Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bu konunu yeni okudum canim. Sen neler yaşamışsın öyle. Ben de 2 Ekim 2016da evlendim. Hala olmadı. Rahim filmim var cekilecek. Esimde de morfoloji sorunu. Acaba dna hasari da var midir bilmiyorum. Biran evvel tedavi süreci başlasin istiyorum ama her test aşırı pahalı. Insallah bizim de olur en kisa zamanda bebisimiz. Dua et olur mu

Dua ederim tabii ki .Hasar testi mutlaka yaptirin sorun hasarsa şifası var çok sukur .Yazdıklarımı bikmadan usanmadan denedik .Siz de pes etmeyin .

Dua ederim tabii ki .Hasar testi mutlaka yaptirin sorun hasarsa şifası var çok sukur .Yazdıklarımı bikmadan usanmadan denedik .Siz de pes etmeyin .
Canim cok sagol. Senin yazdiklarindan çok faydalandim zaten. Çobançökerten, e vitamini, keciboynuzu özü, bal polen propolis arı sütü ve gseng kullaniyoruz. Bol bol ceviz findik kuru incir muz meyve sebze yiyor bir de. proxed ya da emodex miydi neydi onlari denemedim henüz. Dna hasar testini nerede nasil kaca yaptirabiliriz? Tedavisi icin hangi ilaclar kullaniliyor?

Tup bebek merkezleri yapar .250 300 Tl filan. Hasar oranina gore iğne ya da hap veriliyor.

Canım hayırlı geceler başından geçenleri yeni okudum Rabbim yavrunu sana ve babasına bağışlasın Benim geçen seneden bi düşüğüm var 6 ay korunduk 6 aydır da deniyoruz maalesef sonuç alamadık iki ay önce eşimde bende test yaptırdık bende bi sıkıntı çıkmadı çok şükür eşiminde sadece ileri hız %1 di toplam hız %39 doktor ileri hız biraz düşük ama sıkıntı olmaz dedi bizde kuruyemiş yiyoruz çakşır kökü ve keçiboynuzu özü içiyor eşim 20 gündür hıza etki eder mi ? Cevabın için şimdiden teşekkürler:)

Tesekkur ederim canim .Hiz hemen duzelmiyor .Takviye almanizda fayda var .Ama bizimki 0 iken yukseldi duzenli beslenme ve takviyelerle .20 gun kisa bir zaman .Sperm ler 70 gunde yenileniyor. Uygulamalari surekli ve duzenli yapmak püf noktasi.

Tesekkur ederim canim .Hiz hemen duzelmiyor .Takviye almanizda fayda var .Ama bizimki 0 iken yukseldi duzenli beslenme ve takviyelerle .20 gun kisa bir zaman .Sperm ler 70 gunde yenileniyor. Uygulamalari surekli ve duzenli yapmak püf noktasi.
Canım bildirim gelmedi o yüzden cevap yazamadım k.bakma bazı yerlerde okudum 1 ayda etki ediyormuş bizde geçen ovu döneminde başladık bu aya daha iyi olsun diye çok şükür eşim aksatmıyor 1 ay olacak inşallah bize de faydası olur 9 litrede etki gösteriyormuş diye duymuştum biz daha 2. Litredeyiz bize de dua et olur mu :)

Kızlar bu süreç çok zor rabbim yardım etsin etrafın duusncerli fesatliklari asilamadan hamile kaldım işyerine demedim bi abla bana ne dese beyenirisniz kendi kendine mi oldu yoksa koydurdunmu yani tüp bebek mi demek istiyo cahil arıda ay ben de sijirdne bisey diyemedim hamileninsana denilecek lafimi bu

Sifa olsun canim .Allah hayirli,sağlıklı hamilelikler nasip etsin .
Salla oyle tipleri canim .Illa aslini ogrenecekler ne hadlerineyse .Allah vermiş oyle ya da boyle sana mi düştü araştırması.

Sifa olsun canim .Allah hayirli,sağlıklı hamilelikler nasip etsin .

Salla oyle tipleri canim .Illa aslini ogrenecekler ne hadlerineyse .Allah vermiş oyle ya da boyle sana mi düştü araştırması.
Aynen oyleee walla takmamaya calisyrm tedavi ile oldu desem dengesi dengesi konusacklr

Bizde doktor da geldik canım değerler düşmüş geçen yaz senle aynı topikteydik bahçeci tüp merkezine yönlendirdi ne yapacağım bilmiyorum kafamız allak bullak ilki martta yapılan 2.si bugün yapılan

Eklentiler

• 20180714_125301.png
    379 KB · Görüntüleme: 266
  • 20180714_125056.png
    136,9 KB · Görüntüleme: 254
Bizde doktor da geldik canım değerler düşmüş geçen yaz senle aynı topikteydik bahçeci tüp merkezine yönlendirdi ne yapacağım bilmiyorum kafamız allak bullak ilki martta yapılan 2.si bugün yapılan
Canım varikosel varmı sizde baya düşmüş değerleriniz ne kullandınız bu süreçte acaba

Ama tedirgin olma farklı bi yerde daha yaptırın bence test bende böyle bişe yaşadım eşimin 50milyon çıkan sayısı 1 hafta sonra 24.700 çıkmıştı doktora sordum 4 katı oynar demişti bana ve şuan sayımız mlde 13milyon

Varikosal var canım bi tarafta ama doktor engel değil demişti bu değerlere ameliyata gerek yok demişti 3 ay boyunca progeny m kullandı canım

70 gun icinde kullandigi bir ilac varsa etki etmis olabilir. Denediginiz bitkisel kur vs bisey ters.etki yapmis olabilir .Sperm degerleri cok degisken 2 gun sonra bile cok farkli çıkabiliyor. Varikosel varsa genislemis olabilir. Merkezler farklıysa bu da bir erken.

Doktorun verdiği progeny m kullandı bende keçiboynuzu ve çakşır suyu verdim o kadar canım yaptırdığı yer aynı ama tekrar başka yerde yaptıracak

Doktorun verdiği progeny m kullandı bende keçiboynuzu ve çakşır suyu verdim o kadar canım yaptırdığı yer aynı ama tekrar başka yerde yaptıracak
Uzulme duzelmeyecek seyler degil sperm olmayan insanlar bile cocuk sahibi oluyor. Yeter ki Allah ol desin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…