muhafazakar arkadaş sorunu

Tebrik ediyorum en isyankar, en anarşist çift sizsiniz. Eşiniz orda 2 dakika susmadı ya dünya değişti, kızın aile yapısına bir darbe vurdu😂 bireysel protestonuzu seveyim
30 yaşında arkadaşınla konuşmak anarşi olmuş hahaha protesto diyor bize ne onun ailesinden ya bence hayatına müdahele edilmeye calısılan kisi biziz kalkıp uzakta konuşma hakkını kimse elinden almadı. A tabi size göre erkeklerle konuşmak anarşi olduğundan hak vs anlamanız mümkün değil

selam kızlarr.
benim muhafazakar ailesi olan bir arkadaşım var ve her şeyi yapmasına rağmen ailesinden gizliyor. sevgilisi var onla kalıyor vssvs. En son dısarı çıktığımızda güzel bir mekana gitmiştik orada eşime babam arıyor sussan olur mu dedi. eşim de delirdi tabii ki ben sana uymak zorunda mıyım karımla oturuyoruz diye. eşim mi çok tepki verdi bilmiyorum ama 30 yaşındayız ergen gibi takılamam ben vs dedi. şimdi arkadaşımla aram baya kötü çünkü doğal olarak ben eşimi savunuyorum. arkadaşıma xin eşi var desen ne olur ki dedim ona da sorun çıkarırlar diyor biz evliyiz kocam olmasından daha doğal bir şey var mı anlamadım. masada kendi sevgilisi de vardı ayrıca..
Ne var yani. Eşiniz olgun yetiskin bi insan gibi susamazmi. Direk bunun cocuk gibi anlamsızca gurur meselesi haline cevirip bana bana ne mi demek lazim. Sizde esinizi savunmuşsunuz. Görüşmeyin madem, insanlara saygi duyamiyorsaniz

selam kızlarr.
benim muhafazakar ailesi olan bir arkadaşım var ve her şeyi yapmasına rağmen ailesinden gizliyor. sevgilisi var onla kalıyor vssvs. En son dısarı çıktığımızda güzel bir mekana gitmiştik orada eşime babam arıyor sussan olur mu dedi. eşim de delirdi tabii ki ben sana uymak zorunda mıyım karımla oturuyoruz diye. eşim mi çok tepki verdi bilmiyorum ama 30 yaşındayız ergen gibi takılamam ben vs dedi. şimdi arkadaşımla aram baya kötü çünkü doğal olarak ben eşimi savunuyorum. arkadaşıma xin eşi var desen ne olur ki dedim ona da sorun çıkarırlar diyor biz evliyiz kocam olmasından daha doğal bir şey var mı anlamadım. masada kendi sevgilisi de vardı ayrıca..
Eşiniz saçmalamış . Ailesi muhafazakar diye arkadaşınız da öyle olmak zorunda değil . Bu kadar sıkmasalar saklamak zorunda kalmaz kadın. Arkadaşınızın yerinde olsam sizle görüşmem.

30 yaşında arkadaşınla konuşmak anarşi olmuş hahaha protesto diyor bize ne onun ailesinden ya bence hayatına müdahele edilmeye calısılan kisi biziz kalkıp uzakta konuşma hakkını kimse elinden almadı. A tabi size göre erkeklerle konuşmak anarşi olduğundan hak vs anlamanız mümkün değil
Burayı okur umarım arkadaş diye kimle gezdiğini fark eder :)))

Herkes gibi düşünüyorum eşiniz susabilirdi.
Yetişkin bir kadın belli ki ailesiyle yaşamak zorunda. Ve ailesine de farklı bir profil çizmiş. Kendi hayat görüşü ile ailesininki uyuşmuyor, idare ediyor. Siz de arkadaşsanız 2 dk onun hayatına saygı gösterebilirsiniz.
Üzgünüm kötü niyetlisiniz.

Herkes gibi düşünüyorum eşiniz susabilirdi.
Yetişkin bir kadın belli ki ailesiyle yaşamak zorunda. Ve ailesine de farklı bir profil çizmiş. Kendi hayat görüşü ile ailesininki uyuşmuyor, idare ediyor. Siz de arkadaşsanız 2 dk onun hayatına saygı gösterebilirsiniz.
Üzgünüm kötü niyetlisiniz.
Herkes öyle düşünmüyor, kadının terbiyesiz bir ikiyüzlü olduğunu düşünenler de varmışş 🤌🏿

30 yaşına gelip karı koca ergenliğinizi anlatamamissiniz demek ki .Bizim gibi OLMAYAN ve yaşamayan insanlar var. Arkadaşınızın ailesi demek ki öyle ve büyük tepkiler veriyorlar. Altan alta sevgilisinde kalıyor ama sözde muhafazakar imalariniz falan bırakın kızı . Ailesi kadar sizde zorbasiniz ne farkınız var ?

