50 en fazla 200 mg) morfoloji + sayı + kısmen hareketlilik
5) Doğal takviyeler (her gün öğünlerden sonra 1 tatlı kaşığı keçi boyunuzu özü, 1 akşam havuç suyu 1 akşam muz ve mümkünse sabahları kahvaltıdan sonra 1 tatlı kaşığ arı sütü-bal-polen-propolis karışımı)

Bir de yanlış bilinen bir husus var bunu da düzeltmek isterim. Yazılanlardan veya doktorların tvlere yaptığı açıklamalardan sanki vücudun sadece 72 günde 1 sperm ürettiği diğer günler yattığı anlaşılabiliyor. Oysa ki bunun doğrusu 1 spermin üretilmesi ortalama 72 gün sürüyor. Yani vücut 72 günde 1 topluca üretip beklemiyor her gün üretim var. Dolayısıyla kritik bağların kromozomların veya dnaların üretilmesi esnansında 30 gün bile bunları kullananan fayda görebilir kimisi ise anca tüm rezerv yenilendiği zaman fayda görür. 6 ay kullanıp herhenagi bir fayda görmediyseniz ve ağır varikoselde yoksa mutlaka sperm dna hasar tespiti yaptırın. spermiogramdan farklı bir testtir bu.

sağlıcakla kalın.

C
Fiyati da toplasan bi kutu proxeed ediyormuş bilmiyorum artik sıkı bir kür programı uygulayacam işin içine hap vs. Katacakmiyim bilmiyorum..
Daha çok yazan olsa şu muhteşem üçlü hakkında keşke..
Canim benim esim 6 ay kullandi proxeedi ama hic bir faydasini gormedi tavsiye etmiyorum.bzm sperm hareketli sayisi 19 milyondu sadece 21 milyon olmus

C

Canim benim esim 6 ay kullandi proxeedi ama hic bir faydasini gormedi tavsiye etmiyorum.bzm sperm hareketli sayisi 19 milyondu sadece 21 milyon olmus

Cvp için Sağol. Bizde zaten şimdilik proxeed plus kullanmayı rafa kaldırdık..

Sadece bitkisel takviyeler ile sayımız spermiogram testinde çıkmazken şimdi sayımız 1mil. çok şükür devamı da gelecek Allahın izniyle ben inanmak istiyorum

Sadece bitkisel takviyeler ile sayımız spermiogram testinde çıkmazken şimdi sayımız 1mil. çok şükür devamı da gelecek Allahın izniyle ben inanmak istiyorum
Kac senelik evlisiniz canım
bizm 8 sene oldu başımdan bir dusuk birde ölü dohum geçti

Ben de 2 yıldır evliyim ve çocuk özlemi cekenlerdenim=( ilk bir sene doktora gitmeden evde uygulamaigim kur bitki ot kalmadı sonra doktora gidince bende bi sorun olmadı gi anlasilinca eşim test yaptırdı ve sayısı ne yazikki 5 milyon. Tüp bebek hastane doktor falan artık o kadar zor ve bunalıma soktuki beni . Her ay kendini kandırmak psikolojik belirtiler yaşamak ve sonunda hephhüsran gözyaşı =( bunları okuyunca umutlandim ve yarın alıp baslicam hemen . Allah yardimcimiz olsun =(

Canım yatmadan önce e vitamini sabah aç karnına zinco yu da kullansın eşin. Ayrıca biz keçi boynuzu kürünü de kullanıyoruz.

Canım yatmadan önce e vitamini sabah aç karnına zinco yu da kullansın eşin. Ayrıca biz keçi boynuzu kürünü de kullanıyoruz.

E vitamini ve zinco eczaneden mi aldınız siz? Bizde 3 aydır keçiboynuzu ve bir karışım kullanıyoruz sonuç 4mil. sayı çokta önemli değilmiş 7 8mil. ile hamile kalanlar var ..hız önemli oyüzden havucsuyu da tavsiye edilir..
Allahin izniyle doğal yolla hamile kalacaz arkadaşlar..

Hayırlı cumalar Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin ..

Kac senelik evlisiniz canım
bizm 8 sene oldu başımdan bir dusuk birde ölü dohum geçti

18Ay oldu bebeğimi bekleyeli.. eşimde düşük sayı problemi var.. olumsuz bir tüp bebek tedavisi gördük.. sonrada kendimiz araştırıp yok denilen sayı ve anca mikro tese ile bulunan sayıyı 4mil.na çıkardık..

Sen ne yaptın bir gelisme var mı?

E vitamini ve zinco eczaneden mi aldınız siz? Bizde 3 aydır keçiboynuzu ve bir karışım kullanıyoruz sonuç 4mil. sayı çokta önemli değilmiş 7 8mil. ile hamile kalanlar var ..hız önemli oyüzden havucsuyu da tavsiye edilir..
Allahin izniyle doğal yolla hamile kalacaz arkadaşlar..

Hayırlı cumalar Rabbim bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin ..

Evet eczaneden aldık. Bizde de hız ve morfoloji problemi var. Havuç suyunu denemedik ama bizde havuç suyu kullanalım. Biz de 16 aydır bekliyoruz. İnşallah en kısa zamanda anne oluruz. Rabbim hayırlı evlatlar versin herkese.

X