Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

3917.jpg
[/url][/IMG]

ahanda bu ekranda takılıyorum çağlayancım

banada aynısı dedi, ee ben o zaman nasıl aldım bunu ücretsiz,özel gün falan mı denk geldi bana
anneler günü vardı o hafta kredi kartına kargo ücretsizdi heralde bende denk geldim üstüne hayyy allah ya kızlar özür dilerim siz alın kargo ücretlerini ben gönderiyim size madem bu kadar yanılttım sizi :KK43:((

banada aynısı dedi, ee ben o zaman nasıl aldım bunu ücretsiz,özel gün falan mı denk geldi bana
anneler günü vardı o hafta kredi kartına kargo ücretsizdi heralde bende denk geldim üstüne hayyy allah ya kızlar özür dilerim siz alın kargo ücretlerini ben gönderiyim size madem bu kadar yanılttım sizi :KK43:((

olurmu la öyle şey

olur tabi herkesi ben yanılttım ama nerden biliyim o zaman'da kampanya olduğunu bilseydim hepinize alırdım,adresleri farklı yazardım
aslında sizde öyle yapabilirsiniz biriniz toplu alsın,kargo parasınıda az ödememiş olursunuz..olmazmı öyle acaba

olur tabi herkesi ben yanılttım ama nerden biliyim o zaman'da kampanya olduğunu bilseydim hepinize alırdım,adresleri farklı yazardım
aslında sizde öyle yapabilirsiniz biriniz toplu alsın,kargo parasınıda az ödememiş olursunuz..olmazmı öyle acaba

e birbirimize gönderirkende kargo vericezsempatiksalakcinni

e birbirimize gönderirkende kargo vericezsempatiksalakcinni

Hediye olarak yapamıyormusunuz,acaba farklı farklı adreslere kargo olayı onu bir tanesi yapıyor olması lazım ama hangisi hepsiburada mıydı acaba,Size en iyisi ben alıyım bunu karıştırdım ortalığı çünkü bir güzel kafamçokkarıştı

Günaydın montinin güzel hanımları

Dünkü menümü yazıyorum

Kahvaltı
3 salatalık ,kk'dan biraz fazla peynir
(ekmeğimi yanıma almayı unutmuşum geç kaldım çünkü işe,domates'imde kalmamıştı evde)

Öğle
Yarım tabak Taze fasulye,salata ve ayran

Akşam
2 fındık - 3 badem - 4 tane yer fıstığı
4 kuru kayısı
(hepsini farklı farklı saatlerde yedim.ve özellikle akşam yemeği yemedim.Çünkü bu hafta sabahları kalktığımda hep kendimi tok olarak hissediyordum amcamın sözünü dinledim biraz aç olarak yatağa girdim dün gece..

Su: 3lt - 2 kupa yeşil çay

günaydın kılzar
dün yediklerim

sabah yağsız peynir az 2 dilim tam buğday ekmeği yarım domates 6 zeytin

öğlen tavuk haşlama salata yoğurt
arada çilek
akşam dışardaydık tavuk döner ayran salata yedim

günaydın kılzar
dün yediklerim

sabah yağsız peynir az 2 dilim tam buğday ekmeği yarım domates 6 zeytin

öğlen tavuk haşlama salata yoğurt
arada çilek
akşam dışardaydık tavuk döner ayran salata yedim
afiyet olsun ikracım gene gıdaklamışın ..kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktanalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gunaydın kızlar bı kac gundur cok yogundum o yuzden gıremedım

cok sukur lavabomuzda yapıldı heraksam totomu 10 da koltuga koyuyordum cok kotu bır hafta gecırdım kızlarrr

menulerım;
Çarşamba

830 sirkeli ılık su( bütün gün boyunca mıdem agrıdı bırdaha ıcmedım kızlar )
930 menemen- 2,5 dılık ekmek- 5 zeytın
1330 nohut yogurt
1530 5 erık yesıl cay
1830 domateslı-bıberli spagettı - yoğurt

Perşembe
930 2 yumurta - 6 zeytın - bol yesıllık
1130 yeşilcay- beyaz leblebı ( 1 avuc)
1330 kabak yemegi- yogurt- salata
1530 1 elma yeşilcay
1930spagetti- yogurt ( ust uste ıkı aksam yedım ama ev cok kotuydu o saatten sonrada yemek yapamadım kızlar)