Herkes öyle düşünmüyor, kadının terbiyesiz bir ikiyüzlü olduğunu düşünenler de varmışş 🤌🏿
İki dakika o çal çenesini tutamayıp esip gürleyen kociş noluyomuş? Kadın iyi ki bişey istemiş suratına suratına şarlamış ya, ayıp denen bişey var.

selam kızlarr.
Ben otuz yaşına gelmiş ve gizli gizli her haltı yiyip ailesinden gizlemeyi başaran bir sinsirella ile arkadaş olmaya korkarım şahsen. Madem bu kadar kurnaz biri o halde ses gitmesin diye masadan neden kalkmıyor? Yoksa herkesi yönlendirmeyi mi seviyor ? Sen sus sesin gitmesin diye

Turkiyede aile baskısı yaşamayan bir kadın var mı acaba. Ama az ama çok hepimiz yaşıyoruz. Kimi aile erkek sinekle konusmasini istemez acayip bir mengene icinde yasatir. O kadinlara gercekten kolay gelsin cok zor bir sey. Hadi onlara diyoruz isyan et kendin ol vs vs iki yuzlu olma. Soyle düşünelim. Bazi aileler kızının sevgilisi olmasına ve cinsellik yaşamasına karışmaz normal karsilar ama kız tek gecelik ilişki yaşar mesela veya daha marjinal cinsel hayati olur. Ona da diyecek miyiz mesela ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol git muhafazakar olmayan anana babana söyle tek gecelik ilişki yaşadığını söyleyemiyorsan da saklayacaksan da yaşama. Ne alaka yani? İstediğini yapsın kocaman kadın. Ama ne yaptığını ana babasına söyleme zorunluluğu nereden geliyor yani? Öyle uygun görmüş ve bu kimseyi ikiyüzlü yapmaz. Ben değil türkiyede dünyada ailesine özel hayatı konusunda yüzde yüz transparan olan yalan söylemeyen insanın çok az olduğunu düşünüyorum.

Kocanız da ailesini secemeyen bir insanı boş yere eziklemis bence de ayıp etmiş.

Ben otuz yaşına gelmiş ve gizli gizli her haltı yiyip ailesinden gizlemeyi başaran bir sinsirella ile arkadaş olmaya korkarım şahsen. Madem bu kadar kurnaz biri o halde ses gitmesin diye masadan neden kalkmıyor? Yoksa herkesi yönlendirmeyi mi seviyor ? Sen sus sesin gitmesin diye

Kadın genelevde seks yaparken partnerine 1 dk sus dememiş. Arkadaş ortamında oturuyorlarmış. Her haltı yiyor dediğiniz de bu yani. Ayıptır ya.

sizden hiç bir şekilde arkadaşlık olmaz kesinlikle

Ne kızın içkili mekana gittiği kaldı ne eğlencesi ne iki yüzlülüğü ne ailesi maşallah herşeyi dediniz
Konuyu açıp eşime böyle dedi diye dert ettiniz

Sonrada eşim her şekilde haklı görecem onun yanında olucam diyorsunuz

Eee o zaman bu konuyu niye açtınız eşin haklıysa kızda öyle biriyse ve eşiniz her şekilde haklı görecekseniz bu konuyu niye neden açtınız ???

Bide dalga gecer gibi yorumlar yapıyorsunuz

Muhafazakar aileden gelen biri kendi hayatını seçmiş ve burda kiza bir dünya şey deniyor...ikiyüzlü gibi kız iki yüzle de peki siz ???

Kızla arkadaş olup sevgilisiyle mekana gidecek kadar samimiyetiniz var ama arkasından demediğiniz kalmıyor

Ve kiza her halti ediyor iki yüzlü diyenler...ailesi öyleyse kız kendi hayatını seçemez mi ? Ailesiyle kötü olmak istemiyor olamaz mi ?
Sadece kocaya sus demiş hepsi bu kızı ne hallere ne yollara koydunuz yahu pes yani ....

Keşke o kız burayı okusa yada sizin gerçek yüzünüzü görse keşke...

Son düzenleme:
Tespitleriniz de tavrınız kadar yanlış. Hiçbir zaman karşı cinsle iletişimde kısıtlama yaşamadım, zaten evlenmeden önce de ailemle değil şu anki eşimle yaşıyordum.

Sadece aile baskısına rağmen sosyalleşmeye çalışan arkadaşınıza olan tavrınızı itici ve gereksiz buldum. Aslında anarşist derken dalga geçmiştim yani😂 tepkisel bir tavır sergilemeye çalışmışsınız ama toplum tabularının mağduru olan bir kadına ego satmakla olmuyor o işler.

Ayrıca 2 dakika sessiz kalma ricasının nesi hayatınıza müdahale, bu nasıl drama yaratmaktır???

selam kızlarr.
Görüşmeyin ben çekemem vallanhi. Bu yaştan sonra. Bir de malesef böyle baskıcı aileler iyi yalancı yetiştiriyor. Şimdi bu arkadaşınız profesyonel yalan söylüyor size de söyledigi yalanlar oluyordur.

Kadın genelevde seks yaparken partnerine 1 dk sus dememiş. Arkadaş ortamında oturuyorlarmış. Her haltı yiyor dediğiniz de bu yani. Ayıptır ya.
Sen yazılanı tam anlamamışsın galiba. Kadın yaşıyor işte sevgilisiyle. Otuz yaşına gelmiş ve bu hayatı seçmiş bir yetişkin neden ailesinden hala bir şeyleri gizliyor? Ha genelevde de yaşayabilir. Kendi tercihi. Ama her türlü yalancı. Ben ailesine yalan söyleyen otuz yaşındaki bir kadınla arkadaş olmak istemem. Genelevse genelev , muhafazakarsa muhafazakar olsun insan. Dürüst olsun. Asıl ayıp olan kaç yaşına gelmiş insanlara yalanı ortaya çıkmasın diye sus demek.

X