Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Evet kızlar beni bilen bilir bu forumda erkek faktörü ve gebelik öncesi topiğini aşındırdım 3 bin küsür mesajı eşime faydalı bir bilgi bulup ona şifa olsun diye yazdım sordum arastırdım .Bazı topikleri 10 kere 20 kere okudum . Ve biliyorum ki burda güzel haberlere muhtaç bir çok insan var tıpkı benim gibi daha düne kadar umudum yoktu ama hayat mucizelerle dolu ve Allah her şeye kadir.
Biraz uzun yazacağım ama bu size vefa borcum her seyi anlatmalıyım .
15.11.2015 te evlendim .Rahmimde perde vardı ve eşimle birlikte olamıyordum birkaç ay denemekle geçti ve dr a gitmeye karar verdim .Perde var ameliyat dedi ben ağlaya ağlaya girdim ve çıktım eşim beni eve yatırdı işe gitti ve kimse bilmeyecekti öyle anlaşmıştık bu benim için çok agırdı çunku. 1 hafta aç susuz yattım sonra okul açıldı raporum yoktu ve kanamam olmasına ragmen okula gittim .Oturamıyordum afedersiniz . Ve ben çile bitti sandım denedik yine olmadı meğerse o süreçte psikolojim yerle bir olmuş vajinusmus olmuşum .Desteksiz yenemeyeceğimi düşünüp büyük bir yüreklilikle terapi aldım ve basardım. Sonra eşim askere gitti 2016 da .Psikolojim çöktü .Martta iki gün hamileyim diye gezdim sonra kimyasalla düşürdüm dayanılmaz agrılar cektim .Sonra dedim demek ki hamile kalabiliyorum çok şükür. Bu esnada eşim askerde rahatsızlandı ürolojiye gitti dr varikosel var hemen ameliyat yoksa kısır kalırsın demiş .Ben burda o askerde agladık perişan olduk. Sonra ben durmadım özel bi hastaneye gittim parmak izsiz almıyorlar dr a durumu anlattım yardımcı oldu ..Sakın ameliyat olmasın 2mm varikosel ameliyatlık durum yok 3 mm altına ameliyat önermem dedi .Sonra eşimi arayıp anlattı uzun uzun moralini düzeltti. Eşim gelir gelmez o dr a gittik yeniden test istedi sayı 140 milyonlarda ileri hız 0 cıktı .Dr ben inanıyorum olacak dedi (biz ona hep inandık ben sürekli baska dr larla da görüştüm ama o dr la irtibatı hiç kesmedik ) Proxeed plus verdi 6 ay kullandık ileri hız %16 ya cıktı .1 Ay keçiboynuzu kürü ve incir kürü yaptım . 1 ay sonra talihsizlizlik peşimizi bırakmadı benim ayagım kırıldı 1 bucuk ay basamadım eşim de sadece proxeede devam etti .3 ay sonraki testte morfoloji 2 cıktı bir sonrakinde 1 cıktı .Bunun için Evicap ve çoban çökerten çayı kullandık .Propolis arısütü bal polen karışımı yaptırdık 2 ay önce de dna hasarıyla tanıstık dünya basımıza yıkıldı %48 hasarlıydı dna .Dr proxeedi bırakıp emodex e geçti yanında Nac 600 verdi .Son testte sperm sayısı ml de 9 milyon mu ne cıkmıstı alt sınır 15 düşünün .Ben yine salya sümük dr u aramıstım yardım et diye .O da bana uzun uzun anlatmıstı degerler değişken sayılara takılma diye ...Biz devam ettik kullandıklarımızı hiç aksatmadık özellikle proxeed emodex evicap ve nac 600 ü .emodex 3.şişeye 2 gün sonra geçiyorduk ve aralıkta hasar testimiz vardı ki ben bugün mucizemle tanıştım.
Kızlar dagınık yazdım inanın çok yeni 1 saat olmadı kan sonucum cıkalı .Sorunuz olursa yardım ederim .
Haaa son ay bir kez preseed jel kullandım fayda etti mi tartısılır çünkü tam enjekte edememiştim .Bir de enfeksiyon vardı 5 tane fitil kullandım .1 ay önce katı meyve sıkacagı aldık 3 kez falan havuc suyu içirdim eşime .
*Haa bir de eşim işe giderken her gün küçük kuruyemiş paketi hazırladım kuru üzüm ceviz badem o yemedikçe hatırlattım . Sigarayı bıraktırdım Nargileye haftada 3 4 kez giderdi ayda 1 2 ye zorladım çok şükür bıraktı .
Kızlar bir de benim dua topiğim var orda her gun düzenli zikir okuduk kızlarla ve en son bana 70 bin Lem Yelid okudu arkadaslar sagolsun .Annem 41 Meryem Suresi okudu .Her cuma vakti 1000 tane Ya Evvel okuduk eşimle .Hz İbrahim in duasını dilimden hiç düşürmedimVe Rabbim ol dedi çok şükür .Sakın olmaz demeyin Verecek olan Allah hep kendinizi hamile hayal edin ve beyninizi kemirmesine izin vermeyin kötü düşüncelerin.
İnşallah birilerine faydam dokunur Rabbim size de nasip etsin.:emir_bebek::KK200:
Bu konunu yeni okudum canim. Sen neler yaşamışsın öyle. Ben de 2 Ekim 2016da evlendim. Hala olmadı. Rahim filmim var cekilecek. Esimde de morfoloji sorunu. Acaba dna hasari da var midir bilmiyorum. Biran evvel tedavi süreci başlasin istiyorum ama her test aşırı pahalı. Insallah bizim de olur en kisa zamanda bebisimiz. Dua et olur mu

