Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

GÜnaydınlar
dÜn akŞam bezelye yoĞurt salatalık yedım
gece bır bardak yr.yaĞlı sÜt ıÇtım
sabah 3 kuru kayısı Üzerıne su
15-20 dk sonra 2 dılım ekmek lor peynırı salatalık domates bıber yedım
yeŞıl Çay ıÇtım

bugÜn 92.8 kıloyum hafta baŞında 93.6 ıdım ama bunda bıten antıbıyotıĞın de etkısı olabılır dıye dÜŞÜnÜyorum
ÖpÜldÜnÜz

Kızlar bende hepiiz tebrik ederim acayip iyi kilo vemiş herkes maşalahhhhhhhhhh bu hafta gibi oluruz hep inşallahhhhhh :))

Aebencim sizi geçmem mümkünolmasada yavaş yavaş geliyorum :) ki hedefim 65 :) yani son 3,5 kilooooooooo :=)))

GÜnaydınlar
dÜn akŞam bezelye yoĞurt salatalık yedİm
gece bİr bardak yr.yaĞlı sÜt İÇtİm
sabah 3 kuru kayısı Üzerİne su
15-20 dk sonra 2 dİlİm ekmek lor peynİrİ salatalık domates bİber yedİm
yeŞİl Çay İÇtİm

bugÜn 92.8 kİloyum hafta baŞında 93.6 İdİm ama bunda bİten antİbİyotİĞİn de etkİsİ olabİlİr dİye dÜŞÜnÜyorum
ÖpÜldÜnÜz

arkadasım aynen devam....sakın yılma....sabırlı ol....

Kızlar bende hepiiz tebrik ederim acayip iyi kilo vemiş herkes maşalahhhhhhhhhh bu hafta gibi oluruz hep inşallahhhhhh :))

Aebencim sizi geçmem mümkünolmasada yavaş yavaş geliyorum :) ki hedefim 65 :) yani son 3,5 kilooooooooo :=)))

referans bısey sorucam.. 80 den 65 ' e nekadar sürede indin?

dünkü menümü yazayım :

evden çıkmadan :3 kuru kayısı

kahvaltı : 3 dilim tam bugday ekmeği , peynir
zeytin , yeşilçay , salatalık

öğle : makarna + tavuk but+ayran (montiye uymadı bu menü :kedi:)

ara : 1 kayısı kurusu + 1 tane 200ml.0 yaglı süt

akşam : 1 tabak kabak kavurma + yogurt+salata

ara : 1 elma +2 kaşık yogurt

45 dakika yürüyüş ,bol su zemuszemus

kızlar bende hepiiz tebrik ederim acayip iyi kilo vemiş herkes maşalahhhhhhhhhh bu hafta gibi oluruz hep inşallahhhhhh :))

aebencim sizi geçmem mümkünolmasada yavaş yavaş geliyorum :) ki hedefim 65 :) yani son 3,5 kilooooooooo :=)))

tebrik ederim reffim süpersin darısı benim başıma inşallah .

burdaki bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum herkes çok güzel kilolar veriyo valla

kızlar bende bu yoğurdu okumuştum özellikle yağsız ve pulbiberle yiyin diyordu acıda metobolizmayı hızlandırıyomuş ben montiye başladığımdan beri lıght yoğurt yiyorum bazende akşamları kendi yaptığım yoğurttan

bebikim hernekar tam menün olmasada genede kilo vermişin tebrikler canım ..

hatalarınıda zaten sen tırnak içine almışın biliyorsun o yüzden yorum yapmıyorum .... ama dünkü menün bu olmasaydı biliyorunki baskülden daha iyi bir rakam çıkacaktı ..a.sdüzelecek hiç merak etme canım haftaya 5li rakamlar seni bekliyor ....hihoyyyt

Biliyorum hayatım işte geçen haftada malum hiç boğazımdan bişi geçmedi çok aç bıraktım kendimi ve kendime göre bişi bulamayınca yediğim şeyler ama durmak yokkk yavaşta olsa veriyorum ama bundan sonra hızlı vermek istiyorum ama nasılll??????
Bi de bi arkadaşım doktora gidiyor kan grubuna göre diyet vermiş ona benimde kan grubum aynı çok ilginç geldi ve 3 günlük detoks gibi bişiler yapıcakmış açlık diye bişi ingiliz tuzu mu dedi yanlış olmasın öyle bi tuzla suyu karıştırıp içicekmiş gün içinde hiçbir şey yemek yokmuş yapılabilirmi acaba mesela haftasonu için detoks niyetine sonra da montiye devam olurmu canımcım

