Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Tamda senşn sayfana bakıyordum canımmmmmm herşey yolunda sağlıklı olsun inş sende bize çok dua et mücizem beni de bizleride bulsun

Merhaba kizlar. Gecen hafta bebegimi kucağıma aldim .Rabbime sukurler olsun .Actigim konuya goz atarken gebelik takvimlerinizi gördüm. Ikiniz adina da cok sevindim .Hayirli ugurlu olsun insallah.
Canım çok sevindim çok tebrik ederim :) Emeklerinin karşılığını almışsın ne güzel bize de dua et inşallah olur :)

haklısınızz birde bu süreçlerde karı koca birbirini kırmadan güleryüzle anlayışla yormadan atlatmalı..ozaman daha güzel ilerliyor süreç

Amin inşallah duamdasiniz .
Canım merhaba birkaç ay önce başarısız aşılama sonrası seninle konusmustuk morfoloji için birkaç şey önermiştin onları yaptım ve ilaçlarınızı kullandım dün tekrar yaptığımız testte %1 olan morfoloji %3 olmuştu ise yarıyor gerçekten çok teşekkür ederim gelecek ay tüp bebeğe geçiyoruz inşallah hamile haberimi de veririm bu arada sen doğum yaptın sanırım rabbim evlatlarını sana bağışlasın

Ne guzel cok sevindim degerlerinizin duzelmesine .Allah saglikli gebelikler nasip etsin .Cok sukur oglumu kucagima aldim evet .

Tedekurler ikurken agladim bide sizi dusunemiyorum.Rabbim ne derse o beklicez gorcez.Ne mutlu size masallah.Rabbim anneli babali buyutsun .İlc degisikligini soylemeyii unuttum doktora simdi keciye ara verdim.Havuc kurune basladm .İnsalah bebgimizde olur ama onceligim esim ve pskoljisi

Amin insallah tesekkur ederim. Allah size de nasip etsin. Hic pes etmeden deneyin. Bir gun cabanizin karşılığını alacaksiniz.

Ne güzel siz 10. Ay'da kavuşmuşsunuz gözünüz aydın. Biz ise 10 yıldır hâlâ bekliyoruz tükendim artık

Ne güzel siz 10. Ay'da kavuşmuşsunuz gözünüz aydın. Biz ise 10 yıldır hâlâ bekliyoruz tükendim artık
Allah hayirli evlatlar nasip etsin .Abimle yengem se 10 yılı bitirdiler .Allah icinizdeki boslugu evlat sevgisiyle doldursun.

merhaba arkadaşım hikayeni okudum belki bana da umut olur tavsiyelerin .. çoban çökerten ne kadar kullanılıp ne kadar ara verilmesi gerekiyor

merhaba arkadaşım hikayeni okudum belki bana da umut olur tavsiyelerin .. çoban çökerten ne kadar kullanılıp ne kadar ara verilmesi gerekiyor
Ustunden o kadar zaman gecti ki hatirlamiyorum .Aktara sorabilirsiniz .Allah hayirli evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…