Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

Nere ora

Mağazalar işin içine çalışan ucreti kira şu bu ekledikleri den her zaman daha pahalıya çıkıyor. Çok bilinen kitabevlerinden birinden 8 tane kitap beğendim nerdeyse de alacaktım hemen okumak istediğim için. Bir check edeyim internetten diye girdiğimde nerdeyse 3te1 fiyata düşürdüm ücretleri toplamda. Hemde çoğu o kitabevinin kendi sitesindendi. Kıyafet falan alacağımda da mağazada dener netten sipariş veririm genelde. Hem açılmamış giyilmemiş paket gönderiyorlar diye...

Benim kızım daha 2 yaşında ama ne zaman mağazaya gitsek hemen eline bir şey alır ve onu mutlaka almamızı bekler ağlamasına dayanamadığım için alırım. Polo marka bir çantaya 600 TL vermezdim bana göre çok kaliteli değil. Ama beğendiysem ve gerçekten verdiğim parayı hak ediyorsa alırım ve sonrada pişman olmam. Sizde artık geride bırakın yada iade edebiliyorsanız iade edin daha uygun ve güzel bir şey alın şansınız bol olsun.

Valla Vakko çantalar bile 600₺’ye iniyor indirimde daha geçen kendi sitesinden 2000’lik çantayı 600’e aldım üstelik biz kadınlar ömür boyu kullanıyoruz çocuk için hemen eskiyecek her sene değiştireceğim bir okul çantasına 600 vermem Adidas okul çantaları bile 200-300 internette (kendi orijinal sitelerinde de var). 15 gününüz geçmediyse ve henüz kullanmadıysanız gidip iade edin. Kaldı ki orta karar markaların 100-200 bandında çok güzel okul çantaları oluyor. Trendyol-Hepsiburada gibi sitelerde kullanıcı yorumları hatta kullanıcıların eklediği fotoları da oluyor. Oradan alım yapın. Ben sırf bu yüzden yıllardır online dışında Alışveriş yapmıyorum. Ancak market alışverişini normal yaparım. Kaldı ki Polo Türkiye’de fason üretim çalışıyor asla kaliteli falan da değil artık. Hatta çoğu marka neredeyse aynı kalitede uzun süreli kullanıma da uygun olmuyor.

Uygun almissiniz. Cumartesi LCW'den bir sisme yelek, bir esofman alti, bir spor tisort ve 5li corap alip 300 odedim.
Sadece sisme yelek 140 lira
Bazı AVMlerde outlet mağazaları oluyor oradan alıyorum. yoksa 2 katı fiyatla çıkardım Montlar olmuş 200TL

kendıme bıle 600 tl para verıp canta almıyorum daha uygun fıyata muadıllerını ınternetden bulabılecegımı bılıyorum amaç iş gorsun yeter

keske en basta ınternetde baksaydınız orası derya denız ve ıade sansınız var

ben çocukken lcw ilk açıldığında, hani maymunlu logosu varken bir t shirt tayt takımı almıştı annem, üzerinden 25 sene geçti hala sapasağlam duruyorlar ve evet hala giyiyorum
fkglşdfklşgdkş
25 senede boyunuzda mı uzamadı yahu
ozamanlar coook kalıtelıydı cok baskaydı 86 dogumluyum cocuklugum o markayla gectı o zamanlar alınmış sweetshırt -sırt cantası-el cantasını annem saklamıstı bende evlenırken kendı evıme almıstım onları cocukluk anım dıye

sımdı onları benım kızım gıyıyor :)

sımdı alsak bır kazak ılk yıkamada agzı gozu egılır

uzadı, tayt kısa oluyor tabi ki ama çorap çekiyorum üstüne, zaten moda :) ha gerçi onlarla çıkıp gezmiyorum ama evde giyip oturuyorum.
t shirtü de gece yatmalık yaptım, uygun renkli pijamamla giyiyorum yazları çünkü terletmiyor :)

sadece gıyımde de degıl arkadaslar herseyde geceerlı bu durum
mesela rossman veya gratıse gıdıyorum alacagım urunun fıyatına netden bakıyorum bazen kendı sıtesınde bazen trendyolda falan cok daha ındırımlı oluyor o durumlarda netden getırtıyorum
netde satıcı onemlı orjınal satıcı veya yuksek puan almıs satıcılara bakın

Çantaya 600 verilir verilmez tamamen maddi durumunuza bağlı bir durum
Ama dermokozmetik dışında alışverişlerinizi bence de internetten yapın
Mutlaka yorumlara ve satıcılara da dikkat edin

Şaka herhalde?

Google lens indirin telefonunuza ,mağazada almak istediğiniz ürünün resmini uygulamayı kullanarak çekin.bütün satıcılardan fiyatlarını görün.Çok para vermişsiniz çantaya gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…