Bu konunu yeni okudum canim. Sen neler yaşamışsın öyle. Ben de 2 Ekim 2016da evlendim. Hala olmadı. Rahim filmim var cekilecek. Esimde de morfoloji sorunu. Acaba dna hasari da var midir bilmiyorum. Biran evvel tedavi süreci başlasin istiyorum ama her test aşırı pahalı. Insallah bizim de olur en kisa zamanda bebisimiz. Dua et olur mu
Dua ederim tabii ki .Hasar testi mutlaka yaptirin sorun hasarsa şifası var çok sukur .Yazdıklarımı bikmadan usanmadan denedik .Siz de pes etmeyin .

Dua ederim tabii ki .Hasar testi mutlaka yaptirin sorun hasarsa şifası var çok sukur .Yazdıklarımı bikmadan usanmadan denedik .Siz de pes etmeyin .
Canim cok sagol. Senin yazdiklarindan çok faydalandim zaten. Çobançökerten, e vitamini, keciboynuzu özü, bal polen propolis arı sütü ve gseng kullaniyoruz. Bol bol ceviz findik kuru incir muz meyve sebze yiyor bir de. proxed ya da emodex miydi neydi onlari denemedim henüz. Dna hasar testini nerede nasil kaca yaptirabiliriz? Tedavisi icin hangi ilaclar kullaniliyor?

Canim cok sagol. Senin yazdiklarindan çok faydalandim zaten. Çobançökerten, e vitamini, keciboynuzu özü, bal polen propolis arı sütü ve gseng kullaniyoruz. Bol bol ceviz findik kuru incir muz meyve sebze yiyor bir de. proxed ya da emodex miydi neydi onlari denemedim henüz. Dna hasar testini nerede nasil kaca yaptirabiliriz? Tedavisi icin hangi ilaclar kullaniliyor?
Tup bebek merkezleri yapar .250 300 Tl filan. Hasar oranina gore iğne ya da hap veriliyor.

Canım hayırlı geceler başından geçenleri yeni okudum Rabbim yavrunu sana ve babasına bağışlasın :dua: Benim geçen seneden bi düşüğüm var 6 ay korunduk 6 aydır da deniyoruz maalesef sonuç alamadık iki ay önce eşimde bende test yaptırdık bende bi sıkıntı çıkmadı çok şükür eşiminde sadece ileri hız %1 di toplam hız %39 doktor ileri hız biraz düşük ama sıkıntı olmaz dedi bizde kuruyemiş yiyoruz çakşır kökü ve keçiboynuzu özü içiyor eşim 20 gündür hıza etki eder mi ? Cevabın için şimdiden teşekkürler:)

Canım hayırlı geceler başından geçenleri yeni okudum Rabbim yavrunu sana ve babasına bağışlasın :dua: Benim geçen seneden bi düşüğüm var 6 ay korunduk 6 aydır da deniyoruz maalesef sonuç alamadık iki ay önce eşimde bende test yaptırdık bende bi sıkıntı çıkmadı çok şükür eşiminde sadece ileri hız %1 di toplam hız %39 doktor ileri hız biraz düşük ama sıkıntı olmaz dedi bizde kuruyemiş yiyoruz çakşır kökü ve keçiboynuzu özü içiyor eşim 20 gündür hıza etki eder mi ? Cevabın için şimdiden teşekkürler:)
Tesekkur ederim canim .Hiz hemen duzelmiyor .Takviye almanizda fayda var .Ama bizimki 0 iken yukseldi duzenli beslenme ve takviyelerle .20 gun kisa bir zaman .Sperm ler 70 gunde yenileniyor. Uygulamalari surekli ve duzenli yapmak püf noktasi.

