Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Caksir suyu alabilirsiniz inciri kaynatmak yerine her sabah zeytinyaginda bekletilmis bir tane yedirsen daha iyi olur bence umudunuzu hic yitirmeyin
Çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ,bu okuduklarımız bizlerede moral olsun
Tesekkur ederim moral bozmayın inanin dua edin

Caksir suyu alabilirsiniz inciri kaynatmak yerine her sabah zeytinyaginda bekletilmis bir tane yedirsen daha iyi olur bence umudunuzu hic yitirmeyin

Tesekkur ederim moral bozmayın inanin dua edin

inşallah birgün bizede kısmet olur bu mutlu haberi almak :)

Canım benim tekrar tebrik ederim masallah size
Rabbim saglıcakla kavustursun
Hayırlı kolay gebelik süreci nasip etsin

Allahım bizede mucizeyi yasatsın Amin

Benim 4 yıl oldu morfoloji 1 ne yaptıysak düzelmedi
Tüp bebek negatif oldu
Ama inanıyorum ki Allah ol derse oluverir
Herseyin bir zamanı var

Canım çoban cokerteni nasıl kullanıdınız günde kac kere ve aktardan mı aldın?

Emodex ve nacı günde kac kere kullandınız?

Nac 600 ü bulamadım link atar mısın

Seni yordum hakkını helal et

Canım çoban cokerteni nasıl kullanıdınız günde kac kere ve aktardan mı aldın?

Emodex ve nacı günde kac kere kullandınız?

Nac 600 ü bulamadım link atar mısın

Seni yordum hakkını helal et
Canim cok tesekkur ederim Rabbim size de nasip etsin coban cokerteni hatirlayamiyorum bir tutam kaynatiyorsunuz ama dk si cok onemliydi saracoglunun morfoloji videolarinda vardi nac 600 yaz google a resimlerde cikiyor suya atilan tabletlerden

Simdi gördüm nasil sevindim anlatamam hemen hemen her topikte okuyordum yazdiklarini çektiklerini Hatta ismini zikrederek dua ettim ona da nasip et Allahim dedim
Cok umutsuz oldugun yazilarin da vardi
Nasil iyi geldi yazdıkların umuduma umut kattın
İnsallah melegini kuracağına aldığın günleri de görürsün

Yaaa cok tesekkur ederim nasil mutlu oldum demek ki derdimle dertlenen bilmedigim kisiler de varmis bana dua eden benim haberim yokken Allah razi olsun Rabbim kimseyi evlat hasreti acisi ile imtihan etmesin

Vaybe Afilim92 seni her konuda görürdüm hep isterdin gerçekten her konuda bilgi edinirdin şimdi Rabbim Nasip etmiş hamile kalmışın bizleride duanda unutma olurmu. senin kadar azimli birini daha görmedim bütün forumu hatmetmiştin karıştırıp kurcalamıştın sonunda gayene ulaştın Bizlerede dua et olurmu

Dua ederim tabii ama umutsuz olmayın. Siz de inanin olacagina asla pes etmeyi Rabbim isteyin vereyim diyor ve baska bir ayette Rabbin seni birakmadi diyor .Bol bol meryem suresi okuyun okuyamiyorsaniz dinleyin

Dua ederim tabii ama umutsuz olmayın. Siz de inanin olacagina asla pes etmeyi Rabbim isteyin vereyim diyor ve baska bir ayette Rabbin seni birakmadi diyor .Bol bol meryem suresi okuyun okuyamiyorsaniz dinleyin
Sana bir kaç soru sormak istiyorum. Şimdi Eşim 2 ay oldu sigarayı bırakalı test yaptırmadık daha 1 ay sonra diye düşünüyoruz. Kuru üzüm ceviz ve badem sabah giderken verdiğini söylemişin eşine.

Badem çiğmi yoksa değilmi?
Kuru üzüm sarımı siyahmı ?

Spermler 72 gunde yenilenir 72 gun say oyle test verin badem cig uzum cekirdekli kuru olmali mucize cekirdeginde sakli abartmadan kullan ama 10 15 tane uzum 2 tane ceviz 4 5 tane badem

Afilim92 nasıl mutlu oldum anlatamam. İçim umutla doldu biran da. Belki bizim de olabilir bir gün diye. Eşim de bemde pes ettik bıraktım herşeyi. Eylülden bu yana aşılama için bekliyor iğneler eczanede. Eşim dna hasar testi vermeyi bekliyor ben eşimi bekliyorum aşılama için iğneler beni bekliyor.. Dağıldık. Hiç birşey kullanmıyoruz. Artık hiçbirşey yiyip içmek istemiyorum olacağı varsa olur diyor eşim. Kötü bir sonuçtan korktuğu için de erteliyor hasar testini. Bende hem kıyamıyorum onun bu yorgunluğuna hem de bende yoruldum. Belkide olmayacak hiç dedim ama şuan niyeyse bir duygusallık bir umut bir dua düştü yüreğime..çok sevindim Rabbim sağlıkla kavuştursun evladınıza. Bize de dua edermisin?
Ayrıca özelden size şu umut veren olacak diyen doktoru da yazabilir misin?

Rabbim tamamına erdirsin darısı kadir kıymet bilecek herkese olsun Âmin İnşaAllah tedbir kuldan takdir Allahtan Rabbim hem dünyada hem ahirette gurur duyacak evlatlar versin burada maddi manevi emek veren herkese mucizeler diliyorum

.....fff çok uzun yazmışım nasıl birikti ise içime. K.bakma
Canim teşekkür ederim Rabbim sana da nasip etsin .Cokca dr la görüştük ama asıl dr anittaki isa beydi daha once de soylemistim.Yeniden ayaga kalkmalisin ekim kasimda dinlendiginizi farz et ve resetle her seyi dna hasar testini mutlaka yaptirin degilse acaba ondan mi diye bir sey beynini kemirir sorunu bilip mucadeleye o yonde devam etmelisiniz .Bak Konyadasin cok sanslisin isinin ehli aktarlar doktorlar var ve teknolojik imkanlara sahip hasar testi icin uzaga gitmene gerek yok Kizilay da yaptirabilirsiniz. Orda yaptirin ama tup bebek merkezindeki subliminal hatta acik acik tup bebek asla olmaz demelerine kulak asma lutfen olur mu?
Ne guzel bir dua Allah razi olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Allah razı olsun Afilim92 Ah eşim bir gitse ona göre bende karar versem aşılamaya. İsa bey dna hasarı için birşey diyor mu? Yani tedavi uyguluyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…