Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Betamiz da artmis kendimi tutamadim agladim dr hikayemizi bilmiyordu dedim 2 uzman dr senin cocugun olmaz dedi heyecanimi hos gorun o kadar kizdi ki onlara ise yarayacak olan tek sperm o da bulmus yolu dedi .Umudunuzu yitirmeyin kizlar

Betamiz da artmis kendimi tutamadim agladim dr hikayemizi bilmiyordu dedim 2 uzman dr senin cocugun olmaz dedi heyecanimi hos gorun o kadar kizdi ki onlara ise yarayacak olan tek sperm o da bulmus yolu dedi .Umudunuzu yitirmeyin kizlar
canım benim benimde çok ağlayasım geldi şu an ama işyerindeyim maalesef ağlayamıyorum. inşallah herşey gönlünce olur

Cnm kaç olmuş betanız? Ben Birgül erken adet oldum maalesef. Başka aylara kaldı bizim umutlar.......

Çok sevindim. Bizde bugün inşallah hasar testini yaptırıyoruz. Şimdi 1 hafta 10 gün bana dua etmek kalıyor. İnşallah kötü bir sonuç ile karşılaşmayız.

Sadece dna hasar testi talep ettik. Seni dinleyerek direk o kata çıktık. Muayene oldunuz mu filan dediler biz sadece dna hasar testi yaptırmak istiyoruz dedik. Yani muayene ücreti de almaya çalışıyorlar. Hem yukarıda hem veznede sordular. Vezne yukarıyı arayıp tekrar sordu sadece test ücreti mi alcaz diye filan. Spermiogram istememiştik ama oradaki kişi bakmışken ona da bakılsın demiş. İnşallah sonuç iyi çıkar.

Canim eger biriniz muayene olsa diğerinizi de ucretsiz muayene ediyorlar ama iyi yapmissiniz ordan aldiginiz sonuclarla direk isa beye gidin cok yardimsever bir dr uzun uzun anlatiyor gecistirmiyor bos yere ümit vermiyor olani söylüyor ve olmasi gerekeni esime sigarayı bırakırdı mesela

Tamam inşallah bende öyle yapmayı düşünüyorum. Sonuçlar hayırlı bir şekilde açıklansında

Gözünüz aydın olsun
Gelecek ay ben de perde ameliyatı olacağım
Nerede oldunuz
Memnun kaldınız mı

Gözünüz aydın olsun
Gelecek ay ben de perde ameliyatı olacağım
Nerede oldunuz
Memnun kaldınız mı
Tesekkur ederim Konya da oldum 15 20 dk lik işlemdi genel anestezi uyguladilar uyandiktan 2 saat sonra dayanılmaz sanci girdi igne yapip hafiflettiler ama hemen iyilesmedim oturdugum zaman kanamam oluyordu

Hem proxeed hem emodex mi kullandınızbi yerde proxeed bıraktım diyip biyerde hic aksatmadım demişsin de kafam karıstı

Hem proxeed hem emodex mi kullandınızbi yerde proxeed bıraktım diyip biyerde hic aksatmadım demişsin de kafam karıstı
Ben bu yaziyi kan tahlilim ciktiktan hemen sonra paylastim ve o an hem heyecanli hem sevincli hem duygusaldim cok normal degil mi proxeed le emodex ayni anda kullanilmaz zaten dr biraktirdi diye yazmistim kullandigimiz vakti kastettim

Şükürler olsun allah kucağınıza da almayı nasip etsin sonun da buldum topiğinizi başka bir arkadaş sizden tavsiye alabileceğimi söylemişti. Bizim 43 milyon sperm % 7 ileri hızlı 0 morfoloji bir de varikoselimiz var. Neler yaptığınızı merak etmiştim okudum öğrendim paylaştığınız için allah razı olsun. Nac 600 ü niçin kullandınız onu Meram ettim. Bizim sıvılaşma süremiz 65 dk bunu kısaltmak için bir kaç kişi nac kullanmış merak ettim siz niçin kullandınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…