Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

BAŞLANGIÇ. ...29.3 2010 .

ilk hafta ............ 72.900 gr.
1. hafta ............. 71.400 gr.
2. hafta ............. 71.000 gr.
3. hafta ............. 72 200 gr . (geçen hafta bozdu )
4. hafta ........... ..69.600gr.
5. hafta ............. 71.000gr.(geçen hafta kaçamak ..
6.hafta ............ 69.600 gr.

iki hafta öncesine döndüm..çarşamba akşamı tozuttum biraz..dışarda yedik..ciğeri fazla kaçırdım..
ev alma stresinden..neyse ertelendi..babamız arabayı değiştirdi..ona sinir oldum çok gerekli değildi..
hemen fırsatı kendi lehine çevirmesine gıcık oldumoyyy dün akşamı da az kalsın bozuyodum..köy yumurtası geldi dün bana.bende onunla akşam bol yeşil biberli menemen yaptım.ve yanında çıtır çıtır susamlı tazecik ekmek vardıÇok üzgünüm çoookakannehir ben menemeni ekmekle severim:1no2:yememek için maydanoz ve tere de yıkadım yanında koca bir servis tabağı..allahım karnım tere maydanozyeşil biber ve ayranla doldu..iki porsiyon da menemen yedim..iki yumurta yemiş oldum yani..hala gözüm ekmekteydi yaaa:1ninca:masayı kaldırırken acıcık bir parça atsam dedim ağzıma bişii olmaz:1closedeyes:ama düşündüm sonra öncekileri hep azıcık tan başladı ve sonu fazlasıyla gelmişti..lülülülülülüneyse kazasız atlattım..kurtlar vadisine kaptırttım kendimi..ufff ne savaş verdim ama kazandım şükür:sm_cool:bir ekmek giderdi kesin....
bu iraden için akrepcim :nazar:alkisalkisalkisalkisalkisalkis
hayırlısı olsun güle güle kazasız belesiz günlerde kulanın .....

evet kaçamaklar boşa haftalarımızı götürüyor .....a.s

ben bu hafta sabitim ama şükür .salı sabahı 63 5. dum .ohaoldumsmile bu sabah 62.100gr.
pazar piknikte bencde kaçırmışım . pazartesiyide hiç saymıyorum kaçmaklarım oldu hafta sonu 2.aşamaydı .....
ama salı günü yani 3 gündür yeni kitapdanda şevk alarak daha sıkı yaptım . ve bu 3 günde yeni aldıklarım uçtu gitti.olumunekankayizsmile

özelikle iremcim senden BıR ricam VAR ...bu hafta sonu benden rapor istemen .. zilimde yok bunu senden istiyorum pazartesi menülerimi aynı bu 3 günlük menülerim gibi olacak HEP BEN SıZıMı SOPALIYCAM lülülülülülü
HAFTA SONU ELıMDE OLMADAN ıPLER GEVŞıYOR VE KıLO ARTIŞIM OLUYOR . cumaya kadarda ancak topluyorum .. resmen 2 . aşama benimki :nazar: ama bu hafta kilo almadan bu sıkılıkta menülerime devam edicem ..a.s..bu işi 1 aya bitirmem lazım ...hihoyyyt

Son düzenleme:
gunaydın kzılar
dunkı menum;

sabah : ılık su
930 : 1 dom- maydanoz- zeytın- 2 dılım ekmek- 1kk peynır

1130: yeşilcay-10 adet beyaz leblebı

13:30 1 kepce yesıl mercımek corba- salata - yogurt( ekmek olsa ıyı olurdu ama yogtu malesef)

15:30 5 erık- yesılcay

18:30 az haslanmıs spıagettı bol dereotlu - yogurt
menün güzel ıcırım .alkisalkisalkis
ama bol karbonhidratlı bir gün olmuş .....
ögünlerinden biri proteinli olsaydı daha güzel olurdu .... münkün mertebe 1 ögünde baklagil yada spagetti yediyseniz diger ögünde sebze yada et yemeye çalışın ....a.s

günaydınnnnnn...

ablamm çok güsel bir dua etmişsinnnnn....AMıNNNNNNN şu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul eylesinn Herkesin gönlüne göre versinnnn....

