Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Rabbim ikiz üçüz çocuk versin inşallah...

l carnitn günde 1 ya da 2 kaşık akşam kullansa da olur zannımca... iyi duaların için Allah razı olsun.. Allah yardımcınız olsun

amin canım benimmm allah herzein gönlüne göre versin sağlıklı uzun ömürler versin hayırlısıyla akşam kullansın hem sporada gidicek tabi benim zorlamamla l cartinin yağ yakma özelliğide varmış sanırım

Son düzenleme:
Rabbim ikiz üçüz çocuk versin inşallah...

amin eşinizinde duası kabul olur inşallah ne güzel içten düşünüyo söylüyo bizlere yardım olsun diye test yapmayı bile düşünüyor allah razı olsun kalbine gör eversin herşeyi

Son düzenleme:
inşallah hepinizin işine yarar.............. en az üç............. durmak yok .................yola devam............RABBİM İKİZ ÜÇÜZVERSİN İNŞALLAH... ÖNCE İKİZ SONRA ÜÇÜZ... TABİ SIRA DEĞİŞEBİLİR DE.............

ne güzel bir dilekmiş canım o

kaç günden beri okuyorum burayı bizde bugüne kadar çok şeyler denedik olmadı en son eşim çakşır suyu kullandı sperm testi yaptıracak o zaman görücez sonucunu inş fayda etmiştir...
şimdide bunları alıp deneyelim diyorum aslında geçen yıldan beri görüyorum bu konuyu
geçen yıl eşim l carnitinin kapsül halini kullandı ama devam etmedi
inş size bize hepimize şifa olur bebişlerimizin gelmesine vesile olur...
amiiiiiin

inşallah canım benim Allah herkezin gönlüne göre versin bende merak etmiştim cakşır suyunu bu sitedede çok adı geçiyor hatta bir yerde bir arkadaş paylaşmış cakşır suyu için aktara gitmiş aktar ona daha etkili karkim k9 adlı bitkisel suyu tavsiye etmiş oda etkiliymiş aklıma yattı ama çok fala karıştırmayalım diye almak istemedim senden ricam cakşırı kullandıktan sonra bizi sonuçtan haberdar edermisin

Kızlar eşim 2.kez sperm testi yaptrdi hormonlrna bakildi kantesti sonuclari cikti prolaktin yuksek cikmis ust deger 15 bnm esimin degeri ise 31 cikmis e2 üst degere göre biraz yüksek ust deger 20 esmn degeri 22.. bu durumla ilgili bilgisi olan varmi

tabiki eşim test yaptırınca sonucunu yazıcam inş fayda etmiştir ama bilmiyorum çünkü yine bu ay adet oldum ya fayda etmedi ya da yumurtlama gününü tutturamadık

valla bilmiyorum canım bizim kullandıklarımız yakamozun resmini koyduklarının aynısıydı...

canim ben yurdsindayim.burdan sorub sorusdurdum zinco bilmiyolar zinc veriyorlar o da zaten cinko icerir.:18:

bayanlar fıkrı olan yazabılır mı esımın sperm sayısı vs yüksek fakat hızı dusuk cıktı....doktaor 6 ay evıtap ve trental kullan dedı....olmazsa 6 ay sonra gelın dedı...2 ay vs oldu....sımdı ben bu sayfada yazılan ılacları alsam bu ılacları kesıcekmıyız yan etkısı olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…