Mstakbel Kaynbiraderim Evlenme Sorunu

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Kendisi başka bir şehirde arkadaşlar aramızda 17 saat var. Öyle ha diyince gelinmiyor işte. Gelince 3 ya da 4 gün kalıp iyice beni görmek hasret gidermek istiyor ee haliyle bu da ayrı bir masraf. Askerden yeni geldiğinde parası yoktu. Ben asla zorlamadım illa gel şöyle yap böle yap die. Kendisiyle internette tanıştık 2 yıldır birlikteyiz ve daha önce yüzyüze görüşmüşlüğümüz var. Ben buluşmadan sonra sanki o da ben de birbirimiz istemeyiz die baktım ama aksine dahada bağlandık. Son 1 yıldır evlilik üstüne daha çok düşüyoruz o daha çok düşüyor. Ama işte şimdi yeni iş buldu hemen izinde istemeyez hadi istedi diyelim para meselesi var. Para biriktirmesi lazım e para engelide malum.

• Konu Sahibi Ozel_Arama

Ben bu konuda kendisine kendi fikrimi söyledim. Umarım beni dikkate alır cnm yaa Bakalım artık ne yapıcak bu konuda şimdilik lafını açmıyor ama benim tepkimi çok ölçüyor kızgınmıyım değil miyim gibisinden

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Pardon ama internette tanıştınız, 2 yıldır tanıyorsun, 1 yıldır yüzünü görmemişsin... Zaten aranızda 17saat var kalan 1 yılda da toplasan kaç kere görüşmüşsünüzdür ki???
Evlilik kararı almak için çok erken değil mi???
Kaç yaşındasınız çok merak ettim???
Bence fazla acele etmeyin, bırakın abisi evlensin.. O para biriktirirkende siz birbirinizi tanımaya çalışın bence...
Ben bu durumda asa ama asla evliliği düşünmezdim... ınsanlar yıllaca flört ediyorlar gene de evlenince bilmedikleri tanımadıkları huylar çıkıyor anlaşamıyorlar... Siz 2 senelik internetten tanıştığınız ve sadece birkaç kez görüştüünüz biriyle evlilik planları yapıyorsunuz, aile meselelerine karışıyorsunuz, ve aman abisinden önce biz evlenelim, biran önce evlenelim, hemen evlenelim derdindesiniz...

• Konu Sahibi Ozel_Arama

Ne diyosunuz ya ne bu tepki. Pardon ama merak ediyorum siz bu konuya sırf agresfileşmek için mi yorum yapıyosunuz. Bazı ilişkilerde tamam 6 yıl olur bilmem kaç yıl olur tanınmaz insanlar ki ben burda hemen evlenelim derdinde değilim. Yalnızca kendini kullandırtmasını ve bizim hayallerimizin önüne böyle yaparak geçmesini istemiyorum. Yoksa ne zaman evlenirse evlensin banane.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Valla arkadaşım nişanlı değilsiniz, sözlü değilsiniz evli hiç değilsiniz. Ne diye karışıyorsunuz kardeşlerin arasına. Bırakın kendileri halletsinler. Abisi tutup size "sana laf düşmez" derse ne yapacaksın. Erkek arkadaşın hakkını arasın, abi kardeş aralarında helalleşirler.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
az önce mesajlaşıyoduk. Bizimki yemek hazırlıyodu. Hep o hazırlıyor ama. Bişe derim ama yarın öbürgün abinle aran iyi olur gene kötü olan ben olurum dedim. Söyle diye ısrar edince bende ezdirme kendini ağırlığını koy dedim. Bana ne dese beğenirsiniz? Yemekleri küçükler yapar benim olan herşeyede sahip çıkar eder dedi. Şikayetci değilsin galiba bu durumdan dye sorunca hemen aşkım yemek yicez die müsade istedi.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
E yani.. :1closedeyes:
Onlar bir aile.. Siz de o ailenin içine girene kadar söz söyleme hakkına sahip değilsiniz bana göre..

• Konu Sahibi Ozel_Arama
yok bir daha asla söylemem cnm. Denedim ve gördüm.

• Konu Sahibi Ozel_Arama

Ben erkek olsam, senin gibi bir sevgilim olsa bunalir kacardim inan

Erkekleri fazla sIkmaya gelmez, daha ortada bir resmiyet olmadan ailesinden birilerini kötülemen fitnelemen dogru deyil, ters teper söylemedin deme
sevgilim karis diyor, diyorsun ama o dese bile karismaman gerekir...

