Mstakbel Kaynbiraderim Evlenme Sorunu

• Konu Sahibi Ozel_Arama
onlar abi kardeşler siz neden karışıyorsunuz ki...
nişanlı olsaydın neyse de,karışmak size düşmez...kötü olan siz olursunuz..

• Konu Sahibi Ozel_Arama
evet bende aynen senin olayına benzeyeceğini biliyorum cnm. Korkum bu yüzden işte. Para biriktiriken çok kavgalar çok sıkıntılar yaşanıcak. Bari abisi hemen atlamasaydı.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
siz karışmayın diyorsunuz da aynı durumda sizde olsa idiniz karışırdınız
çeken bilir.)

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Ahh ahh keşke herkes zengin olsaydı da
şu para sorunuda her delikten çıkmasaydımirmirmirmir

sana gelince arkadaşım haklı olabilirsin ama onlar kardeş
birbirlerine yardım etmek zorundalar,sen karışma sonuçta abisi
ben evli olduğum halde,eşimin ailesine verdiği paraya karışmıyorum
bazen sinirleniyorum ama eşime yansıtmıyorumfisfisfis
birde kendini sevgilinin yerine koyup düşünmeni rica ediyorum sendenyerimseniben

• Konu Sahibi Ozel_Arama
alla alla herkes kendi eşyasını kendi alsın oda ne demekmiş. sevgilinle maden evlenmeyi düşünüyorsunuz oda alsın eşyalarını bende aldım abi onları ödemem gerekir desin. çok saçma bir durum abisi bugüne kadar ne yapmış alıp ödeseymiş. valla sonra çok pişman olur. benim eşim zamanında kendisi alıp ödemiş şimdi kardeşine ailesi aldı ödüyor. haksızlık bu ama yapıyorlar.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
yaa işte bende aynen senin gibi dedim cnm. Sen de al ve öde benim de ödemelerim var de geç kenara dedim. Bir an gaza geldi evet böyle yapıcam edicem diye ama bakalım ne yapıcak

• Konu Sahibi Ozel_Arama
ya abisi askerdeyken bile para vermeyi problem etmiş.kardeşler arasında böyle şey olurmu?sen ona yardım edersin oda sana.ama abisi,ben sana vermem ama hep sen bana ver diyor.sonuçta arkadaş sevgilisiyle bir hayat kuracak,ciddiler,ellerine para geçmeye başlayınca nişan,düğün vs.bunları düşünüyorlar.sen ellerindeki parayıda alırsan olmaz ama.bide abisi evlendikten sonrada düğün borcu ödüyorum deyip bunların düğünü daha da gecikecek,bunları abi olarak düşünmesi lazım bence.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Ozel_Arama
..............................................

• Konu Sahibi Ozel_Arama
evet bizi düşünmesi lazım. Ve onun düşünmesinden çok benimkinin gözünü açması lazım...

• Konu Sahibi Ozel_Arama
iyi yardım etsin abisine biraz da yesin o kazığı bi güzel..

• Konu Sahibi Ozel_Arama
bence haklı kıss sevgilisi sonuçta laylaylom bi ilişki yok evlenmeyi düşünüyolar.abisi asker ocağında 3kuruş verme zahmetinde bulunmuş şimdi utanmadan her ay para istiyo oldu canımm..
bu insan da evlencek kolaymıı,hem abisi evlenince araya el gircek hayatta yardım edemes.ben olsam tepki verirdim,dalgamı geçiyo senle.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
şimdi düşünüyırumda benim düğün hazırlıklarımda
ablam annem bu bizim paramız bu senin paran karıştırma
deselerdii heralde çok bozulurdum erkekler birkere
bunu organize edemez verisnelr annelerine maaşlarını o kadın
zaten onlar adına eşyada alır onlara düğün
hazırlığıda yapar yani benim annem öle kaynanam değilde gerçi :)

• Konu Sahibi Ozel_Arama
canım senin yerinde ben de olsam bende açık açık söylerim,azcık düşünsün,sessiz kalmamakla iyi etmişsin bence,çok fazla da yüklenip sevgilini bunaltmada tabi

• Konu Sahibi Ozel_Arama
ya cnm saatler geçtikçe içime bi şüphe bindi. Bana asker ocağında yok ben abimi beklemem etmem ben gelince hemen hazırlıklarıma başlar evlenirim diyen adam gitti. Hele bi abim evlensin sıra bizede gelicek bizde evlenicez inş. Ya arkadaşlar düşünün ya 1 sene oldu 1 sene.. Daha yüzünü 1 senedir görmedim. Abisinden çok çekiniyo anladık ama insan demez mi ben bi gidiyim aşkımın yüzünü göreyim sonra yardım edebilirsem ederim diye. ıkilemde kaldı herhalde beyfendi. Aramızı açıcak gibi bu abisi. Hayırlısı bakalım ne olucak

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Abisinde de sizde de söz nişan yok, o zaman yardım etmesine gerek yok.. Ben abisi nişanlı diye düşünmüştüm.... Ama nişanlı deilse herkes kendi maaşından kendi birikiminden sorumludur...
Ama abi olduğu için önceliği ailesi de kendisi de ona vermek isteyebilir, bu gayet normal...

kaç senedir berabersiniz? Nasıl tanıştınız? Uzakta olduğunu söylüyorsun, askerden dönmüş ama seni görmeye bile gelememiş... Demekki baya bi uzak... Uzaktan uzağa bu kadar müdahele etmeni hala doğru bulmuyorum... Sadece kendimizi de düşünmemiz lazım nasıl olsa abinde çalışıyor, o da sende yavaş yavaş alın taksit taksşt ödeyin hem 2şer tane alınırsa daha çok indirim alırsınız falan diyebilirsin...

• Konu Sahibi Ozel_Arama
askerden gelincemi görmedi yüzünü
eğer öyleyse bu bahane arıyor haber verim sana inşallah yanlış anlamışımdır
hem bekar erkek bukadra maaşını bilmem neyini söylermi ya

• Konu Sahibi Ozel_Arama
ya bu evliliklerin sırası ile olmasıda ayrı bir dert..kim istiyorsa,parası varsa evlensin ayolll..yok o byük evlenir,bu küçük evlenemez olmaz ki..

• Konu Sahibi Ozel_Arama
abisine ozaman 50 ytl ancak versin gerisini sizde taksit yapın ona ödeyin.abisine bende evlencem desin eşyalarımı alıyorum yavaş yavaş desin.abiside zaten elli bahane ile para göndermiş hep ona.ayda 150 ytl versin ona yeter..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…