Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

öğlen öğünümde geçen zillimin verdiği mantar soteli yumurta yedim ohhhnasıl doydum çok şükür yanında da ayran ve roka eşliğinde valla manyak bişe tavsiye ederim
kızlar bişey sorucam
şu akvaryum varya bayrampaşa tarafında sanırsam
cuma oraya okulla gezimiz var ve bikaç velide gidiyo
bende gidiyorum
nasıl biyer
ne yiyebilirim orda avm gibi biyerse gene salata falan bulurum sanırım ama hiçbi fikrim yok nasıl biyer olduğuna dair
bulursun maytabım . mutlaka vardır .... ben hep tavuk döner yerim ayranve salatayla çokda severim ......

zilimde zaten seçenekleri dökmüş önüne .olumunekankayizsmile
dışarda köfte yiyeblirsin ..genelde akçabat köftede ekmek yok ama çok yaglılar .ben bir kere almıştımda peçete peçete yag emdirmiştim .sempatiksalakcinni
bebik allah rahmet eylesın...

aeben benıde elestirebılırsın rahatlıkla...

kızlar herkes yedıgını yazdıkca bende ilham alıyorum...

ben sabah yazmıstım öglende 6 adet kucuk tavuk ızgara bol salata ve ayran yedım

sımdı sekersız cay ıctım

toplam aldıgım kalorı 550...

şekersızlıkten bır ara beynım durdu ama sekersız cay ıcmeme ragmen sımdı gayet ıyıyım...

aksama buyuk ıhtımal kabak yemegı yapacagım bol dereotlu ve sarmısaklı...yarında getırmeye nıyetım var...ama yemekten sonra nasıl krizlerimi aşıcam onu bılmıyorum ıste sız ne yapıyorsunuz?
destinam kl. hesabı yapmıyoruz canım boş yere heseplama ...kaydirigubbakcemile3
menülerinide günlük toplu ver sabah vermiş olabilirsin ama ben biraz balık hafızalıytım .laelaelaelaelae aklımda tutamıyorum herkesin menüsünü...a.sbazan kendi yedigimi bile unutuyorum neyseki diyet günlügüm var .:roflol:
sağolun kızlar a.s.

bebik başınız sağolsun canım allah rahmet eğlesin mekanını cennet eğlesin inşallah

maytapcım akvaryum alışveriş merkezinin içinde bi yer canım herşey giyebilirsin yani

kızlar ben
sabah .....2 dilim tam buğday ekmek lıght peynr 4 zeytin bi küçük domates yedim
öğlende ....yağsız tavuk ve yoğurt yiyeceğim yanına salata eklemelisin ..

nasıl menüler yanlışım var mı kızlar
kırmızı hop ...:roflol: ay reklamlerdaki gibi kırmızı ..sırnaşık şey

saol abencim bende diyorum ki okadar yazıyorum abencim beni görmüyo mu ama haklısın okadar çok soruyoruzki hangimize yetişeceksin

allah rahmet eylesin..başın sağolsun canım

tatlışım neden çekiniyosun anlamadım..
ben burda sen eleştiriyosun diye varım.eleştirmezsen gücenirim..senin yüzüne disipline giriyorum inan buna şekerim..evde eşim baklavaları götürürken senin oklavaların engel oluyor buna..bana kalsa ertelemeye devam ederim.sanki yediğimde başım göğe erecek gibi hoş göbeğim uzuyor yakaydirigubbakcemile3
kilolarım aç kalmadan gidiyor şekerim bu da senin sayende
teşekkür ederim canım emeğine sağlık seni çok seviyorumŞeniz
:1hug:tamam şekerim kaydirigubbakcemile5

akrebim bu konuda yanlız deyilsin . benim işim ve bebelerde tatlı hastası ....:kedi:
hemde göbegi çıktı bu günlerde eşimin .. diyorum bak sonunda benin dedigime geleceksin ..lülülülülülü
diyet yapıcam diyor bende diyorum 1 hafta dayanamassın (guya gaza getiriyorum ) akşam gelirken çok yemiş mangalı kıvrandı durdu bak diyorum bende eti çok yedim ama hiç şişmiyim yoo ....sende eti ekmeksiz yeseydin şimdi kıvranmazdın böyle diyorum .....:jeyyar:

cumartesi kızım ilkkez kurabiye yaptı yavrum .. tadınada bakmadım ..bilmiyorumkismile
Merhaba montici güzeller,dün itibariyle sıkı bir şekilde aranıza dönmüş bulunmaktayım...
DÜNKÜ mENÜMSABAH yağsız tam buğday ekmeği ile tost+yeşillik
ÖĞLEN kabak salata+yoğurt ve yeşillik
ARA 1 Elma+yarım ayva
AKŞAM yeşil mercimek yemeği+yoğurt
GECE 1 portakal
BUGÜN İSE
SABAH Yine tost+3 zeytin ve yeşillik
ÖĞLEN yeşil mercimek+1 bardak kefir ve bol salata
ARA meyve yicem
AKŞAM etli taze fasülye (patates koymadım)+yoğurt ve salata olacak
GECE meyve yerim.....