Evlilik konusunu cok fazla gündeme getiriyorsun, aceleci davraniyorsun, evlilige cok hevesli görünme derim ben, ilerde basina kalkar erkek milleti, agirdan sat kendini, birak o israr etsin

askerlikden önce hemen evlenelim diyordu sevgilin, askerlikdan sonra demekki fikri degismis ki önce abime yardim edicem diyor

Erkekler de hak veriyorum artik su kk da okuduklarimdan sonra, bosuna demiyolar kizlar evlenmeye cok merakli, korkutmayin bukadar onlarida

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Haklısın cnm yaa Abisi şimdi onu işkur a üye yapmış

• Konu Sahibi Ozel_Arama
yok bir daha asla söylemem cnm. Denedim ve gördüm.

En güzelini yaparsın güzelim. Bak demekki söylenenlerde doğruluk payı varmış. Sen beni bir abla olarak gör ve araya girme. Onlar kendi aralarında halletsinler.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
canım bence sen hiç karışma, sevgilinin abisi canı sonuçta onlar kavga eder barışır olan sana olur..ben hiç araya girme derim..

• Konu Sahibi Ozel_Arama

ya abisidir tabi yardim edecek ama sonucta sizde evleneceksiniz? sizinde birhayatiniz olacak. iyi güzel hos ama abisinin sizi kullanmasinada izin vermeyin...

• Konu Sahibi Ozel_Arama
bence sevgilin de kendı eşyalarını alsın abı kusra bakma ben de eşya aldım senden sonrada ben evlenicem desin..

• Konu Sahibi Ozel_Arama

Benim agresifleştiğim, agresif mesaj yazdığım falan yok... Sadece şaşkınlığımı belirttim...
Ama sonraki mesajların da görünce ve gayet iyi niyetlice seni uyardığım mesaja karşılık bu ne tekki, agresifleşmek için mi yorum yapıyosun falan gibi yorumlarını okuyunca evet agresifleştim....

Sadece 2 senedir tanıdığın 1 senedir de görmediğin, sadece tel ve msn ile konuştuğun bir sevgilin var ve bu sevgiliyi abisine karşı fitleyip duruyorsun...
Ne demek yemek yaıyordu, hep benimk yemek yapıyor, bende kendini kullandırtma dedim... Bu nasıl bir aile işlerine burnunu sokmadır, ne densizliktir aklım almıyor...
Sanane... Karısı değilsin, nişanlısı değilsin, sözlüsü değilsin, hiçbirşeyi değilsin, hatta bence sevgilisi bile değilsin, sanal sevgilisisin, ve abisiyle aralarına girip yok kendini kullandırtma yok bizi düşün, bizi önplanda tut vs. vs....
Ben sevilininyerinde olsam tek lafım sana ne olurdu.... İyi çocuk seni seviyormuş ki laf etmemiş, yemek yiycez diye konuyu kapatmış....

• Konu Sahibi Ozel_Arama
ne demek abisine karşı fitlemek yok öyle bişey sakın böle düşünme. Senin gözünde demekki sevgili değilmişiz ama önemli olan senin dışındaki insanlarında hayata ve ilişkilere nasıl baktığıdır. Ayrıca yaptığın yorumlarda bana göre çok kırıcı. Tamam belki haddim olmayan bişey yaptım ki bu saatten sonra bende böyle düşünüyorum keşke yapmasaydım ama olan oldu. Yinede böyle söylemesen sevinirdim.

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Canım öncelikle ben seni sevindirmek için değil objektif yorum yapmak için buradayım...
Senin hoşuna gitmeyen bişeyler söylediğimde de agresifleşen sen oldun...
Yorumlarımın kırıcı olduğunu üşünmüyorum...
Neye kırıldın söylersen bende özür dilemesini bilirim...
Ben sadece kendi kişisel yorumumu yaptım...
Evet fitlemişsin, yemek yapmasını bile problem edip kendini niye ezdiriyorsun diye yorum yapmışsın...
Anladığım kadarıyla sevgilinin annesi ya vefat etmiş yada uzakta yaşıyorlar... O yüzden de kendi yemeklerini kendileri yapıyorlar... Sevgilin de bu durumdan şikayetçi değilse senin kendini ezdirme hep yemekleri sen yapıyorsun diye müdahele etmen hiç hoş olmamış....
Bnlar benim fikrim.... Şimdien birbirinizin aile ilişkilerine bu kadar karışırsanız evliliğe daha da yaklaştığınız dönemlerde mesela sözden nişandan sonra daha da ciddi sorunlar yaşarsınız... Sen düşün bakalım, sevgilin ablanla arandaki bir problemde sana karışsa, ve bırak yaa ne zaman konuşsak sen temizlik yapıyosun, sen toz alıyosun, sen bulaşık yıkıyosun biraz da ablan yapsıın, kendini kullandırtma gibi yorumlar yapsa hoşuna gidermiydi... (meseladedim, belki ablan yoktur ama bir düşün yani)

• Konu Sahibi Ozel_Arama
Konu sahibinin isteği üzerine
yorumlara kapatılmıştır...
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…