Ben çok kötüyüm byu haftaa çok kaçamağım olduuu...Kendimden bu yüzden nefret ediyorumm...
Bir dağıttım ki hiçç sormaaayınnn.. nAsıl toarlayacam nerden başlayacam bilmiyorummm....

BU HAFTA 80,300 GR. GELDıMMM:KK43:(((((
eyvahedigeldismile :mymeka:

haklısın abencim valla ben hafta sonunu unutmuşum sen unutmuyosun tebrikler bu hafta ozman benim için süper kaydirigubbakcemile5

duanada kocaman aminnn diyorum herkese hayırlı bi cuma olur inşallah

menün güzel ıcırım .alkisalkisalkis
ama bol karbonhidratlı bir gün olmuş .....
ögünlerinden biri proteinli olsaydı daha güzel olurdu .... münkün mertebe 1 ögünde baklagil yada spagetti yediyseniz diger ögünde sebze yada et yemeye çalışın ....a.s

haklısın canım ama oglen karnım pek doymadı onu kapatmıs olsum ve yazmayı unutmusum
15 dk dans
35 dk plates yaptım
telafı ettım yanıı kaydirigubbakcemile5

haklısın abencim valla ben hafta sonunu unutmuşum sen unutmuyosun tebrikler bu hafta ozman benim için süper kaydirigubbakcemile5

duanada kocaman aminnn diyorum herkese hayırlı bi cuma olur inşallah
:nazar:bak ben kaçamakla anca kendimi toplamdım + vermekten kurtuldum ama sen 500gr vermişin . daha ne olsun bacım ...:1hug:
kıslar sizlere hızlı vermenizi vaad edemem ama saglıklı kalıcı kilo vermenizi vaaad ederim .. yapıp yapmamak sizlere kalmış monti bu..
bazı bünylerde hızlı gider bazısında yavaş bu tamamen kişinin bünyesine kaçamaklarına göre degişir .a.s hızlı gitmesinden yanada degilim :1no2:

Hayırlı cumalar kızlar aeben ablam dua gerçekten çok güzel..
Ben 1 kg için şöyle üzüldüm bu hafta kaçamaksız yaptım ve diğer haftaların yanına sporda ekledim düzenli yapmaya çalıştım ,sanırım kalıcı olarak gidiyor onun için azaldı vermem ama buda çok güzel tabi benim için.Bugün kitabım geliyor bakalım inş.onunla birlikte bende daha çok bağlanır ve hırslanırım.
Kaçamaksız bir hafta daha geçirsem sanırım toptan montiye alışacağım gibime geliyor zemuszemus

günaydınnnnnn...

ablamm çok güsel bir dua etmişsinnnnn....AMİNNNNNNN şu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul eylesinn Herkesin gönlüne göre versinnnn....

Ben çok kötüyüm byu haftaa çok kaçamağım olduuu...Kendimden bu yüzden nefret ediyorumm...
Bir dağıttım ki hiçç sormaaayınnn.. nAsıl toarlayacam nerden başlayacam bilmiyorummm....

BU HAFTA 80,300 GR. GELDİMMM:KK43:((((( eyvahedigeldismile :mymeka:
nslihanım ne güzel gidiyordun neden bozdun :1no2:
bence burdan uzak kalma bu seni firenler ve insan isterse vakit yaratır inanın burda olmak buraya yazmak insanı firenliyor ...

bence şu andan başlaya bilirsin ...a.s

:nazar:bak ben kaçamakla anca kendimi toplamdım + vermekten kurtuldum ama sen 500gr vermişin . daha ne olsun bacım ...:1hug:
kıslar sizlere hızlı vermenizi vaad edemem ama saglıklı kalıcı kilo vermenizi vaaad ederim .. yapıp yapmamak sizlere kalmış monti bu..
bazı bünylerde hızlı gider bazısında yavaş bu tamamen kişinin bünyesine kaçamaklarına göre degişir .a.s hızlı gitmesinden yanada degilim :1no2:

haklısın abencim kalıcı gitsinde azar azar gitsin ben çok sevdim montiyi alıştım gibi de
oyüzden durmak yok montiye devam :lepi::lepi:a.s.a.s.

Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrsositososito

Bu haftada 57.500 üm ama reglimin ilk günü ben bir kilo fark eder diyordum şükür aynı kiloda kalabilmişim
Bide bişey sorucam migros da yüzde yüz şekersiz bir marmelat var kocam almış dün fransadan geliyormuş içindekiler kısmına baktım gerçekten şeker falan yok tamamen meyva ama biraz üzüm suyu var yesem mi acaba ne dersiniz

Günaydınlarrr nasılsınız bakım

Menüm

08:00... 1 avuç yeşl erik

09:30... 2,5 dl kz tam ekmek+salatalk+domts+peynr+biber+açık çay

13:00... 2 dl göğüs+salata+yoğurt

21:00... 5 badem

22:00... 1 kase yeşl erik
Bebeğim biraz rahatsızdı onunla ilgilendim derken saat geçmiş diye akşam yemek yemedim
Vee monti amcama ihanetlerimden sonra bu sabahki kilcuğum 60,10 şekerler:eek:klava:

günaydınlar

kilom 92,1
haftaya daha iyi olacak inşallah
menülerin montiyle tam oldugunda daha iyi olacak ama genede güzel kilo çilgene bakılırsa fgulera.salkisalkisalkis
haklısın abencim kalıcı gitsinde azar azar gitsin ben çok sevdim montiyi alıştım gibi de
oyüzden durmak yok montiye devam :lepi::lepi:a.s.a.s.
:1hug:bu bir süreç 1. haftalık 2 haftalık deyil kıslar bu süreçten tam geçen fazlasıyla mükafatını alıyor .zaman ..sengözlerimebaksanab
Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrsositososito

Bu haftada 57.500 üm ama reglimin ilk günü ben bir kilo fark eder diyordum şükür aynı kiloda kalabilmişim
Bide bişey sorucam migros da yüzde yüz şekersiz bir marmelat var kocam almış dün fransadan geliyormuş içindekiler kısmına baktım gerçekten şeker falan yok tamamen meyva ama biraz üzüm suyu var yesem mi acaba ne dersiniz
:1hug:cuecam 2. aşamamı yapıyorsun 1. aşamya devammı ???

marmeladın içerigi tam olarak ne canım . üzüm suyu sadece azmiktardaysa yiyeilirsin tatlandırıvs yok dimi...
benim arada aldıgımda marmeladda çok güzel . daha önce çok yazdık ama yeni gelen arkadaşlar bilmiyordur belki DOGAnın %100 meyve marmeladı var katsısız tatlandırıcısız ..cokacimcoook.

Günaydınlarrr nasılsınız bakım

Menüm

08:00... 1 avuç yeşl erik

09:30... 2,5 dl kz tam ekmek+salatalk+domts+peynr+biber+açık çay

13:00... 2 dl göğüs+salata+yoğurt

21:00... 5 badem

22:00... 1 kase yeşl erik
Bebeğim biraz rahatsızdı onunla ilgilendim derken saat geçmiş diye akşam yemek yemedim
Vee monti amcama ihanetlerimden sonra bu sabahki kilcuğum 60,10 şekerler:eek:klava:
ohaoldumsmileaa bebikim sendemi kaçamak yapmıştın ....:nazar: anaaaa toptan sopalayım sizi bari kendimide tabi.kaydirigubbakcemile

hadi kıslar toparlanın kaçamaksız yapmak lazım bildiginiz üzere monti kaçamagı af fetmiyor ...

ohaoldumsmileaa bebikim sendemi kaçamak yapmıştın ....:nazar: anaaaa toptan sopalayım sizi bari kendimide tabi.kaydirigubbakcemile

hadi kıslar toparlanın kaçamaksız yapmak lazım bildiginiz üzere monti kaçamagı af fetmiyor ...