Destinam canım ben 1,5 senede verebildim :KK43: ama montiye başlayalı 7 ay oldu 77.700 le başlamıştım onun öncesinde denediğim tüm diyetlerde aç kaldığım için her defasında 1-2 ay sonra bırakıp 75 e kadar inip yeniden 80 e çıkıyordum canım :)) çok şükür bu diyet var. 2006 kasımda 67 kiloyla hamile kaldım ve 30 kilo aldım işte neredeyse 3,5 yılı geçmiş eski kiloma çok şükür 1,5 kilo kaldı :)) çok yazdım dimi ama napim yaaa biraz anlatim dedim çenem düştü gene :))opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Destinam canım ben 1,5 senede verebildim :KK43: ama montiye başlayalı 7 ay oldu 77.700 le başlamıştım onun öncesinde denediğim tüm diyetlerde aç kaldığım için her defasında 1-2 ay sonra bırakıp 75 e kadar inip yeniden 80 e çıkıyordum canım :)) çok şükür bu diyet var. '006 kasımda 67 kiloyla hamile kaldım ve 30 kilo aldım işte neredeyse 3,5 yılı geçmiş eski kiloma çok şükür 1,5 kilo kaldı :)) çok yazdım dimi ama napim yaaa biraz anlatim dedim çenem düştü gene :))opuyorumnanaktan

canım iyiki bu yaşadıklarını paylaştın benim gibi yeni başlayanlar için gerçekten çok büyük moral oluyor.herkafadan bir ses çıktıgı için dahada karışıyor beynim.bende tüm söylenenlere kulagımı kapatıp sadece ve sadece bu topice konsantre olmuş durumdayım.inşallah senin gibi hedefime ulaşırım canım

Ay alıntı yapamıyorum bende bir sorun oluyor sürekli... Neyse

Destinam kaç kilosun emin ol bu beslenme şekli ile mutlaka hedefine ulaşacksın ve benim gibi yavaşta olmaz çünkü ben biraz ara ara yasak olmasada aşırı yiyorum :) yani aşırı kuruyemiş flan iştee

refi ben 82,3 ü gördum gecen hafta bugun tam 80,4 üm...

gecen yıl 9 kg verıp kışın hepsını gerı aldım....

ideal kilom 60 olması gerekıyormus kitle endeksine göre...

elımden geldiği kadar uyuyorum diyet demıyorum cunku dıyet degıl bu....

boyum 1,68 oldugu ıcın cok göstermıyorum ama saglıgım gıttı.....egılemıyorum kalkamıyorum agır gelıyor hersey....bacaklarım tasımıyor ......az az ve sabırla gerı gelmemek uzere artık saglıklı bırı olmak ıstıyorum.....

ve sizin gibileri görunce ınsanın moralı cok duzelıyor...

refi ben 82,3 ü gördum gecen hafta bugun tam 80,4 üm...

gecen yıl 9 kg verıp kışın hepsını gerı aldım....

ideal kilom 60 olması gerekıyormus kitle endeksine göre...

elımden geldiği kadar uyuyorum diyet demıyorum cunku dıyet degıl bu....

boyum 1,68 oldugu ıcın cok göstermıyorum ama saglıgım gıttı.....egılemıyorum kalkamıyorum agır gelıyor hersey....bacaklarım tasımıyor ......az az ve sabırla gerı gelmemek uzere artık saglıklı bırı olmak ıstıyorum.....

ve sizin gibileri görunce ınsanın moralı cok duzelıyor...

AYNEN CANIM BENİMopuyorumnanaktan

Günaydınlar arkadaşlar.
Kilomu yazaymda geçmişi sonra okurum
maalesef kilom buhaftada aynı 72 kiloyum
arkadaşlar sizinde kilo oynaması oluomu tartıda.
mesela geçen hafta cuma günüde 72kilo çıktm tartıda.
ertesi gün tartldm 71.2.şok oldum.
adet düzensizlğndn olabilirmi.
bir fikriniz varmı.
1saat sonra gelirim oğlum öğlen yemeğine gelck
öptüm hepinizi canlarım

hepinize hayirli cumalar kizlar
bende hemen kilomu bidiriverim 64.200 olmusum 1 kilo daha kaybetmisim.sositososito
gordugum kadariyla kilo kaybetmeyen yok hepinizi yurekten tebrik ediyorumkaydirigubbakcemile3

tüm bu yöntemle kilo veren arkadaşlara sormak istiyorum ayrıca spor yaptılarmı acaba.biz yeni başlayanlar spor yapmalımıyız mutlaka.

öğlen yemeğinde mercimek çorbası , pilav,birde karnıyarık la ayran vardı.bende sadece karnıyarıgın içini yedim patlıcan vıcık vıcık yagdı.ayranda içtim kendime dışardan tavuk şiş söyledim artık ne yapayım 1 kaşık içle akşama kadar dayanamam

öğlen yemeğinde mercimek çorbası , pilav,birde karnıyarık la ayran vardı.bende sadece karnıyarıgın içini yedim patlıcan vıcık vıcık yagdı.ayranda içtim kendime dışardan tavuk şiş söyledim artık ne yapayım 1 kaşık içle akşama kadar dayanamam

salata falan yokmuydu narinciğim .. Bende kendi yemeğimi kendim yaptım şimdi burda ... Menemen yaptım , yemekhanedende salata aldım ve 1 bardak ayran .. Ben şanslıyım bir bakıma burda ocağımız var yemek uymadığı zamanlarda burda yapabiliyorum . Buzdolabımızda var evden domates yumurta getiriyorum çok iyi oluyor .

X