Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
anladım canm..varikosel var mıydı..

başta başlangıcı dediler sonra ultrasonu başka bir üroloğa gösterdik yok variskoseli dediler dün yeni bir kadındoğumcuya gittim başladım eşime arginmaxuı tavsiye etti bende bu üçlüyü söyledim bunlara bir başlatalım 1 ay kullansın ters yapıcaz zaten en azından artıp artmdığını görücez ama ne bileyim ben bu üçlüden umutluyum ya ed32 adlı arkdaşımın yazdıkları bana çok umut oldu

aynen canım benim de öyle oldu sen birşeyler kullanıyormusun??

canm biz ameliyatan sonra 3 ay arimidex diye hormon ilacı kullndık yanında keçi boynuzu ...keçi boynuu kürü..pekmezi içti..
ama hızı aneliyattan öncekine göre düştü..ameliyatın etkisi diyee fazla takılmadık..sonra 45 gün arınmax kullandık yine keçi boynuzu kürü ..ve incir kürü kuldık sayımız 3 milyon arttı..hızısa arttı..şimdi ise boştayızz cumartesi ne kullancağımıza karar vereciğiz

bizde 45 gün arinmax kullndık artış oldu...sayı da da hızda da ama yüzde yüz arttsa ne olacak sayı yine 5.6. milyon hız %45....
şimdi arinmax ve pharmotan kulnmayı dsüşünüyoruz.. ama cumartesi karar vereceizz

arginmaxı dediğim gibi dünkü kadın doğumcu verdi eşiminde aklına yattı phamatonla arginmax ağar gelmesin ikiside multi,vitamin değil mi ne kadar artış oldu arginmaxta sizde değerlerde keçibıynuzunu yapın ama mutlaka

canm arinmax günde 6 tane kullanılıyor...
sayımız 2 milyonken 5.6. milyonsa çıktı..
hhareketsiz %90 dan 55 e indi..
haretli olarakta sadece yavaş hareket vardı %10 idi 25 oldu..ayrıca hızlı haretli 10 yerinde 10 olmuştu..

biz arınmaxsı alırsak günde 6 tane yerine 3 tane kullanacağz...
pharmotan da 1 tane..
doktor vitamino ldugu içi sorun olmaz dedi...

ohh çok iyi pharmatonla sıkıntı olmayacak yani bide sana tavsiyem yapabilirse eşin spor yapsın bi yerrde okumuştum bu vitaminlerin etkisini göstermesi için spora ihtiyacı varmış öyle ağar spor değil ama mesela 1 saat yürüyüş falan vucut hareketleniyor sonuçta

hıhh işte bizimiki onu yapmıyor..işe giderkn yürüyerek git diyorum gitmiyor..motorlz gidiyor ki motor sıkra sperm için pek sağlıklı bulmuyorum..ama yine söylerimm...

arginmax DEĞİLDİ BİZİM KULLANDIĞIMIZ SOLGAR MARKA L.CARNİTİN ŞURUPTU...EŞİM DE GENELDE DEDİĞİN GİBİ KULLANIYORDU L-CARNİTİNİ DE SABAH AKŞAM AKLINA GELİNCE ALIYORDU.. İLAÇLARIN PROSPEKTÜSLERİN DE Bİ OKUYUN BENCE YANLIŞLIK OLMASIN... YAZIYOR OLMASI LAZIM... arginmaxI BİLMİYORUM..TEST YAPTIRMADIK AMA SİZE FAYDALI OLABİLMEK İÇİN EŞİM Bİ ARA KULLANIP TEST VERMEYİ DÜŞÜNÜYOR... ÇÜNKÜ HERKES BUNU MERAK EDİYOR... İNŞALLAH TEZ ZAMANDA İYİ HABERLERİNİ DUYARIZ..

cok caqolasın paylasdıqıcun canım.bıze bı umut doqdu zaten.onca seyı denedık,bıde tub bebek olmayınca hep husrana uqradım.yazdıqın muhtesem ucluyu denemek ısterım,derım esıme ınsalah olur.

