Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bayanlar bu üçlüyü kallanan arkadaşlara sesleniyorum mg vs nedır bu ılacların yazarmısın

canım sizdeki sorun neydi. görüdğüm kadarıyla hamileymişin. hayyırlı olsun bebişin. muhteşem 3 lüyle mi hamile kaldın?sayı hız ve morfoloji hakkında ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim

ufak varikosel vardı ameliyat oldu 1 yıl önce
değerler de 20milyon falandı canım ileri hareket yoktu
keçiboynuzu kürü de yap eşine o da sayıyı falan artırıyor.
kızzzlarr görüyorum ki hamile kalmışınız inanın çok sevindim.
bana kullandığınız ilaçları ve sperm değerlerini yazar mısınız. morfoloji sayı hareketlilik? bi de sadece bu muhteşem 3 lüyü mü kullandınız

benimde eşim bir hafta olucak pazar günü başlayalı bu üçlüye c.tesi günü tahlil verek için istanbula gidicez öyle yada böyle paylaşıcam sizinle tahlil sonucunu belki fazla yükseltmemmiş olabilir çünkü henüz bir hafta oldu olmadı kullanması ama daha sonra da test yaptırcam ben yinede bi bir iki ay sonra ed32 arkadaşımızında eşi tekrar içip test yaptırcakmış sağolsun ya bizler için çok uğraştılar allah razı olsun

bayanlar ücretsiz izne ayrılcam da maddi durumu düzeltir düzeltmez ilaçları yeniden alcaz inşallah elimizde kalanları bebek çalışması yapam bi arkadaşımıza vermiştik 2 ay sonra ondan da bebiş haberini aldık darısı başınıza....

Canim ne guzel haber ben cesaret edip alamadim pharmatonu lcarniti falanda paylasmissiniz ne guzel gordum fotograflari.Bizim sayimiza iyi dedi doktor ama hareket etmiyor terbiyesiz spermler pharmaton hareketede iyi geliyordu degilmi?

Sıfır sperm de işe yariycagini bilsem bu üçlüyu
Kullandrcam eşime Rabbim bilir tabi

Yeni öğrendik ultrason çekilecek sebebini ogrenmye çalışıyoruz. Dr gidiyoruz tüp bebek dediler ama sebeb ne bilmiyoruz

Insallah varikosel falan cikmazda ilacla falan duzelir canim.Doktorlar tup diyor bizede dediler bugun esim istemiyor simdilik bekleyelim diyor.Bende dusunuyorum ne yapsam diye hepimizin hakkinda hayirlisi canim.

Inşallah cnm varikosel le çözüm zor mudur

Canim zor degil allahin izniyle fiziksel iyilesme sureci cabuk.ama bebek olayi farkli kimisinin hemen oluyor kiminin uzun zamanda kiminin tuple bizim bir yil olacak.Allaha binlerce sukur takviyeydi destekti afederdin ittire kaktira sayi artti suan ama gecen zamana cabaya gore hareketlilik artmiyor.Allah buyuk ol derse olur ama doktorlar total sayi 98 milyonki ruyamda gorsem inanmazdim harejet yok diye tup diyor.Bakalim elimizden geleni yapalim gerisi tevekkul.Sende uzulme canim rabbim once can sagligi versin sonrasi gelir elbet sonucta o evlat yazildiysa alnimiza rabbin icin hicbirseyin zorlugu yok.

Çok doğru diyorsun canım Rabbim ol derse olmayacak hiç birşey yok inşallah bizde bu yüksek sayıları ve sağlıklı spermler i görürüz. . Rabbim evlat isteyen herkese sağlıklı hayırlı inançlı evlatlar nasip etsin

Amin canim amin.

canım sizdeki sorun neydi. görüdğüm kadarıyla hamileymişin. hayyırlı olsun bebişin. muhteşem 3 lüyle mi hamile kaldın?sayı hız ve morfoloji hakkında ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim

canım bizde morfoloji düşüktü 1 veya 2 falan çıkıyodu sayı ve hızımız gayet iyiydi sayı 90 mil hız 73 falandı muhteşem üçlü sayesinde deeğil Rabbimin istemesiyle evet hamile kaldım ilaçları kullandım 1,5 ay sonra hayırlı haberi aldım yani zaten vakti gelmiş ben ilaçları içmesemde bebeğim gelicekmiş zaten bol bol dua et canım ben dualarla hamile haldığıma inanıyorum Allahım yar ve yardımcın olsun...

merhaba eşim şu anda evicap ve tedavi için başka bir ilaç kullanıyor yaklaşık 3 ay sürecek acaba bu süreçte bu ilaçları da kullansa bi yan etkisi olur mu ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…