Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Aeben abla bugun menü yorumu yapmayacakmısın :))
ÇıÇEKıM YEŞıL YANDIGIMA BAKMAYIN iŞıM VARDI .. takımın hesabına bekledim birde. ŞıMDıDE ÇIKICAM BEBELERE . BUGÜN ERKEN ÇIKIYORLAR ... vakit olursa okumadıgım sayfalara bakar kilolarınızı eklerim akşama ....olumunekankayizsmile
hayırlı günler ..... hafta sonu yanınızda olmasamda aklınızdayım haa sopamla birlikte ..:1hug::eek:klava:

ÇİÇEKİM YEŞİL YANDIGIMA BAKMAYIN iŞİM VARDI .. takımın hesabına bekledim birde. ŞİMDİDE ÇIKICAM BEBELERE . BUGÜN ERKEN ÇIKIYORLAR ... vakit olursa okumadıgım sayfalara bakar kilolarınızı eklerim akşama ....olumunekankayizsmile
hayırlı günler ..... hafta sonu yanınızda olmasamda aklınızdayım haa sopamla birlikte ..:1hug::eek:klava:

hayırlı günler ablacım.tamam abla,ben cumartesi de burdayım zaten malum iş var çalışıyoruz...
ben dün 2 badem 2 fındık yedim sonradan senin gözlerini,sopanı ve sözlerini üzerimde hissettim yemedim,eşimde diyorki ye ye monti amcana söylemem söz kaydirigubbakcemile3

ÇİÇEKİM YEŞİL YANDIGIMA BAKMAYIN iŞİM VARDI .. takımın hesabına bekledim birde. ŞİMDİDE ÇIKICAM BEBELERE . BUGÜN ERKEN ÇIKIYORLAR ... vakit olursa okumadıgım sayfalara bakar kilolarınızı eklerim akşama ....olumunekankayizsmile

her zaman ensemde nefesini hissediyom abbblacım kaydirigubbakcemile3
iiki angarada oturmuyom avmlerde falan enselerdin beni valla:roflol:

yaa bişe diicem bu amcanın gerçekten amca olduğuna eminmiyiz ben adını mıchael sanıyodum dün kitabını ararken baktım bulamıyo sonra kitabın ismini yazdım meğersem mıchelmiş
yani yenge olabilirmi yada teyzaaabilmiyorumkismile

nadir kitaptan mesaj gelmiş 6 liraymış kargo çüşş kitaptan pahalı gider az ayaklarımı aşındırır 0ını alırım o fiyata hayretttalsanaalsanasmile

Bende bu sabah 4 liraya gg den aldım kitabı kızlar. 3 lirada kargo vericem.

Doğumlardan mevzu açılmış. 72 ile hamile kaldım 95 le doğuma girdim. 87yle doğumdan çıktım. Sonra emzirerek 80 oldum ve diyetle 68 oldum. sonra yine biliyorsun 78 e çıktım. Bu sefer kalıcı gitsin istiyorum kısmetse.

hAYIRLI cUMALAR KIZLARRR....

bu hafta çokyoğundummm...Ofiste sabahladık 3 gün 3 gece bugüne yetişmesi gereken işler vardıda..Haln daha fulll çalşııyoruzz...Kilo bildirim diye geldimm Tabii halen beni aranızda görmek istiyorsanızz..Çok stresli yoğun ve yorgun bir hafta geçirdim...MOntisiz...Çok moralim bozuk ama çok yoğunluğum bugün bitiyor inşşş...Yarın dan itibaren full aranızdayımm menülerim ile birlikte....

Bu hafta 81,2 geldim....:KK43:(( güya mayıs sonunda 75 olmayı hedeflemiştimmm..