inşallah işinize yarar artık tüp bebeği bir çok kurum gelir kapısı olarak görüyor.. Bize aşılam şansınız bile yok deyip sonra eşimden test istediler sıfır moralle ne olabirse artık... Gittiğimiz tüp bebek merkezi sayıyı 10 milyon morfoloji ve hareketi sıfır çıkarmıştı... Yaptıkları testte vardı bi çakallık...ama çözemedik.. Yaza kampanyamız var dediler hemen arabamızı sattık.. Sonra arabasız kalınca sıfır araba almak zorunda kaldık zarar üstüne zarar ettik....ve umutsuzca bu ilaçları kullanmaya başladık.. Adetim 11 gün geçince test yapabildim ama çok umudum yoktu ama çift çizgiyi görünce direk zıplamıştık daha sonra ilk iş olarak bu foruma yazmıştık ama konu açmayı falan bilmiyordum ikinci hamileliğimde artık herkes duysun dedik ve 4 tane konu açtık inşallah birilerine faydamız olur dedik....

ed32 arkaşım çok sğaol paylaşımların için ben senin o üçlüyü aldım zaten cepte onlar :)))çinko pharmatonun l cartini ben yanlış yazmışım sormak istediğim l cartinini akşam alsın mı aç karnına diye sabah çinko ve pharmatonu akşamda l cartini alsa karışmasın hepsi birbirine ağar gelmemesi açısından demek istedim yada l cartini sabah ve akşam 2 kaşık allabilirmi benim eşim biraz kilolu kalp krizi geçirmesindne korkuyorum valla proxeeted 6 saşe kaldı içsin bitsin bunlara direk başlayacaz zaten üçlüye bana ayriyetten dün başka bir kadındoğumcuya başladım o ayriyetten dedi arginmaxta etkili olabilir isterseniz onu deneyin dedi ama ilk olarak sizin bu üçlüyü deniyecez allahım hayırlısını nasip et hepimize seninde yavrularına allahım uzun ömürler versin sanada allah darlık göstermesin bize yardımcı oluyorsun bu konularda çok sağol allah razı olsun

Son düzenleme:

insalah rabim bize evlat hasretini daha fazla yasatmasin.canim bizde bu tedavilere etek_etek para toktuk.ne borc kaldi,ne kredi hepsini yapdik.sonu bide husran olunca cok yipraniyo insan.senin yazdin konuyu okudum,bir umut geldi.hemeh esime soyledim.alalim dedi,bizde kulanmaya karar verdik.insalah rabim yuzumuzu guldurur canim.amin

inşallah allah gönlümüze göre versin ben umutluyum ed32 arkdaşımın üçlüsünden bide bişey tavsiye edicem eğer küçük yerde yaşıyorsan sperm testlerini güvenilir daha büyük merkezlerde yaptır daha emin doktorlara git benim gittiğim kadın doğumcu bile ben istanbulda tam kapsamlı bir hastahanede değerlerime baktırırm dedi burda değelreler çok sağlıklı asla çıkmaz dedi

insalah canim rabim ol dese iolasidi.sende basladin muhtesem ucluye sanirim.rabim tezlikle kucaqimizi doldursun.canim bende aynen kuvendiyim daha iyi yerde yapdiririm.

canım PHARMATON (MULTİVİTAMİN) bu kapsül mü peki zinco da öyle mi internetten baktığımda baya şey çıkıyo

Son düzenleme:
sağol tatlımm ya çok iyi oldu bu peki nekadar ödedin toplam

rica ederim ne demek hepimizin işine yarasın yeter ki
pharmaton 60 kapsüldü 64.9 tl

pharmatonun bi 30 luğu var bide 60 lığı ben 60 kapsülden aldım
l cartinin 95. tl civarıydı

zinko çinko da 8-9 tl civarı olmalıydı
pharmatonu ve zinkoyu doktor yazıyor ama devlet ödüyormu bilemiyecem sen genede bi sor eczaneye

Son düzenleme:

tmm canımm sağoll çok teşekkür ederimm umarım işe yararda kısa sürede hamiş kalırızzz

Son düzenleme:

l carnitn günde 1 ya da 2 kaşık akşam kullansa da olur zannımca... iyi duaların için Allah razı olsun.. Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…