Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

İnternette anlık indirime girmediği sürece aynı ürünü indirimli bulmanız zor. Eski sezon ürünler indirimli satılıyor genelde. Nike,adidas vs gibi yerlere saçma paralar vereceğime ki bizimkiler kreş çocuğu daha,o çanta modellerini beğenmezler.. Samsonite’tan aldım çantaları dediğiniz fiyatlara. Taş gibi çanta,tepe tepe kullanırlar. Bence üzülmeyin.

Belki kazıklanmamışsınızdır ama Bir çocuk için 600 tl çantaya para vermek çok değil mi? Orta yollu bir çanta yeterli olabilirdi.

m..po orijinal bey...n satıyor ama mesela m'den b..n'in ince bir montunu aldım, düğmesi düştü b...n ben kendi terzime gönderemem dedi falan falan.
tabi şu da var internetten çok düşük rakama gelen o mal mağazada zaten artık kalmamış oluyor. yani ellerinde kalanı tüketiyorlar internet üzerinden. ki o düşük rakamlarla dahi ciddi kar ediyorlar.

Artık markaların "İnternete özel"bir fiyat politikası var. Hatta o ürünler mağazada bile olmuyor ama çok uygun işte.. Mağazacılık bitti artık..

şimdi internet ve internetçik var. tüm mesajları okumadım ama gidip de instada herhangi bir butikten birşey almam ben mesela.
mesela instada 5n1c..p ve l...zade var, oradan modelleri beğenir kendi sitelerinden alışverişimi yaparım.
yadan tr..l, mo..po gibi bilinen e-ticaret sitelerinden alırım.
yani 600 tl olan bir çanta bu sitelerde 150 tl olmaz, sanırım baktıklarınız instada orijinal sattıklarını söyleyen butikler ?

onlar çantacı bile değil cidden kazıklanmışsınız
eastpak falan alırdınız o paraya.
küçüğün çantasını 90 liraya lcw den aldım.
büyük liseye gittiği için ona daha kaliteli çanta aldım nike. internetten aldım 220 liraya.

yengeç utanma yaz yaz d&r diye
bak daha iyisini söyliyim sana kitap fuarı zamanı doğan kitapçılığın standındaki kitap fiyatları sitesinden pahalı. d&r mağazalarını sen düşün asla almam mağazasından.

Yüreğine indirdin

D&R mağazaları bu sabit kitap yasası için bastırıyor. Sırf mağazalarda satış olmuyor diye. Sanki çok ucuzmuş gibi bir de etiket fiyatına en fazla %10 - 15 indirim yapacaklarmış. Öyle olması gerekiyormuş

Ben olsam bir çocuk çantasına 600₺ vermezdim, uygun fiyata her sene yenisini alırdım, internetten araştırıp almayı tercih ediyorum genellikle

Yani ben bir çantayı çocuğun seneye kullanmak isteyeceğini hiç sanmıyorum biz de çocuk olduk ben farklı olsun isterdim. Zevkler değişiyor. O yüzden sırf orijinal diye marka diye o kadar para vermek saçma üzgünüm. İade durumunuz olsa kesin iade edin derdim valla ama artık yapacak bir şey yok sanırım.

el değiştirdi galiba d&r. şu anda nasıl fiyatları bilmiyorum ama net her zaman daha uygun oluyor. kocaman kocaman mağazaların kirasını çıkarmaları gerek tabi

el değiştirdi galiba d&r. şu anda nasıl fiyatları bilmiyorum ama net her zaman daha uygun oluyor. kocaman kocaman mağazaların kirasını çıkarmaları gerek tabi
Öyleymiş. Ben eskiden D&R internet sitesinden alış veriş yapıyordum. Sonra mağazasını görünce dedim alayım netten ne farkı olacak ki. Bi baktım liste fiyatından %15 indirim var. Neden böyle sitede daha ucuz dedim. Eleman maaşı kira derken böyle dediler bana

Teselli falan veremem. Çocuk kaçıncı sınıf onu merak ettm. Bizim yeğene lisanlı ürünler aldı hep annesi. Okulda büyük sınıflar hep çaldı esylarini. Ondan ucuzluk pazarından almaya başladılar. Bizimki birinci sınıf. Lisanlı çantalar oyuncak mağazasında 350 TL idi. Almadim. Gititm ucuzluk pazarından altmış TL ye yine onun beğendiği çantayı aldım. Çanta bu o kadar para vermek. Liseye falan gidiyorsa sizinki hadi belki olabilir diyim. Bu arada bı çok alışverişi biz netten yaparız. Bilindik üç tane site var. O ucu arasında en ucuz hangi sitedeyse ondan alırım. Çünkü fiyat degisken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…