Ewet kuşum geçen haftasonu 2 dl börek yemiştim bide bikaç gün önce kanat yedim gerçekten kaçamağı affetmiyor Allahtan gene verdim demekki o kaçamakları yapmasaydım daha çok vericektim

günaydınlar kilom 63,1 200 gr gitti benden bu hafta regli oldum onunda etkisi var

iremcim sen tecrübeli monticisin .yerimseniben bunu çok kezde yazdım ama sen kaçırdın galiba . canım çilek bögürlen türü meylelerde migdede mayalanma olmuyor ögünlerdede isttediginiz vakitdede yiyebilirsiniz diye defalarca yazdım güzelim ...a.s

menünde gayet güzel afiyet olsun ...olumunekankayizsmile

O detayı kaçırmışım ablacım. Pardon ohaoldumsmile

özelikle iremcim senden BİR ricam VAR ...bu hafta sonu benden rapor istemen .. zilimde yok bunu senden istiyorum pazartesi menülerimi aynı bu 3 günlük menülerim gibi olacak HEP BEN SİZİMİ SOPALIYCAM lülülülülülü
HAFTA SONU ELİMDE OLMADAN İPLER GEVŞİYOR VE KİLO ARTIŞIM OLUYOR . cumaya kadarda ancak topluyorum .. resmen 2 . aşama benimki :nazar: ama bu hafta kilo almadan bu sıkılıkta menülerime devam edicem ..a.s..bu işi 1 aya bitirmem lazım ...hihoyyyt

Sen yeterki iste abla. Benim sopamda oldukça serttir. vurdummu izi kalır demedi deme. Hem kilolu hem izli olmak istemezsin sanırım. Her lokmanda aklına gelmem dileklerimle :jeyyar::eek:klava:kötükedihüsoÇok üzgünüm çoook:mymeka:

Kilo veren herkesi kutlarım bu arada a.s.

Ewet kuşum geçen haftasonu 2 dl börek yemiştim bide bikaç gün önce kanat yedim gerçekten kaçamağı affetmiyor Allahtan gene verdim demekki o kaçamakları yapmasaydım daha çok vericektim
ay ne şaNslısınız hem kaçamak yapıp hem kilo veriyorsunuz ya bide az verdik diyorsunuz . AAAAAAAAAAAA BEN CAMDAN ATAYIM KENDıMı...kaydirigubbakcemile3
günaydınlar kilom 63,1 200 gr gitti benden bu hafta regli oldum onunda etkisi var
NAZLIM REGLKEN SEN FARK EDıYORSUN HAFTAYA DAHA GÜZEL SONUÇ ÇIKACAK SENDEN MERAK ETME .kaydirigubbakcemile5
O detayı kaçırmışım ablacım. Pardon ohaoldumsmile

Sen yeterki iste abla. Benim sopamda oldukça serttir. vurdummu izi kalır demedi deme. Hem kilolu hem izli olmak istemezsin sanırım. Her lokmanda aklına gelmem dileklerimle :jeyyar::eek:klava:kötükedihüsoÇok üzgünüm çoook:mymeka:

Kilo veren herkesi kutlarım bu arada a.s.
:roflol::roflol:HEM KıLOLU HEM ıZLı DıYORSUN HA HAY ...:1hug:

SÖZ CANIM NE KıLOLU NEDE ıZLı OLUCAM .:jeyyar:
TEK ATLAMMAM GEREKEN ANENLER GÜNÜ...ONUDA ATLATIRIM KAZASIZ ıNŞALLAH ..:Saruboceq:

X