Erkek İnfertilitesi Mucizem Beni Buldu Size de Umut Olsun

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hiz icin kullandik canim nac..Allah razi olsun size de nasip etsin insallah morfoloji icin bol ceviz coban cokerten cayi

Hiz icin kullandik canim nac..Allah razi olsun size de nasip etsin insallah morfoloji icin bol ceviz coban cokerten cayi
Amin inşallah. Okudukça mutlu olunan hikayelerden biriydi gerçekten. Biz varikosel ameliyatı olabiliriz bakalım önümüzdeki ay testlerimiz var. Ne olur bizler için de dua edin. Dua topiğinizden bizler için toplayın bu kez. Çok ihtiyacımız var..

Topige katılabilirsiniz orda ismen sırayla okuyoruz

Merhaba doktorunuzun ismini ve adresini öğrenebilir miyim? Çok mücadele veriyoruz ve biz de bir mucize bekliyoruz

Merhaba doktorunuzun ismini ve adresini öğrenebilir miyim? Çok mücadele veriyoruz ve biz de bir mucize bekliyoruz
Ben 8 ayri dr gezdim zaten hepsi ayni tedaviyi uyguluyor dr dan ziyade kullandigimiz takviler onemli cunku siz hangi uzmana gitseniz zaten emodex verecek

Bitkisel takviyeleri kullanıyoruz ekim ayında başladık. Emodeksi ve keçiboynuzu kürünü 6 aydır kullanıyoruz. Herhangi bir gelişme olmadı. Bir aşılama bir tüp bebek negatif sonuçlandı. 4 yıllık evliyiz 35 yaşındayım ve eşim 39... kaybettiğimiz 1 ay bile bizi çok üzüyor.

Yaa maşallah ne güzel. Resmen bir azim hikayesi. İnsanın kendini motive edebilmesi ve pozitif kalabilmesi çok güç bişey maşallah siz güçlü birisiniz. Yılmadan hem sebeplere hem yaradana müracaat etmek aslında yapılması gereken tek şey. Bundan sonrası sizin için hep mutluluk olur inşallah mutluluklar sağlıkla bebeğinize kavuşun

Tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin

Çabanıza inancınıza hayran kaldımmmm ...

Biz proxeed plus yaklaşık 3 ay kullandık şimdi de destek olarak emodex kullansak bir zararı olur mu canım? vitamin diye biliyorum ama zararı olmaz sanırım.. ilerı hız,morfoloji ve baş anamolisi problemleri var eşimde biz sadece e vitamini ve proxeed plus kullandık ilaç olarak..

Buna dr karar verir

Ne mutlu karanlığın ardından bi güneş doğmuş dünyana. Aylar önce seninle bi forumda konuşmuştuk bu yazını okumuştum suan ağlıyorum ve tek tesellim sensin yazını açıp okuyup kendimi durdurmaya çalışıyorum eşimin semen sonucu cok kötü geldi dr 3 ay proxeed demişti kullandik ilk test sonucumuz 12 ml de hareket 3 tu suan ise 10 ml de hareketli sayi 0 ruh gibiyim cok üzülüyorum Rabbim bununla mi sinayacak cok üzülüyorum

Dna hasar testi yaptirin. Benim yazdigim seyleri de deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…