Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Baska hastane tercih etmemizin sebebi yaptirgimiz hastanede semen analizi yapilmiyor baska laboratuvar da yaptiriyoruz asilama gunu kostur kostur hastaneye saglikli oldugunu dusunmuyoruz yaptirdik ama icimiz rahat degildi yani. Madem bu yola girdik buyuk denizde bogulalim dedik. Doktor muayenesi 62 semen analizi 200 asilama 500 igne 68 iki kere muayene ucreti verdik yada uc olmasi lazim 1000 liraya geldi işte ozelde yaptirdiydik devlete bende gitmem yaaa hic guvenim yok

Canım bizim semen analizini doktorumuzun labaratuvarı yapıyor,aynı binadalar. o yüzden koşturma gibi bi durumumuz olmuyor.. aşılama ücretinin içinde bizimkisi

canım olumlu yada olumsuz lütfen faydası oldu yada olmadı yazarmısın inşallah şifa olur Allah gönlümüze gore verir inşallah

canım olumlu yada olumsuz lütfen faydası oldu yada olmadı yazarmısın inşallah şifa olur Allah gönlümüze gore verir inşallah

Rabbim şifa versin. Inşallah vesile olur.. Bu üçlü eczaneden mi ve kaç tl yardimci olurmusunuz???

Rabbim şifa versin. Inşallah vesile olur.. Bu üçlü eczaneden mi ve kaç tl yardimci olurmusunuz???
Eczanedeymiş 150 200 arası sanırım alan arkadaşlar kesin bi fiyat soyleyebilirler mi acaba bende bu ay başlicam bu vitaminlere inşallah

kızlar ben 140 tl ye aldım hepsini..
Eczacıdan iskonto kullanmasını yaniindirim rica ettim o da kabul etti..
Sizde rica edin eczacınızdan,malum yüksek fiyatlı ilaçlar bunlar...

Kızlar muhteşem üçlü mü proxeed plus mı?
Proxeedi denediniz mi yoksa direk 3lüye mi başladınız?
Proxeedin içeriğinde de aynı maddeler var gibi ama kafam oldukça karışık bi el atıverseniz duruma?

Evet canim icindekiler ayni ben dr sordum gerek yok ona dedi proxeed verdi. Biz almistik zaten o ilaç bitince ucluyle devam edicez

Bu uçluyu aldm yarına başlıyoruz yanında arı sutu ve polende aldm kullanalm bakalm inşllh guzel haberlerle sonucu bildrirm size

Valla bende eşimn peşinden ilaçlarla koşuyorum inşllah faydasını goruruz Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul eder inşallah

Canim mg larini hatirliyomusun ilaclarin

E="sltndrvs, post: 38976956, member: 652074"]Bu uçluyu aldm yarına başlıyoruz yanında arı sutu ve polende aldm kullanalm bakalm inşllh guzel haberlerle sonucu bildrirm size[/QUOTE]
Sabirsizlikla bekliyoruz cnm gelişmeleri bizleride haberdar et

E="sltndrvs, post: 38976956, member: 652074"]Bu uçluyu aldm yarına başlıyoruz yanında arı sutu ve polende aldm kullanalm bakalm inşllh guzel haberlerle sonucu bildrirm size
Sabirsizlikla bekliyoruz cnm gelişmeleri bizleride haberdar et[/QUOTE]
2 gün sonra belli olur bakalm hasta olursam aşılama yapılcak ozaman eşimin sperm testi yukseliştemi aynı mı bildirirm size cnm

Inşallah güzel haberlerini aliriz cnm benim bizimde bu ay olmazsa bildiğim duyduğum herşeyi deneyeceğim ovulasyon testi preseed jel muhteşem üçlü soğan kürü ne var ne yok deneyeceğim sonra nasip deyip oturacagim dua edeceğim

Allah tüm isteyenlere en kısa zamanda tatlı tatlı bebişler nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…