Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaslar ıyı aksamlar benımde esımın ılerı hızlı spermınde azlık var doktor proxeed verdı bu ay tup bebek tedavısıne baslıyoruz kullanan varmı

sınır deerde derken çok düşük demek istiyorsun demi...eşin ne kullanıyor peki şimdi...varikosel var mıydı.? yaşlarınız kaçç

yok canım normal değerlerin biraz aşağısında sadece bir iki değer düşüğü. proxeed plus kullanıyor. bitkisel macunlar ve kürler kullanıyor. varikosel yok. eşimin yaşı 25 benim 21

arkadaslar ıyı aksamlar benımde esımın ılerı hızlı spermınde azlık var doktor proxeed verdı bu ay tup bebek tedavısıne baslıyoruz kullanan varmı

merbaha canm geçmiş olsun...proxxed vitamin açısından oldukça zengindir..bir ameliyattan önce kulknadık faydası olmadı varikoselden dolayı..ama bir kişi ide fayda ediyor...ama gnc ürünü arinmax daha zengin vitamin açısından içeğini bir araştır istersen...

yok canım normal değerlerin biraz aşağısında sadece bir iki değer düşüğü. proxeed plus kullanıyor. bitkisel macunlar ve kürler kullanıyor. varikosel yok. eşimin yaşı 25 benim 21

iyi şanslıymışsınız o zamn...inşallah ilaç işe yarar...gençsiniz daha ..

proxeed kullanalı ne kadr oldu fayda sı oldumu

merhaba canım biz proveddte başladığımızda bir özel hastahanede yaptırdık sperm testini 400 000 çıktı daha sonra 2000 000 daha sonra 4000 000 daha sonra 6000 000 oldu yani kademeli olarak arttı diyebilirim bunun yanında eşim bir dönem arısütü bal polen kullandı ve evikap içti ama şu son elimdeki proxeetleri bitirince üçlüyü aldım ona başlatıcam hayırlısıyla

yani en son test te 6000000 6 imlyon oluyor demi..her testte farklı söylüyorlar...peki hareket de dğeişim oldu mu..
üçlü hakkında doktoradan bilgi aldınız mı.?

anladım bıze tup bebek oncesı verdı doktor bu ay nasıpse tup bebege baslıycaz hayırlısı artık

yani en son test te 6000000 6 imlyon oluyor demi..her testte farklı söylüyorlar...peki hareket de dğeişim oldu mu..
üçlü hakkında doktoradan bilgi aldınız mı.?

6 milyon birde keçiboynuzu kürü yapmıştum 2 ay boyunca evet harekette ve hızdada artış vardı morfolojide artmıştı morfolojide sorunumuz yoktu sadece sayı hız ve harekette sorunumuz var ben tüp bebek yapmak istemiyorum vucuduma hormon yuklemek istemiyorum o yüzden eşime ilaç kullandırıyorum

anladım canm..varikosel var mıydı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…