Mübarek ramazan ayinda transferi gerçekleşecek arkadaşlar buraya.!

hadi hayırlısı olur inşallah canım.sende anatoliada yaptırıcaktın yanlış hatırlamıyorsam dimi?canım bülent hocamı, hakan hocamı doktorun ?

evet canım anatolıada yaptırıcam ılkındede oraya gıtmıstım dr um bulent hoca ılgısınden cok memnun kaldım bu kez cok umutluyum daha rahatım hayırlısı bakalım

:teytey::teytey:kızlarrrr şimdi telefon geldiiii hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm beta hcg 220 çıkmış tebrik ettiler oyyy ne bileyim nasıl bir duygu bu allahım herkese versin umarım sonuna kadar giderr şu an eşim ve ailem hıçkıra hıçkıra ağlıyolar bende hemen size bildiriyim dedim...inanın bana hepimiz anne olucaz allahın izniyle sizi çok seviyorumhihoyyythihoyyythihoyyyt:CüvCüv::nazar:a.s.

:teytey::teytey:kızlarrrr şimdi telefon geldiiii hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm beta hcg 220 çıkmış tebrik ettiler oyyy ne bileyim nasıl bir duygu bu allahım herkese versin umarım sonuna kadar giderr şu an eşim ve ailem hıçkıra hıçkıra ağlıyolar bende hemen size bildiriyim dedim...inanın bana hepimiz anne olucaz allahın izniyle sizi çok seviyorumhihoyyythihoyyythihoyyyt:CüvCüv::nazar:a.s.

a.s.canım beniiimm çok güzel ya inan çok sevindim .mesajında öyle güzel yansıtmışsınki mutluluğunu senin kadar olmasamda bende çok mutlu oldum hadi gözünüz aydın.allah tamamına erdirsin değerinde çok çok güzel valla melekler geliyo bana göre.allah bu mutluluğu çok görmesin sana:nazar: eli yüzü düz bebekler nasip etsin

a.s.canım beniiimm çok güzel ya inan çok sevindim .mesajında öyle güzel yansıtmışsınki mutluluğunu senin kadar olmasamda bende çok mutlu oldum hadi gözünüz aydın.allah tamamına erdirsin değerinde çok çok güzel valla melekler geliyo bana göre.allah bu mutluluğu çok görmesin sana:nazar: eli yüzü düz bebekler nasip etsin

sağol bitanecik meleğim allahım sonunuda güzel yapar inşallah amiinnn valla bilmiyorum işte bende çok şaşkınım tatlım iki yada bir farketmez gelsin yeter kuzummm...duaların için allah razı olsun senden hep yanımda oldun nasıl hakkınızı öderimmŞeniz

sağol bitanecik meleğim allahım sonunuda güzel yapar inşallah amiinnn valla bilmiyorum işte bende çok şaşkınım tatlım iki yada bir farketmez gelsin yeter kuzummm...duaların için allah razı olsun senden hep yanımda oldun nasıl hakkınızı öderimmŞeniz

canımsın o nasıl söz ne hakkı burda hepimiz birbirimize destek olmaya çalışıyoruz.allah senden de razı olsun.seni tanımıyorum ama iyi bir insan olduğunu biliyorum kimse için kötülük düşüncek bi yapıya sahip değilsin.ee artık annişko oldun canım arkadaşım çıngırak sözümüde unutmuş değilim benim memleket izmir elbet bi gün uğrar veririm oyuncağını bebişinin.benim bebişiminde kalbi atarmı acaba?allaha hep dua ediyorum bebeğim gelişsin kalbi atsın diye:Saruboceq:allah senide nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

İNAN OKURKEN BENDE GÖZ YAŞLARIMA ENGEL OLAMADIM ÇOK MUTLU OLDUMa.s.

canımsın o nasıl söz ne hakkı burda hepimiz birbirimize destek olmaya çalışıyoruz.allah senden de razı olsun.seni tanımıyorum ama iyi bir insan olduğunu biliyorum kimse için kötülük düşüncek bi yapıya sahip değilsin.ee artık annişko oldun canım arkadaşım çıngırak sözümüde unutmuş değilim benim memleket izmir elbet bi gün uğrar veririm oyuncağını bebişinin.benim bebişiminde kalbi atarmı acaba?allaha hep dua ediyorum bebeğim gelişsin kalbi atsın diye:Saruboceq:allah senide nazarlardan saklasın:nazar::nazar:

bitanem benim sende aynı benim gibisin güzel dileklerin ağlattı beni valla herzaman kapım açık gelmek istediğin zaman adresi ve nomu veririm sen gel yeter tabikide duyacaksın kalp atışını onlar nazlı bebeklerşaka yapıyolar bazen bize sakın stres yapma içini ferah tut gümbür gümbür atacak bebeğinin kalbi allahımın izniyle allah hepimizi nazardan saklasın çok öptüm bebişimmm :1hug:a.s.kaydirigubbakcemile5

İNAN OKURKEN BENDE GÖZ YAŞLARIMA ENGEL OLAMADIM ÇOK MUTLU OLDUMa.s.

canıımm sizinde güzel haberlerinizde bende ağlıycam inşallah çok öptümmŞeniz

---ekim ayinda transferi olacak anne adaylari---

mehay............transfer18eylül-sonuç:1ekim.

toprak28...........transfer21ekim-sonuç:2kasım istanbul amerikan hastanesi-dr.bülent urman

selenayy...........transfer10eylül-sonuç:22eylül-kadiköyacibademhastanesi-dr.cem demirel.:nazar:hamileeeeeeeeeee

nilköksal........transfer-6 eylül-sonuç18eylül istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt.:nazar:hamileeeeeeeeeeeee

