Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

herkese merhaba,
1. sayfayı bir çırpıda okuduktan sonra :) hemen son sayfaya gelip yazayım istedim.

ahanda bugün bende başlıycam. gerçi ilk 2 öğün geçti ama zararın neresinden dönsem kar hihoyyyt hihoyyyt

gerçi başka bir sorunda var iş yerinde ne çıkarsa onu yemek zorunda kalıyoruz. çalışan hanımlar nasıl uyuyor bu diyete.

bu arada emin olmasamda 65.000 üstüyüm ama tartılıp yazarım tekrar buraya. olmam gereken kilo ise 51.000-53.000 arası

hadi hayırlı olsun bana sositososito sositososito inşallah başarırım

nohutun etsizse alkisalkisalkis
Canım nohutu etsiz pişirdim....opuyorumnanaktan

Canım tam buğday ekmeği ile ligth peynir kullandım...Leblebi uyarın için teşekkür ederim,artık ara öğünde tüketicem....kaydirigubbakcemile5

çavdar ekmeği montiye uygunmu kızlar birde öglen yeşil mercimek yemeğini iki tabak yedim abartmışım sizce yanında salatayla

çavdar ekmeği yemiyoruz canım onun yerine tam buğday ekmeği yiyoruz onunun var birde halk ekmeklerde varmış ben ,özdilekten alıyorum yada uno yiyorum tatlarıda güzel

ben enbaştaki sayfaları okuyorum peynir yasak mı değil mi kahvaltıda bir türlü anlayamadımm :uhm:

peynir serbest canım ama az yağlı olanlar ve yani lightlardan yiyoruz,bim'in aknaz peyniri var,pembe kutuda aknaz light yazıyor ondan

Hoşgeldin,aramıza dediğin gibi zararın neresinden dönülse kardır,kaydirigubbakcemile2

teşekkür ederim arkadaşım. ya hakikaten çalışan bayan varmı aranızda şimdi ben o derde düştüm. evden mi getirsem yemekleri.

ev hanımlarıda var çalışanlarda var,ben çalışıyorum ama yanımda sadece kahvaltımı getiriyorum ve ara öğünümü burda bizim yemek yapan yerler var ama yağ içinde yemekler yüzüyor,birde pide yapan bir yer var sadece ordanda adana ,tavuk ve çorba yiyebiliyorum ama senin imkanın varsa getir iş yerine orada yersin canım

canım ben çalışıyorum ama yemek yapma imkanım var benim için zor olmuyo ama çalışan bayanlar için gerçekden zor durum

bizde de saatabar var o hep oluyor ama yemekler dediğin gibi yağlı oluyor. ilk zamanlar bakayım çorba ve salataları öğlen yerim. tavuk - balıkları akşam evde yerim. bu şekilde dengelemeye çalışırım olmazsa. ay baya gaza geldim. ama en çok geçen gün eşimin "bu tişört sana kısa mı geliyor" demesine içerledim. senağlama kesin kilo verip eski halime dönüp onu kıskaçlık krizine sokmam lazım :jeyyar: :jeyyar:

çavdar ekmeği montiye uygunmu kızlar birde öglen yeşil mercimek yemeğini iki tabak yedim abartmışım sizce yanında salatayla

Tam buğday ekmeği yiyoruz.
İki tabak yemen sorun değil canım.

ben enbaştaki sayfaları okuyorum peynir yasak mı değil mi kahvaltıda bir türlü anlayamadımm :uhm:

Peynir serbest canım. Süt ve süt ürünleri her öğünde serbest ama az yağlı yada yağsız olacak. Sadece yoğurt yağlı olabilir.

Hoşgeldin.

Canım nohutu etsiz pişirdim....opuyorumnanaktan

Canım tam buğday ekmeği ile ligth peynir kullandım...Leblebi uyarın için teşekkür ederim,artık ara öğünde tüketicem....kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5

Ben çalışıyorum canım gayette kolay oluyor.
Sadece çorba öğün olmuyor yalnız.
Yemeklerin de yağlı olması sorun değil.
Sıvı yağlar yasak değil Monti de.
Örneğin bugün ne vardı menüde. Söyle yorumlayalım.

ben bu montiyi çok sevdim karnım doydugu için hiç kaçamak yapmak aklıma gelmedi dünden beri.normalde benim kaçamaksız günüm olmazdı üstelik 3-4 tane ara öğün yaptıgım halde.inşallah başarıyla uygulamaya devam ederim. tabiki sayenizde olumunekankayizsmile sorularımı yanıtladıgınız ve yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim kızlar hepinize opuyorumnanaktan

hoşbulduk canım sağol

kırmızı mercimek çorbası
nohtu (etli)
pilav
açık salata ve yoğurt

Süper işte canım. Nohut yer etlerini yemezsin yanına salata ve yoğurt ohhh mis gibi Monti öğünü.

ilk sınavımı az önce verdim. yan departmandan arkadaşlar arayarak "tatlı siparişi vericez yermisin" dediler. ve ben "HAYIR" dedim. Mutlumuyum. Hayır mutsuzum çok tatlı istedi canım ama ya. Yemiycem olsum eşime inat yemiycem. Kötü komşu insanı ev sahibi yapar misali bende kocam sayesinde 0 beden olucam inş hihoyyyt hihoyyyt

Bende çalışıyorum . Yemek listesini alıyorum ayın başınada uymadığı zamanlarda yemeğimi evden getiriyorum .

Hiç mutsuz olma. Onlar yağ depolarken sen sağlıklı besleniyorsun.
O tatlıların tadını zaten biliyorsun ve şu an ihtiyacın yok.
Canın cidden çok tatlı istiyorsa sütün içine tarçın koy iç.
Krizlere birebir. Ama unutma o krizleri oluşturan bizleriz.

inşallah canım inşallah hep beraber olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…