Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

çok teşekkürler, ozaman bende içmiycem demekki. bizde e hem kıvamlı olsun hemde arttırımlı olsun diye koyuyor aşçımız.

seni dinledim hemen tarçınlı&karanfilli yeşil çay vardı onu içiyorum. kesmez beni ama :) idare edicem artık

ilk sınavımı az önce verdim. yan departmandan arkadaşlar arayarak "tatlı siparişi vericez yermisin" dediler. ve ben "HAYIR" dedim. Mutlumuyum. Hayır mutsuzum :KK43: çok tatlı istedi canım ama ya. Yemiycem olsum eşime inat yemiycem. Kötü komşu insanı ev sahibi yapar misali bende kocam sayesinde 0 beden olucam inş hihoyyyt hihoyyyt

yenimi başladın canım sen
kendimden örnek vereyim bu cuma tam 1 ayımı dolduruyorum ve bu sürede canım hiçç ama hiçç tatlı istemedi çünkü kan şekerim bi seviyede ,yediklerimle yükseltmiyorum onu
bu yüzdende tatlı istemiyorum
unutma kan şekeri ne kadar yükselirse vücut o kadar tatlı ister tatlı yedikçe yükselir yükseldikçe ister ne biçim bi kısır döngü bu yaa
bu arada adet dönemide geçirdim bu süre içinde ama hiç elim tatlıya gitmedi
oğlumun beslenmesine nutellalı ekmek koyuyorum ufağa kahvaltıda veriyorum inan parmağımı bile yalamıyorum kokusu bile cazip gelmiyo artık ki ben bi oturuşta yarım kavanoz nutellayı devirebilecek kapasitedeyim canımcım

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz..hayırlı olsun diyetiniz.en doğru topiğe geldiniz.yaklaşanın kendini kurtaramadığı bir topik burası zemuszemus
aebenim canım dün ben yokken koyup kaldırmışsın fotonu.akşam okurken gördüm kaldırdığını.yazacaktım göremedim bi daha koyarmısın diye unutmuşum yorgunluktan ,kafamda 40 tilki dolanıyor hiç birinin kuyruğu diğerine değmiyor misali..walla bu aralar ne yazdığımı ne okuduğumu algılayamayacak kadar yoğunum.lütfen kusuruma bakmayın kızlar...

aebenim şimdi baktım profilinde gördüm cnm resmini gayet ince görünüyorsun walla..etekten dolayı çok belli olmuyor tam olarak ama popiş ve göbiş dediğin kadar yok cnm benim.üç çocuktan sonra daha ne olsun cnm aplam?ama kendini daha iyi hissedeceksen çok zorlamadan ver kilonu.hatta geri gelmez diyorsan 2.aşamaya geç bence..birinci aşamalık bi tarafın kalmamış senin ..çıtır olmuşsun bile...

kendimden örnek vereyim bu cuma tam 1 ayımı dolduruyorum ve bu sürede canım hiçç ama hiçç tatlı istemedi çünkü kan şekerim bi seviyede ,yediklerimle yükseltmiyorum onu
unutma kan şekeri ne kadar yükselirse vücut o kadar tatlı ister tatlı yedikçe yükselir yükseldikçe ister ne biçim bi kısır döngü bu yaa
oğlumun beslenmesine nutellalı ekmek koyuyorum ufağa kahvaltıda veriyorum inan parmağımı bile yalamıyorum kokusu bile cazip gelmiyo artık ki ben bi oturuşta yarım kavanoz nutellayı devirebilecek kapasitedeyim canımcım

harikasın canım darısı bizim başımıza kaç kilo verdin 1 ayda merak ettim

evet yeni başladım. ama azimliyim dayanıcam inş. busefer

yeni gelen arkadaslara hosgeldiniz diyorum.bende 12 nisanda basladim hic aclik hissetmiyorum.
hic gozunuz korkmasin montiyle yaglara elvedaaaaaaaaa kizlar :eek:

valla burdaki fikirleri ve dayanısmayı para versek ögrenemeyiz....herkes seferber olmus bır sekılde ( içinde ne var ) sorusuyla yaşıyor :)))

maytap işte destek budur yawwww :)
Süpersin kuzum.
Dostcity bak da örnek al :p
:lepi:
harikasın canım darısı bizim başımıza kaç kilo verdin 1 ayda merak ettim
eğer cumaya 300 gr daha verirsem 5 kg olucak veremzsem 4.700:)))
evet yeni başladım. ama azimliyim dayanıcam inş. busefer

inşallah canım kısa süre sonra vücudun alışacak merak etme:Saruboceq:

yine denemeeeee :)) ben budenemeleri yazmazsam sayfam güncellenmiyor kusura bakmayın :)

ben tatlı krizlerini yendim sayılır,kakolu süt içiyorum yada içine tarçın katıyorum hehe (bunuda sizden öğrenmiştim yeni başladığımda )

bu arada ben bizim 4.gruptaki kızların akıllarını çelmeye çalışıyorum monti yapsınlar diye sanırım 2 kişi daha gelecek

akrep33 kızların selamı var canım sana,4.gruptan mezun olmuşsun sanırım,burda konuştuğumuzu söyledim çok sevindiler.

ırem&özge iyiki sende burdasın canım çok yardımcı oluyorsun sende bıkmadan cevaplıyorsun soruları

birşey sormak istiyorum kepekli pirinç ve kepekli bulgur pilavı yapıp yiyebilirmiyiz acaba boshayallersmile

birşey sormak istiyorum kepekli pirinç ve kepekli bulgur pilavı yapıp yiyebilirmiyiz acaba boshayallersmile

kepekli pirinçte olsa pirinci yiyebileceğimizi sanmıyorum . montide çok az olacak şekilde bulgura izin var. ama kepeklide nasıl bir etki olur onu bilmiyorum açıkçası

kepekli pirinçte olsa pirinci yiyebileceğimizi sanmıyorum . montide çok az olacak şekilde bulgura izin var. ama kepeklide nasıl bir etki olur onu bilmiyorum açıkçası

saol canım,sende eski monticilerdenmisin,bu hafta yeni görüyorumda seni topikte canım

X