Cuma
930 domatesli bıberlı kavurma- 2 dılım ekmek- 5 zeytın
1230 yesılcay
1430 tonbalıklı salata- yogurt
1600 yesilcay
2000 sarımsaklı yogurtlu kabak yemegı

Günaydın montinin güzel hanımları

Dünkü menümü yazıyorum

Kahvaltı
3 salatalık ,kk'dan biraz fazla peynir
(ekmeğimi yanıma almayı unutmuşum geç kaldım çünkü işe,domates'imde kalmamıştı evde)

Öğle
Yarım tabak Taze fasulye,salata ve ayran

Akşam
2 fındık - 3 badem - 4 tane yer fıstığı
4 kuru kayısı
(hepsini farklı farklı saatlerde yedim.ve özellikle akşam yemeği yemedim.Çünkü bu hafta sabahları kalktığımda hep kendimi tok olarak hissediyordum amcamın sözünü dinledim biraz aç olarak yatağa girdim dün gece..

Su: 3lt - 2 kupa yeşil çay
afiyet olsun ççekim yanlız menün baya az böyle alıştırmayı bünyeyi sabahdaekmeginde yok bak akşamında az olmuş ..
biliyorsunuz porsiyondan çok ne yedigimiz önemli.a.so yüzden dübkü enün pek hoşuma gitmedi açıkçası . evet biraz a. yatın ama yatmadan ara yapmassanız zeten yatarken aç olursunuz bu yüzden ögün atlamanıza gerek yok pek atlamamışın ama genede böyle yapma istersen .yerimseniben

kılo veren arkadaslarımı tebrık edıyorum ben bugun tartılıcam ınsallah kızlar bı sorun cıkmazsa burası yagmur yagcak gıbııı

gunaydın kızlar bı kac gundur cok yogundum o yuzden gıremedım

cok sukur lavabomuzda yapıldı heraksam totomu 10 da koltuga koyuyordum cok kotu bır hafta gecırdım kızlarrr

menulerım;
Çarşamba

830 sirkeli ılık su( bütün gün boyunca mıdem agrıdı bırdaha ıcmedım kızlar )
930 menemen- 2,5 dılık ekmek- 5 zeytın
1330 nohut yogurt.. salatan eksik kalmışşşşalsanaalsanasmile
1530 5 erık yesıl cay
1830 domateslı-bıberli spagettı - yoğurt

Perşembe
930 2 yumurta - 6 zeytın - bol yesıllık
1130 yeşilcay- beyaz leblebı ( 1 avuc)
1330 kabak yemegi- yogurt- salata
1530 1 elma yeşilcay
1930spagetti- yogurt ( ust uste ıkı aksam yedım ama ev cok kotuydu o saatten sonrada yemek yapamadım kızlar) :hulya:

Cuma
930 domatesli bıberlı kavurmadelikafaduldendelikafaduldenet kavurma ekmeklemi?????- 2 dılım ekmek- 5 zeytın
1230 yesılcay
1430 tonbalıklı salata- yogurt
1600 yesilcay
2000 sarımsaklı yogurtlu kabak yemegı
sirkeyi kaldırmakda bencede iyi etmişin açken birde migdenize yazık .. kilo vermede etkili oldugunu hiç sanmıyorum .:1no2:
dn sabah kavurma derken etmiydi ıcırım umarım deyildir ...delikafadulden

günaydınnnnnnnn
bende dünkü menümü vereyim
sabah 7
buzluktan ekmek çıkarmayı unutmuşum o yüzden
2 haşl.yumurta peynir zeytin domates