Tesekkur ederim canim .Hiz hemen duzelmiyor .Takviye almanizda fayda var .Ama bizimki 0 iken yukseldi duzenli beslenme ve takviyelerle .20 gun kisa bir zaman .Sperm ler 70 gunde yenileniyor. Uygulamalari surekli ve duzenli yapmak püf noktasi.
Canım bildirim gelmedi o yüzden cevap yazamadım k.bakma bazı yerlerde okudum 1 ayda etki ediyormuş bizde geçen ovu döneminde başladık bu aya daha iyi olsun diye çok şükür eşim aksatmıyor 1 ay olacak inşallah bize de faydası olur 9 litrede etki gösteriyormuş diye duymuştum biz daha 2. Litredeyiz bize de dua et olur mu :)

Kızlar bu süreç çok zor rabbim yardım etsin etrafın duusncerli fesatliklari asilamadan hamile kaldım işyerine demedim bi abla bana ne dese beyenirisniz kendi kendine mi oldu yoksa koydurdunmu yani tüp bebek mi demek istiyo cahil arıda ay ben de sijirdne bisey diyemedim hamileninsana denilecek lafimi bu

Canım bildirim gelmedi o yüzden cevap yazamadım k.bakma bazı yerlerde okudum 1 ayda etki ediyormuş bizde geçen ovu döneminde başladık bu aya daha iyi olsun diye çok şükür eşim aksatmıyor 1 ay olacak inşallah bize de faydası olur 9 litrede etki gösteriyormuş diye duymuştum biz daha 2. Litredeyiz bize de dua et olur mu :)
Sifa olsun canim .Allah hayirli,sağlıklı hamilelikler nasip etsin .
Kızlar bu süreç çok zor rabbim yardım etsin etrafın duusncerli fesatliklari asilamadan hamile kaldım işyerine demedim bi abla bana ne dese beyenirisniz kendi kendine mi oldu yoksa koydurdunmu yani tüp bebek mi demek istiyo cahil arıda ay ben de sijirdne bisey diyemedim hamileninsana denilecek lafimi bu
Salla oyle tipleri canim .Illa aslini ogrenecekler ne hadlerineyse .Allah vermiş oyle ya da boyle sana mi düştü araştırması.

Sifa olsun canim .Allah hayirli,sağlıklı hamilelikler nasip etsin .

Salla oyle tipleri canim .Illa aslini ogrenecekler ne hadlerineyse .Allah vermiş oyle ya da boyle sana mi düştü araştırması.
Aynen oyleee walla :KK43: takmamaya calisyrm tedavi ile oldu desem dengesi dengesi konusacklr

Bizde doktor da geldik canım değerler düşmüş geçen yaz senle aynı topikteydik bahçeci tüp merkezine yönlendirdi ne yapacağım bilmiyorum kafamız allak bullak ilki martta yapılan 2.si bugün yapılan

Eklentiler

• 20180714_125301.png
    20180714_125301.png
    379 KB · Görüntüleme: 266
  • 20180714_125056.png
    20180714_125056.png
    136,9 KB · Görüntüleme: 254
Bizde doktor da geldik canım değerler düşmüş geçen yaz senle aynı topikteydik bahçeci tüp merkezine yönlendirdi ne yapacağım bilmiyorum kafamız allak bullak ilki martta yapılan 2.si bugün yapılan
Canım varikosel varmı sizde baya düşmüş değerleriniz ne kullandınız bu süreçte acaba

Ama tedirgin olma farklı bi yerde daha yaptırın bence test bende böyle bişe yaşadım eşimin 50milyon çıkan sayısı 1 hafta sonra 24.700 çıkmıştı doktora sordum 4 katı oynar demişti bana ve şuan sayımız mlde 13milyon

Ama tedirgin olma farklı bi yerde daha yaptırın bence test bende böyle bişe yaşadım eşimin 50milyon çıkan sayısı 1 hafta sonra 24.700 çıkmıştı doktora sordum 4 katı oynar demişti bana ve şuan sayımız mlde 13milyon
Varikosal var canım bi tarafta ama doktor engel değil demişti bu değerlere ameliyata gerek yok demişti 3 ay boyunca progeny m kullandı canım

70 gun icinde kullandigi bir ilac varsa etki etmis olabilir. Denediginiz bitkisel kur vs bisey ters.etki yapmis olabilir .Sperm degerleri cok degisken 2 gun sonra bile cok farkli çıkabiliyor. Varikosel varsa genislemis olabilir. Merkezler farklıysa bu da bir erken.

70 gun icinde kullandigi bir ilac varsa etki etmis olabilir. Denediginiz bitkisel kur vs bisey ters.etki yapmis olabilir .Sperm degerleri cok degisken 2 gun sonra bile cok farkli çıkabiliyor. Varikosel varsa genislemis olabilir. Merkezler farklıysa bu da bir erken.
Doktorun verdiği progeny m kullandı bende keçiboynuzu ve çakşır suyu verdim o kadar canım yaptırdığı yer aynı ama tekrar başka yerde yaptıracak

Doktorun verdiği progeny m kullandı bende keçiboynuzu ve çakşır suyu verdim o kadar canım yaptırdığı yer aynı ama tekrar başka yerde yaptıracak
Uzulme duzelmeyecek seyler degil sperm olmayan insanlar bile cocuk sahibi oluyor. Yeter ki Allah ol desin.

X