Bu konuda çok kötüyümmm...Kendim hiç iyi hissetmiyorumm..

her zaman ensemde nefesini hissediyom abbblacım kaydirigubbakcemile3
iiki angarada oturmuyom avmlerde falan enselerdin beni valla:roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yaa bişe diicem bu amcanın gerçekten amca olduğuna eminmiyiz ben adını mıchael sanıyodum dün kitabını ararken baktım bulamıyo sonra kitabın ismini yazdım meğersem mıchelmiş
yani yenge olabilirmi yada teyzaaabilmiyorumkismile

yok bu adam erken maytap'ım sitesinde görmüştüm ben onu kaydirigubbakcemile3

nadir kitaptan mesaj gelmiş 6 liraymış kargo çüşş kitaptan pahalı gider az ayaklarımı aşındırır 0ını alırım o fiyata hayretttalsanaalsanasmile

linkıni attığım yerden al 1.el hem kargo ücretide yok 9.60 tl fiyatıda çok uygun.

Bende bu sabah 4 liraya gg den aldım kitabı kızlar. 3 lirada kargo vericem.

Doğumlardan mevzu açılmış. 72 ile hamile kaldım 95 le doğuma girdim. 87yle doğumdan çıktım. Sonra emzirerek 80 oldum ve diyetle 68 oldum. sonra yine biliyorsun 78 e çıktım. Bu sefer kalıcı gitsin istiyorum kısmetse.

2 tl fazla verseydinde kendinin olsaydı be tatlım 2.eller her zaman güzel gelmeye biliyor...
İnş.canım bende hamiş olmadan vermek istiyorum bu kiloları opuyorumnanaktan

hAYIRLI cUMALAR KIZLARRR....

bu hafta çokyoğundummm...Ofiste sabahladık 3 gün 3 gece bugüne yetişmesi gereken işler vardıda..Haln daha fulll çalşııyoruzz...Kilo bildirim diye geldimm Tabii halen beni aranızda görmek istiyorsanızz..Çok stresli yoğun ve yorgun bir hafta geçirdim...MOntisiz...Çok moralim bozuk ama çok yoğunluğum bugün bitiyor inşşş...Yarın dan itibaren full aranızdayımm menülerim ile birlikte....

Bu hafta 81,2 geldim....:KK43:(( güya mayıs sonunda 75 olmayı hedeflemiştimmm..

Bu konuda çok kötüyümmm...Kendim hiç iyi hissetmiyorumm..

Sakın moralini bozma,iş yoğundan dolayı montin aksamış olabilir ama kendini salma yoksa daha çok yeme ihtiyacı hissedersin.İnş.önümüzdeki hafta sürekli geldiğinde motivasyonunda yerinde olur o zaman kaçamaksız soluksuz bir hafta geçirirsin canımkaydirigubbakcemile5

Bu arada bugün yediklerimide yazayım şimdiden :)
Sabah
1 kk peynir, 1 haşlanmış yumurta

Öğlen
2 ızgara kanat (derilerini ayırdım), az salata, 1 mini sucuk ızgara :p ,yoğurt

Ara
6 kayısı

Akşam
?

Bu arada bugün yediklerimide yazayım şimdiden :)
Sabah
1 kk peynir, 1 haşlanmış yumurta

Öğlen
2 ızgara kanat (derilerini ayırdım), az salata, 1 mini sucuk ızgara :p ,yoğurt

Ara
6 kayısı

Akşam
?

kızçem bu sucuk ne olaki yasak değil miydi 1.aşamada bizim salam ,sucuk,sosis gibi şeyler yememiz bilmiyorumkismile

Aeben abla yerini menüleri ben yorumlayayım o da gelince bakar nasılsa opuyorumnanaktan

Dünkü menüm

Kahvaltı Öncesi
1 kivi,1 armut

Kahvaltı
1 dl tam buğday ekmeği,domates,salatalık,kk dan biraz fazla peynir

Öğle
Tavuk güveç,salata,ayran (tavuk yemekten vucudum kabardı,dün farkettim tavuk'u hayatımdan çıkarıyorum :)) )

Ara
tarçınlı süt

Akşam
az zeytinyağlı taze fasulye,salata,bir kase yoğurt
2 badem - 2 fındık

su:3 lt - 3 kupa yeşil çay
25 dk spor egzersizleri
100 mekik
1.1'de giden kilom olmuş :KK43:((

:lepi:

dün yediklerim
sabah
5 kayısı
2 dilim tambuğ.ekmek 6 zeytin az yağsız peynir yarım domates