öğle2
3ekmeksiz köfte bol yogurt ve 2 domates

akşam 8
1tabak kuru fasulye
yoğurt ve 1 donates

12ye doğru yattım bi ara meyve tabağını yanıma aldım kiraz erik ve kayısı yedim 3-5 adeeet saat 11 falandı galbaa
sabah gene wc problemi haftaiçi normal aynı saatte kahvaltı ettiğimden ama haftasonu aradaki 1-2 saat bile şaşırtıyo bünyemi :KK43:( 56.3 çıktım neysem napalım artık cumaya çözülürüm umarım
dün bahçedeydik kiracının kızı benden 3 yaş küçük bekar ve papates canavarı hemde kızartma
hergün yese doymuyo vücudunda hiç vitamin denen bişey kalmamış ve migreni var dr patatesi yasaklamış yeşil sebze ağırlıklı beslen demiş ama dayanamıyo ve cuma günleri kendine patets günü yapmış
bende dedimki 2 aydır ağzıma koymadım biyerim eksildimi:))
kaç kilo verdin sen dedi yediiiii dedim ağzımı dolduraraktan ):)
teyzemlerde orda tabiii aman açtılar ağızlarını yumdular gözlerini zaten zayıfmışımda çirkin olurmuşumda
tamam dedim 1 kilo daha vericem teyzem diyo sonra yiicenmi börekkurabiye taktılar bana büütüüün gözler üzerimde

kilolarınızı ekledim kıslar yanlışlık varsa diyiverin düzelteyim ...zemuszemus.

ICIRIM SEN SONRA TARTILIYORSUN YA CANIM SONA KALAN DONA KALIYOR . HEHE BENDE HER HAFTA SANA SORUYORUM SENDE DİYORSUN AMA BEN GENE UBNUTUYORUM AFFINA SIGINIYORUM BU KONUDA ..

GENE KİLOLARINI EKLEMEMİŞİM BENNNNNbilmiyorumkismile:eek::eek::eek::eek:.

BİRDE ÇİÇEKİM YA SEN DÜN İSYANMI EDİYORSUN NE İKRAYLA BİRLİKTE KIS ÇİZELGENE BAKDA UTAN LEN .:dilcikar:
çaglayan çiçek ....

başlangıç.. 9. 4.2010 ...

ilk hafta ......86.000 gr.
1. hafta .......83. 500 gr.alkisalkisalkis
2.hafta ........81.500 gr
3.hafta.........80 000 gr.
4. hafta ...... 79.000 gr.
5. hafta .......77 900 gr

5 HAFTADA 8 KİLO OLUŞ .ohaoldumsmile:nazar::nazar::nazar::1rolleyes::lepi:

günaydınnnnnnnn
bende dünkü menümü vereyim
sabah 7
buzluktan ekmek çıkarmayı unutmuşum o yüzden
2 haşl.yumurta peynir zeytin domates

öğle2
3ekmeksiz köfte bol yogurt ve 2 domates

akşam 8
1tabak kuru fasulye
yoğurt ve 1 donates

12ye doğru yattım bi ara meyve tabağını yanıma aldım kiraz erik ve kayısı yedim 3-5 adeeet saat 11 falandı galbaa
sabah gene wc problemi haftaiçi normal aynı saatte kahvaltı ettiğimden ama haftasonu aradaki 1-2 saat bile şaşırtıyo bünyemi :KK43:( 56.3 çıktım neysem napalım artık cumaya çözülürüm umarım
dün bahçedeydik kiracının kızı benden 3 yaş küçük bekar ve papates canavarı hemde kızartma
hergün yese doymuyo vücudunda hiç vitamin denen bişey kalmamış ve migreni var dr patatesi yasaklamış yeşil sebze ağırlıklı beslen demiş ama dayanamıyo ve cuma günleri kendine patets günü yapmış
bende dedimki 2 aydır ağzıma koymadım biyerim eksildimi:))
kaç kilo verdin sen dedi yediiiii dedim ağzımı dolduraraktan ):)
teyzemlerde orda tabiii aman açtılar ağızlarını yumdular gözlerini zaten zayıfmışımda çirkin olurmuşumda
tamam dedim 1 kilo daha vericem teyzem diyo sonra yiicenmi börekkurabiye taktılar bana büütüüün gözler üzerimde
SENDE DESEYDIN YA YİYCEM ELBET AMA DİKKAT EDEREK DİYE BİLİYORSUN HUYLARINI .-tatlicadiarzu- NEDEM ŞİMŞEKLERİ ÜSTÜNE ÇEKİYORSUN ACIKLAMA YAPMA ARTIK ŞUNLARA MAYTAP .:1no2:benneyaptımki

X