muhafazakar arkadaş sorunu

Eşinizi haklı bulsam da davranışı yanlış. Yani evet insanları hemen susturmak falan tuhaf şeyler ama eşiniz de uyabilirmiş. Tarzınız uyusmuyorsa görüşmeyi azaltın, mesafe koyun

Her muhafazakar aile yobaz degildir önce yorumlardaki bu yanlışı bi düzeltelim.Her görüşün yobazı, bağnazı var malesef... konuya gelirsek konu bana geçmedi nedense böyle bam teline dokunan konulu olaylar hep sizi buluyor.Ama eğer gercekse eşiniz tek kelimeyle öküzlük etmiş... 30 yaşlarındaki bir genç kadının hayatını kendi istekleri doğrultusunda idame ederken ailesini kırmak istemeyip göstermelikte olsa onların hassasiyetlerine dikkat etmesine ben saygı duyarım. Ev içinde ne yaşıyor bilmiyoruz ama görünen o ki ailesini önemsiyor ya da o yaşta hala ailesinden korkuyor. Size ve eşinize düşen iki dakika susmakmış zor değil zaten böyle bir rica durumunda normal insanlar nezaket gereği susarlar... haksızsınız malesef...

merhabalarrrr, yine bana geçmedi yaa diyip yorum yazan arkadaşlarım yazmayın o zaman hahaha siz de bir garipsiniz vallaha yaa. açıkçası ben eşim varken kimsenin tarafını tutmam haksız olduğunu düşünürsem susarım özelde konuşurum kimsenin önünde kimse için eşimle tartışmam haksızda olsa özelde konuşuruz. Açıkçası ailesi benimle olduğunu biliyor benim de evli olduğumu biliyor kocam herkesle sohbet ederken özellikle sus demesi bana battı çünkü kendisi gidebilir herkesin tadı kaçmak zorunda değil. İstediği gibi yaşamakta o özgürse ben de özgürüm maalesef konuşmakta. kendi çalışan bir insan ve kendi yaşam tarzında giyim vs total olarak muhafazakar yaşamıyorken ailesine kendisini anlatamaması yüzünden esim azar yiyecek değil.

Ortalama bi ailem var
Bekarken sevgilimin olabildiği istediğim şekil gezebildiğim, Eve istediğim saatte gelip gidebildiğim, şartlar gerektirdiğinde nisanlimla otel kalabilmiştim mesela. Annem babam bunu sorun etmedi.

Ama benim de sizin muhafazakar dediginiz gibi arkadaşlarım var. Onlarla beraberken onlara uyarım
Daha rahat takılanlarla da rahat takılırım.

Eşiniz genel anlamda açtığınız konulardan anladığım anormal bi tip. Siz de "doğal olarak" onu tutan anormal bi tipsiniz demek ki. Bence ikinizin de arkadaşa ihtiyacı yok. Anormal anormal ikiniz yuvarlanıp gidin bence.

Sizin esinize bi yerin kokuyo demeyecek kadar nazik insanlardan uzak durun. Arkadaşlıklarını hak etmiyorsunuz cünkü.

Konularınıza inanmasam da sizin gibilere iki laf etmek boynumuzun borcu işte.

Ortalama bi ailem var
Bekarken sevgilimin olabildiği istediğim şekil gezebildiğim, Eve istediğim saatte gelip gidebildiğim, şartlar gerektirdiğinde nisanlimla otel kalabilmiştim mesela. Annem babam bunu sorun etmedi.

Ama benim de sizin muhafazakar dediginiz gibi arkadaşlarım var. Onlarla beraberken onlara uyarım
Daha rahat takılanlarla da rahat takılırım.

Eşiniz genel anlamda açtığınız konulardan anladığım anormal bi tip. Siz de "doğal olarak" onu tutan anormal bi tipsiniz demek ki. Bence ikinizin de arkadaşa ihtiyacı yok. Anormal anormal ikiniz yuvarlanıp gidin bence.

Sizin esinize bi yerin kokuyo demeyecek kadar nazik insanlardan uzak durun. Arkadaşlıklarını hak etmiyorsunuz cünkü.

