Moralim çok bozuk, sizce kazıklandım mı? :( Okul Çantası Fiyatı: 600 TL

Ya arkadaşlar cidden uykum kaçtı
Tamam kabul, fazla vermişim.
Uzun zamandır alışveriş yapmıyordum zaten.
Aylar sonra ilk defa çıktım. He töapazada fiyatlar uçmuştu. Oğlum için verdiğim paraya acımam asla ama dediğim gibi, normal fiyatları. 3 katına almışım. Bir de tek gözlüler 300 olunca bu da normal herhalde dedim.
Hatta spor mağazasında yüzüme bile bakmadılar, kasada ödeme bekliyordum, az kalsın alacaktım. İlgilenilmediğim için sinirlenip çıktım. Sonr abi mağazaya girdim.
Her şeyin fiyatı çok fazla. Bir de benim yaşadığım şehirde bu mağazalar yok, o yüzden herkes ooo diyor; siz burada kıytırık demişsiniz
Bi Ankara İstanbul’da yaşamıyoruz, en iyi dediğiniz markalar nedir bilemem.
Üzüldüm gerçekten ama bir daha asla alışveriş yapmam, olur biter diyorum.
Durumumuz iyi evet, yeri geliyor günde 1000 tl harcıyorum ekstralar için.
Bu çantayı da dediğim gibi, değse 1000 tl ye de alırım.
Ama sorun normal fiyatın 3 katı fazla para Ödemiş olmam..

Yaaa üzülmeyin. Parayı da harcamak için kazanıyoruz. Sefanız olsun. Napalım. Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler.

Siz de artık alışveriş yaparken nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini görmüş oldunuz. Takmayın kafanıza.

Canınız sağ olsun.

Fotoğrafını atar mısınız çok merak ettik

Üzgünüm ama sanırım siz alışverişi bilmiyorsunuz. Unutmayın online alışveriş hep daha uygun, bu devirde böyle
Haklısınız, çok fazla alışveriş yapmam aslında. Bir kere alıp, senelerce giyerim. 10-15 yıldır giydiğim montlarım var.
10 yıl önce 300 tlye aldığım kabanım var.
Mantıcım biraz bir kere ödeyip, yıllarca kullanmaktan yana olduğu içim fiyatı o anlamda düşünmedim.

İade etme şansın yoksa hiiiiç canını sıkma. Aman canı sağolsun oğluşumun de sonra unut bu alışverişi 600₺ ile coin zengini mi olcaktınız boşverin

Doğrudur, çıkacağı varmış ne diyelim

Mesela saat benim için son derece gereksizdir. Telefondan da öğrenebilirim ki siz 2000 tl indirim yaptırmışsınız. Saat kaç lira ki bu kadar indirim oldu mesela..

Şuan ilk aklima gelen orta halli ve azicik daha pahali 2 markanin sitesini acip indirimde olan ilk şeylere tikladim XXS ve kucuk bedenler tukenmiş.
Ben çok standart bi insanım 36 beden 37 numara. Begendigim şeyler hep bitmis olur. Bazen sinir oluyorum her şeyin 40-42 bedeni kalmış oluyor. Herkes mi zayıf memlekette anlamıyorum.

Teşekkür ederim teselliniz için

Şuan ilk aklima gelen orta halli ve azicik daha pahali 2 markanin sitesini acip indirimde olan ilk şeylere tikladim XXS ve kucuk bedenler tukenmiş.
Goruntu atabilirim
34-36 beden kıyafet ve 36 numara ayakkabı kullanıyorum cirillacım, gayet rahat buluyorum istediğimi indirimde. Sitenin tek küçük bedeni sen değilsin. Ekran görüntüsüne gerek yok, orda yoktur başka yerde vardır

Ben takip edemiyorum dedim zaten en başta, ilk indirim girdiginde vardiysa da ben yetişemiyorum tukeniyor ya da nereden buluyorsaniz ordan alisveris yapmiyorum belki, neyine kiziyorsun. Dunyada tek 34 beden ben olsam kiyafet kalmama sorunum olmazdi, dolayisiyla burada da baskalarinin olabileceginin farkindayim.

Sakarya merkezde 700₺ kira? İmkansız geldi bir dönem zaman geçirmişliğim var o şehirde, az çok hatırlıyorum merkezdeki kiraları
Aaa evet, Allaha sukur ins daha cok artmaz bakalim yine zam gelecek ama ne kadar gelir kestiremiyorum suan evimde guzel Allah icin simdi. şükür Allah herkese yardim etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…