özlem77..........transfer15eylülsonuç:27eylül-izmir ege üni.tp bbk mrkz-dr.ege tavmergen.:nazar:hamileeeeeeeeeeeee

rüyameleğim...transfer-ekim-umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

chilek............transafer22eylül-sonuç:4ekim- adana ö.ankara tüp bebek-dr.a.zeki işık.:nazar:hamileeeeeeeeeeeee

sahil78...........transfer12eylül-sonuç:23 eylül-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.:nazar:hamileeeeeeeeeeeeee

celine07........transfer-eylül- kadıköy acıbadem hastanesi-dr.cem demirel

esen81...........transfer3 eylül-sonuç:15 eylül-memorial hastanesi.:nazar:hamileeeeeeeeeeeeee

efsane202.......transfer25eylülsonuç:6ekim- bursa acıbadem hastanesi-dr-şahin bey.:nazar:hamileeeeeeeeeeeee

sinem8484......transfer21ekim-sonuç:2kasım-bursa tp bbk hastanesi-dr.osman develioğlu

bebişko..........transfer16ekim-sonuç:28ekim-izmir özel şifa hastanesi-dr.erol tavmergen:nazar:hamileeeeeeeeeeeeeeeeeee

eyetkiner........transfer27ekim-sonuç:8kasım-izmir smyrna özel.tüp.bebek merkezi-dr.funda koçyiğit

Angell08.........transfer20eylül-sonuç:1ekim-ankara anatolia tp bbk mrkz-dr.hakan yaralı.:nazar:hamileeeeeeeeeeeeeeeee

zenannn.........transfer27ekim-sonuç:8kasım-istanbul umut tüp bebek merkezi-dr.enver kurt

dmltzcn..........transfer19eylül-sonuç:1ekim:nazar:hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeee

umutluol.........transfer22eylül-sonuç:4ekim-ankara-hamileeeeeeeeeeeeeeeeeee

ceylin_naz......transfer16ekim-sonuç:28ekim-istanbul?????????????????

dollydo...........transfer19eylül-sonuç:1ekim-ankara güven hastanesi-DR.hakkı rıfat

allahıma binlerce şükür listede morarmak ta varmış kendimi morartmak çok garip oldu evet kızlar yavaş yavaş hepimiz morarıyoruz inşallah allahım bu listeyi mosmor yapsın:)))

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum transferim oldu 9 embriyoma pgt yapıldı ve 2 tanesi sağlıklı çıktı. 7 kasımda test yapıcam.umarım size iyi haberlr veririmm

canımm haberine çok sevindim. tebreikler allah kucağına almayı nasip etsin maşallah değerin de iyi:nazar: allah bizlere de nasip etsin sevgiyle kala.s.

Amin canim inşallah...
Ay ne güzel bebişko oldu annişko inan senin adina çok mutluyum

ehe ehe ehe allahın izniyle hepimiz annişko olcazzzz darısı sizlerin başına:CüvCüv:

mrb arkadaşlar uzun zamandır giremiyordum transferim oldu 9 embriyoma pgt yapıldı ve 2 tanesi sağlıklı çıktı. 7 kasımda test yapıcam.umarım size iyi haberlr veririmm

hayırlısı olsun bi tanem hayırlı haberler inşallah yat dinlen:CüvCüv: 2 gün kalkma öptüm

canımm haberine çok sevindim. tebreikler allah kucağına almayı nasip etsin maşallah değerin de iyi:nazar: allah bizlere de nasip etsin sevgiyle kala.s.

sağol bitanem darısı senin başına inşallahhh olacak merak etme bol bol dua et rabbimden iste kocaman öptüma.s.

canlarım mrb
çok sıkıldım yatmaktan walla belim ağrıdı. allahtan sizler varsınız. bakalım 7kasım da ben de moraracakmıyımm :)

merhaba arkadaşlar bebişkocum benim sonuç negatif, şu an çok üzgünüm çok umutluydum ama olmadı işte............
allahım benim tadamadığım sevinci sizlere yaşatsın.

canlarım mrb
çok sıkıldım yatmaktan walla belim ağrıdı. allahtan sizler varsınız. bakalım 7kasım da ben de moraracakmıyımm :)

aaa öle hemen pes etmek yok yat bakiiimm hepimizin beli ağrıdı yatmaktan ama napıcaksın böyle olması gerekiyo az kaldı sende morarıcaksın inşallahh moralll çokkk önemliii çok öptüm

merhaba arkadaşlar bebişkocum benim sonuç negatif, şu an çok üzgünüm çok umutluydum ama olmadı işte............

canım ya nediyeceğimi bilmiyorum inan çok üzüldüm ama sana şunu söyliyim herşeyde vardır bir hayır bu sefer olmadı bir dahaki sefere olacak allahın izniyle sen gönlünü ferah tut olurmu nolursun allahım sabrını veriyo seni çok öptüm kendine iyi bak...:teselli:

[/QUO

canım allahtan hayırlısını dilemekten başka çaremiz yok tabii ki ne desek boş çok üzgünüm. kendine dikkat et. a.s.

kızlar ben nezamandır gıremedımmm 27 ekımde trasnferım olduuu
3tane bebiş trasfer edıldı bakalım 8kasımda test gunu neler olcak
pek bı belırtım yok benım allah buyuk ınşallah tutar

X