Konularınıza inanmasam da sizin gibilere iki laf etmek boynumuzun borcu işte.
borcunuz ödenmiştirrr iyi günler

merhabalarrrr, yine bana geçmedi yaa diyip yorum yazan arkadaşlarım yazmayın o zaman hahaha siz de bir garipsiniz vallaha yaa. açıkçası ben eşim varken kimsenin tarafını tutmam haksız olduğunu düşünürsem susarım özelde konuşurum kimsenin önünde kimse için eşimle tartışmam haksızda olsa özelde konuşuruz. Açıkçası ailesi benimle olduğunu biliyor benim de evli olduğumu biliyor kocam herkesle sohbet ederken özellikle sus demesi bana battı çünkü kendisi gidebilir herkesin tadı kaçmak zorunda değil. İstediği gibi yaşamakta o özgürse ben de özgürüm maalesef konuşmakta. kendi çalışan bir insan ve kendi yaşam tarzında giyim vs total olarak muhafazakar yaşamıyorken ailesine kendisini anlatamaması yüzünden esim azar yiyecek değil.
Eşini o kadar koruyan insan forumda kocasının toto kokusunu meze etmez.
Sizin konularda eş kelimesi gelince kokuşuk pis bir adam geliyor aklıma. Madem o kadar kıymetliydi bizde de imajını böyle yapmasaydınız

Son düzenleme:
Eşini o kadar koruyan inşam forumda kocasının toto kokusunu meze etmez.
Sizin konularda eş kelimesi gelince kokuşuk pis bir adam geliyor aklıma. Madem o kadar kıymetliydi bizde de imajını böyle yapmasaydınız
sizdeki imajını önemsemiyorum açıkçası burası online bir platform binbir türlü insan var herkesi düşünecek ayy ne diyecek halim yok burdaki insanların gerçek hayatımda fonksiyonel bir yeri yok istediğinizi düşünmekte her zamanki gibi özgürsünüz ben de bunu takmıyorum

sizdeki imajını önemsemiyorum açıkçası burası online bir platform binbir türlü insan var herkesi düşünecek ayy ne diyecek halim yok burdaki insanların gerçek hayatımda fonksiyonel bir yeri yok istediğinizi düşünmekte her zamanki gibi özgürsünüz ben de bunu takmıyorum
E sanal ortamda meze yapıyorsanız kalkıp da eşimin tarafımı tutarım demeyeceksiniz. Önce eşinizi gömüp dalga konusu edip sonra kocama laf ettirmem demeniz komik duruyor.

selam kızlarr.
benim muhafazakar ailesi olan bir arkadaşım var ve her şeyi yapmasına rağmen ailesinden gizliyor. sevgilisi var onla kalıyor vssvs. En son dısarı çıktığımızda güzel bir mekana gitmiştik orada eşime babam arıyor sussan olur mu dedi. eşim de delirdi tabii ki ben sana uymak zorunda mıyım karımla oturuyoruz diye. eşim mi çok tepki verdi bilmiyorum ama 30 yaşındayız ergen gibi takılamam ben vs dedi. şimdi arkadaşımla aram baya kötü çünkü doğal olarak ben eşimi savunuyorum. arkadaşıma xin eşi var desen ne olur ki dedim ona da sorun çıkarırlar diyor biz evliyiz kocam olmasından daha doğal bir şey var mı anlamadım. masada kendi sevgilisi de vardı ayrıca..
Her haltı yiyip bir de trip mi atıyor ? Bir arkadaşım eşine x e gidiyorum diyip diyip sevgilisiyle bulusuyormus ,kocası da beni her gordugunde imalı imalı bakıyor trip atıyordu anlamıyordum. Bir aksam yine aynı bahaneyle çıkmış artık kocası beni aradı alo dememle bağırıp çağırması bir oldu. En son sakinlesince hiç gelmedigini söyledim de foyasi ortaya çıktı😏 hiç güvenmem böyle insanlara.

Ben eşe hak verdim ya.
Davranışları seküler olup, her normal şeyi yapıp da herkesten saklayan, sonrasında ilk fırsatta muhafazakar takılan insanlarla da sosyal hayatta asla görüşmüyorum.
Çıkmasın o zaman ailesinin sözünden ona göre mi hareket edicem...
Kesinlikle katılıyorum size.
30 yaşına gelmiş, hala kişiliğinin arkasında duramayan iki yüzlü bir arkadaşa gerek yok
Bu muhafazakar arkadaşı silin

Yav bırakın bu ayakları lütfen. Düne kadar herkes beni kocamın kıçının kokusuyla vuruyor diye ağlıyordunuz. Taktik mi değiştirdiniz şimdi?

X