Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
aynen :)) bir de ben içeyim bakalım şu soğan suyunu: ahh ahhhhh bebişim gelsin bak nasıl hesap sorcam ondan

aynen....sen bklerken neler neelr içtimmm...bi tututanamadın gittin dersinn...o da annem bilseydm senin gibi bir annem olacağını hemen gelirsimm der :))

eşim 6 ay önce varkoselden ameliayttn oldu...değerlerimiz hala düşükk...bkliyoruzz anlıyacağın...sizdeee

eşimin sperm hızı sayısı hareketliliği sınır değerde bir de bende arkuat uterus var biraz üstten basık ama önemli bir problem değil diyorlar. bekliyoruz bakalım

eşimin sperm hızı sayısı hareketliliği sınır değerde bir de bende arkuat uterus var biraz üstten basık ama önemli bir problem değil diyorlar. bekliyoruz bakalım

sınır deerde derken çok düşük demek istiyorsun demi...eşin ne kullanıyor peki şimdi...varikosel var mıydı.? yaşlarınız kaçç

merhaba kzlar benim esde 3.4 milyon sperm var.daha once cok tedaviler kurler uyquladim hic basarili olamadik.simdi bunu okuyunca umut oldu.denesem olurmu acaba.

merhaba kzlar benim esde 3.4 milyon sperm var.daha once cok tedaviler kurler uyquladim hic basarili olamadik.simdi bunu okuyunca umut oldu.denesem olurmu acaba.

şahsen konu sahibi ben olarak biz 3.5 milyon %3 morfoloji ile bu ilalçlara başladık (aşılama umudu bile vermemişlerdi) bu ilaçlar tabi Allah ın da izniyle 2 oğlum var.. bunların hepsi vitamin enerji veriyorlar... bunlarla hamile kalan ben den sonra benim bildiğim 4 kişi daha var.. ben eşinin kullanmasını tavsiye ederim.. biz faydasını gördük.. herkesle paylaşalım dedik..eşim de her ortamda dile getiriyor..

geçenlerde eşimin bi arkadaşı mesaj atmış şpu muhteşem üçlünün isimleri neydi diye... bu isim güzel yakıştı bu üçlüye..

cok caqolasın paylasdıqıcun canım.bıze bı umut doqdu zaten.onca seyı denedık,bıde tub bebek olmayınca hep husrana uqradım.yazdıqın muhtesem ucluyu denemek ısterım,derım esıme ınsalah olur.

geçenlerde eşimin bi arkadaşı mesaj atmış şpu muhteşem üçlünün isimleri neydi diye... bu isim güzel yakıştı bu üçlüye..

canım bu üçlüyü kullandıktan sonra sperm testi yaptırmaya fırsatınız oldu mu ben bugün yeni bir kadın doğum uzmannına başladım yumurtlama dönemindeyim bu aydan bi beklentim yok işin açıkçası eşime sorduğunda doktorun baya bi canı sıkıldı yumurtlama dönemim geçince istanbula gidip bi sperm testi yaptırmayı düşünüyor nihayett üçlüyü aldım bu arada evde bekliyor ki elimdeki proxetler bitsin onlara başlayıaz kullanmayaaa bi sorum olucak çinko ve pharmatonu sabah aç karnına verip arginmaxı akşam açkarnına versemde sonuç alırım dimi birde arginmaxtan 1 yk yeterlimiir 2 mi kullansın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…