öğlen tavuk haşlama yoğurt yedim salata yoktu yiyemedim

arada kiraz kayısı

akşam kabak yemeği yoğurt salata

:lepi:

dünkü menüm
kahvaltı t.b.ekmeği peynir marmelat

öğle tavuk şiş salata ayran

ara kuru kayısı

eve gidince ayran

akşam kuru fasulye salata

Akşama salata yada çiğ bikaç sebze süper gidermiş ama hata yok canım. :lepi:

dünkü raporum
8:30
herzamanki kahvaltı

12:20
taze fasulye imambayıldı,yoğurtlu karnıbahar,ıspanaklı kaşarlı pide

18:00
bol susamlı pide(annem getirmişti)

akşam yemedim..
ilerleyen saatte 1 tane peynirli sıkma ve çekirdek ayran

dünüm berbat biliyorum..yazmak zorundaydım.kendimle yüzleşmek iyi geliyor tabi birde haşlamaların..şu kitabın adını tam olarak alabilirmiyim rengini felan bende almak istiyorum kitapsana uğrıyayım hemen

Offf abla ne yaptın sen. Resmen intihar gibi olmuş menün. alsanaalsanasmile

günaydın monticiler

benide listeye alırmısınız

montiye başlangıç tarihi 12/05/2010
montiye başlangıç kilosu 69

dünkü menümü yazayım hemen

kahvaltı öncesi
1 büyük bardak su
7-8 erik

kahvaltı
2 d. t.b ekmeği
yağsız peynir+dom.+salatalık+biber

öğle

köfte+salata+az yoğurtlu bakla

ara

1 armut+1/2 yeşil elma

akşam

4 kaşık et sote(sadece dom ve soğanlı)+yoğurt

ara erik+soda

Canım öğlenki köfte ekmeksizse süper. :lepi:

08:00.... 6 erik

09:30... 2 dl tam kız. ekmek+salatalık+domates+maydonoz+peynr+biber

13:30... Tavuk şinitzel+salata+ayran

19:00... 1 tb zeytinyağlı taze fasulye+yoğurt

22:30... 1 dolu kase erik

Bir de yazmıyorum ama haftaiçi hergün en az 45 dk tempolu yürüyüşlerim var
Veeee saabah tartı 59 gösterdi:lepi:

Şinitzel kızartma :eek:lmaz: Akşama salata olsa iyiymiş.

Sucuk yasaktı evet ama kendime ödül verdim diyelim. Minicikti zaten :kedi:

yasıl ödül verdin kızçe yaa,verdiğin kg larımı geri alacaksın sen anam şunu 10 gün bir kaçamaksız yapalımda ohhh be hakkıyla verdik kgları diyelim bir daha kaçamak yapma yoksa :eek:klava: bu yaza çıtır olmak istemiyormusun kız sen sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ay fenalık geldi hee nerden bulucam ben bu kitaaaabı şurda var deyin gidem alamyaa netten kargo ödemek istemiyorum
çağlayan çiçek ben üye oldum oraya kk yla kargoı 4 kapıdan ödeme +4 yani 8 lira oluyomuş anlamadım ben bu işten

ben artık şu sadece koklamakla yetindiğim browniden yiyebilirmiyim yaw bi tarafımşişicek he aeben

ay fenalık geldi hee nerden bulucam ben bu kitaaaabı şurda var deyin gidem alamyaa netten kargo ödemek istemiyorum
çağlayan çiçek ben üye oldum oraya kk yla kargoı 4 kapıdan ödeme +4 yani 8 lira oluyomuş anlamadım ben bu işten

canım link veriyim ordan al olur mu http://www.ilknokta.com/urun/87369/Ergenlikten-Menopoza-Kadina-Ozel.html
burdan al canım şöyle oluyor kredi kartı yada havale ile alırsan kargo parası ödemiyorsun 9.60 tl ilk el olmuş oluyor.Güvenilir bir sitede test edip onayladım kaydirigubbakcemile3

ben artık şu sadece koklamakla yetindiğim browniden yiyebilirmiyim yaw bi tarafımşişicek he aeben

yeme yaaa sen yersen buraya yazıcan sonrada bizim canımız çekecek lülülülülülükaydirigubbakcemile3

X