Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doktor impril kullanmamızi söyledi o ilaci araştırdım DNA hasar onarımda da kullanılıyormus doktor test istemeden bunu verdi
Tup bebek merkezinde yaptırabilirsiniz. DR un soylemesine gerek yok .Eger hasar varsa ona yogunlasirsiniz .Sebebini bilmeden care aramak isi zorlaştırıyor .

Hikayemiz o kadar çok benziyor ki nasıl umutlandım anlatamam bende de rahim perdesi var biz tek sorunun bu olduğunu düşünürken eşim de test verdi ileri hız %1 çıktı aşılama olacağı gün öğrendik bunu ve yıkıldık yine de aşılama yapıldı tutmadı tabiki şuna eşimin görevinden dolayı ayrıyız ben de öğretmenim yazın tüp bebek yapmayı düşünüyoruz eşim emodex ve keçiboynuzu pekmezi kullanıyor inş işe yarar mesajıma cevap vermeniz beni çok mutlu eder çünkü perdeyle alakalı bir soru soracağım bu arada Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Insallah .Allah isteyen herkese nasip etsin .Esinizin beslenme programini duzenleyerek degerlerini duzeltebilirsiniz .Tup bebek de olsa tutma ihtimali artar saglikli spermlerle.

Insallah .Allah isteyen herkese nasip etsin .Esinizin beslenme programini duzenleyerek degerlerini duzeltebilirsiniz .Tup bebek de olsa tutma ihtimali artar saglikli spermlerle.
Yanımda olsa işte ellerimle besleyeceğim ama kavuşmamıza az kaldı Allah on izniyle perdenizin ameliyat olmadan önceki görüntüsü var mı acaba benimkine doktor derin değil dedi ama hiçte öyle durmuyor :S

Yanımda olsa işte ellerimle besleyeceğim ama kavuşmamıza az kaldı Allah on izniyle perdenizin ameliyat olmadan önceki görüntüsü var mı acaba benimkine doktor derin değil dedi ama hiçte öyle durmuyor :S
Hayir yok canim maalesef .

Canım çok sevindim çok tebrik ederim :) Emeklerinin karşılığını almışsın ne güzel bize de dua et inşallah olur :)

Çabanıza inancınıza hayran kaldımmmm ...

Konuma yazip hamile kalan var mi diye merak ettim ve sizin gebelik takviminizi gördüm. Ikinizi de tebrik ediyorum .Saglikla kavuşun bebeklerinize kizlar .

Burdaki hamilelik haberlerini takvimleri gördükçe icim umut doluyor inşallah rabbim ben ve benim gibi çok isteyenlerin kucağını boş bırakmaz

Gerçekten çok zor şeyler yaşamışsınız.Çok üzülerek okudum yaşadıklarınızı. Sonunda karşılığını almışsınız.İnş kucağınıza almakda nasib olur.Sizin adınıza sevindim ayrıca gayretiniz içinde takdir ettim.yaptıklarınızı okuyunca ben yoruldum doğrusu :) inş. bu mutluluk bizede nasib olur.

Ben bunlari uygulamasam su an tup bebek surecinde olurduk muhtemelen .Onun da garantisi yok .Allah isteyen herkese nasip etsin .

Afilim92 çok haklısin sağlıklı beslenmek ve spermleri istenilen düzeye getirmek daha doğru
Dün eşimle bu konuyu konuştuk
Eşimin arkadaş çevresi belki bilmiyorum çok ilgilendiğiniz için olsa gerek çok fazla duyuyorum bebek isteyenleri ve eşlerinin spermlerinde sıkıntı olduğunu
Eğer sıkıntı varsa tüp bebek de tutmuyor en iyisi tedavi olup denemek
Dün eşim söyledi bi arkadaşı 2 kez tüp bebek yaptırmışlar tutmamış ameliyat sonrası 8 ay geçtikten sonra eşi normal yolla hamile kalmış
Ayyy ne çok uzattım ki:)

Gunumuzde beslenme tarzi ,yediklerimizdeki hormonlar ,sigara nargile vs hepsi olumsuz etkiliyor .En guzeli beslenme alışkanlığını değiştirip doğal olanlarla baslamak

Sonuç Künfe ye kün maşallah maşallah darısı başımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…