Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

Enteresan. Tercih meselesi tabii ki.
Saat önemlidir, çoğu zaman statü göstergesidir özellikle iş ortamlarında. Müşteriyi etkilemek için bile mecburen alınır o saat. Benim öyle bir derdim yok ama saate verdiğim paraya acımam mesela. Güzel bir aksesuarımızdır kendisi.

Konu sahibi boşverin. Lcw’de bile çocuklar için günlük alt üst takım 140 liraydı. Zara’da 300. Her şey uçmuş. Öyle farz edin.
Haklısınız, gerçekten çok pahalı. Çocuklar için yaptığım alışverişlerde 500 den aşağı ödeme yapamıyoruz genelde. Mevsimlik toplu kıyafet alışverişleri (3-5 parça) 500 den aşağı değil çocuk mağazalarında ve reyonlarında..

Doğrudur, güzel saatler benim de dikkatimi çeker :) yanında künye falan oluyor bazılarının. Amaca göre olabilir evet..

Kargoyla annenize gönderin
Anneniz iade etsin

İş görüşmesine giderken lüks saat kiralayanlar var.

Lütfen magazadan almayın dukkan kırasınıda eklıolar .Neyse arada bır bole kazık yıyıp canım sonra gelıoz kendımıze.Akakce dıye bır program var cimri diyede oraya begendıgım urunlerı ekleyıp dusunce bıldırım gelıo ole alıorum.Başka turlu hayat çok zor .

600 TL kira
Hangi şehirdesiniz ?

Mesela saat benim için son derece gereksizdir. Telefondan da öğrenebilirim ki siz 2000 tl indirim yaptırmışsınız. Saat kaç lira ki bu kadar indirim oldu mesela..
Kimi için statü göstergesi, kimi için çocuklarına miras bırakacağı en güzel hediye, kimine tutku, kimine kültür, kimi için sadece şık bir aksesuar:) Saat 8 bin civarıydı 6’ya indiler…

Kimi için statü göstergesi, kimi için çocuklarına miras bırakacağı en güzel hediye, kimine tutku, kimine kültür, kimi için sadece şık bir aksesuar:) Saat 8 bin civarıydı 6’ya indiler…
10 bin ama size 7.5 dedi ben 5.5a aldım. Baştan falsolu zaten benim ne özelliğim var da bana 7.5???

Ben çok standart bi insanım 36 beden 37 numara. Begendigim şeyler hep bitmis olur. Bazen sinir oluyorum her şeyin 40-42 bedeni kalmış oluyor. Herkes mi zayıf memlekette anlamıyorum.

Bilmem bende her zaman indirimde bulamiyorum istedigimi. Devamli takipte olmak gerekiyor demek ki, ben de zirt pirt gelen bildirimlere bakmiyorum.
Tetikte olup ilk indirime girdiginde bakmak lazim herhalde. Bazi urunleri de zaten bedenleri tukenince indirime sokuyorlar direkt.

Okul çantası için 600 lira ciddi bir meblağ. Benim yaşadığım muhitte düşük bütceli bir yer değil ama 70_80 TL'ye almışlar çantaları bende bilindik bir mağazadan 150tkye kaliteli olsun 3-4 yıl kullansın diye aldım duyan bana bile pahalı dedi.

Boyner den 15 liraya mont düşürmüştüm uzun kışlık o geldi aklıma

Annem her zaman her şey uyguna denk gelmez der. İhtiyaç varsa alınır, beğenildiyse alınır. Normalde hesaplı insanımdır, yüksekten uçmam ama uçmak zorunda kaldığım durumlar ya da uçmayı tercih ettiğim ürünler olabiliyor. O nedenle bu bir ürüne çok para verdim diye kendinizi çok sıkmayın. Ama içinize çok dert oluyorsa neden iade etmiyorsunuz anlayamadım.

Yıllardır bu şekilde alışveriş yapıyorum,asla sezonda bişey almam,zaten yazdan almış olduğum için herşeyim hazır..bu şekilde 1 tane alacaksam 3 alabiliyorum..evdeyim ve zaman da çok herşeyi netten alıyorum..

Konu sahibi boşverin. Lcw’de bile çocuklar için günlük alt üst takım 140 liraydı. Zara’da 300. Her şey uçmuş. Öyle farz edin.
Dun lostra icin avmye girmek zorunda kaldim.Fiyatlara inanamadim hemde koton falan 140 tan basliyor banami cok geldi ya.

2.el alırim daha iyi az yaşanmislik katsin.Biraz marjinal biraz doga dostu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…