AEBENİM hatalarımı söylersen sevinrim.Zilicim senden de hatalarımı söylemeni bekliyorum...:1hug:
oyyy güzel menüler samanyolumalkisalkisalkis tekrar gazan mübarek olsun ....olumunekankayizsmile

merhaba kizlar
bebik basin sagolsun canim.allah geride kalanlara sabir versin

hafta sonunu hic kacamaksiz gecirdim allaha sukur sositososito.
bugunki menumdede 5:00 sirkeli su ve 5 tane cilek
7:00 1,5 dilim tam bugday ekmek,diet marmelat,diet peynir,capuccino
12:00 ton balikli salata,ayran
aksam icin kararsizim ama taze fasulye olabilir.
:lepi: fasulyenin yanına yogurt ve salatayı söylemiyorum bile zaten biliyorsun eklersin . camlıcam ....kaydirigubbakcemile5

:)) tmm bundan sonra hesaplamam....ama aksam yemekten sonra meyve yıyebılırz degılmı bırde süt ıcebılırmıyız?

saol abencim bende diyorum ki okadar yazıyorum abencim beni görmüyo mu ama haklısın okadar çok soruyoruzki hangimize yetişeceksin
ikram valla hakınızı helal edin görmez olurmuyum ama takımdada kıslar var vakitte kısıtlı bazan kaçırdıgım mesajlar oluyor .. hepinizle inenın tektek ilgilenmek isterim siz verdikce ben vermiş kadar mutlu oluyorum inanın .. yoksa burda ne işim var..olumunekankayizsmile
aebencim incirin tarifini vermiicen herhalde:))
yok vermiycem yeme .lülülülülülü
2 br sütü kaynat ....5 tane küçük dogranmış yıkanmış inciri yavaşça kat (sütü kesmesin ). piştikçe çatalla ez ... kaseya koy . 2 kasede yapabilirsin hepsi 1 yemede çok olur .kaydirigubbakcemile3
üstüne tarçın ve ezilmiş ceviz serp ...cokacimcoookcokacimcoook. eee artık yemede sadece yanında yat....:roflol:

Sağol Aebenim bu sefer pes etmek yok.., gruptan kızlarla başladık diyete,ama kıymalı makarna yeniliyor mu*Çelişkide kaldım ben,yenmiyor diye biliyorum ama...Yardımcı olursan sevinirim....:1hug:

:)) tmm bundan sonra hesaplamam....ama aksam yemekten sonra meyve yıyebılırz degılmı bırde süt ıcebılırmıyız?
gece ara şart deyil acıırsan meyve ye .. sütü gündüz yada kavaltıda öneririm ama yağsız olsun özelikle kavaltıda .

eveet gelelim dünkü menüme
9:00
peynir,zeytin,domates salatalık,kaymakohaoldumsmile,ekmek

12:30
3dilim yeşil elma

13:30
balık roka salata,maydanoz nane,yeşilsoğan turp

17:00
2 bardak ayran

19:30
balık,maydanoz nane yeşil soğan turp

ben balık kız oldum çook seviyorum napiim:asigim:

21:00
kabak çekirdeği

120 dk yürüyüş:lepi:

Son düzenleme:
Sağol Aebenim bu sefer pes etmek yok.., gruptan kızlarla başladık diyete,ama kıymalı makarna yeniliyor mu*Çelişkide kaldım ben,yenmiyor diye biliyorum ama...Yardımcı olursan sevinirim....:1hug:
bak bak bu kıymalı spagetiyi. kesin simitlerini yedigim asi atmıştır ortaya . LARA öyle yapıyordu diye ...:roflol: valla zamanım yok ama gelirim sopamı alıp 2 takıma ...:eek:klava::roflol:

yok canım etle ekmek türü kesin yasak .....sıpagettiye mantarlı domatesli sos yapın oh valla parnaklarınızı yalarsınız ...
selamımı söyle 2 .takımdaki cadılara . asim başladımı karar veremedimi henüz .... ikra sen başka kim başladı ?:hulya:

ikram valla hakınızı helal edin görmez olurmuyum ama takımdada kıslar var vakitte kısıtlı bazan kaçırdıgım mesajlar oluyor .. hepinizle inenın tektek ilgilenmek isterim siz verdikce ben vermiş kadar mutlu oluyorum inanın .. yoksa burda ne işim var..olumunekankayizsmile

yok vermiycem yeme .lülülülülülü
2 br sütü kaynat ....5 tane küçük dogranmış yıkanmış inciri yavaşça kat (sütü kesmesin ). piştikçe çatalla ez ... kaseya koy . 2 kasede yapabilirsin hepsi 1 yemede çok olur .kaydirigubbakcemile3
üstüne tarçın ve ezilmiş ceviz serp ...cokacimcoookcokacimcoook. eee artık yemede sadece yanında yat....:roflol:

oy oy oy oycokacimcoook

bak bak bu kıymalı spagetiyi. kesin simitlerini yedigim asi atmıştır ortaya . LARA öyle yapıyordu diye ...:roflol: valla zamanım yok ama gelirim sopamı alıp 2 takıma ...:eek:klava::roflol:

yok canım etle ekmek türü kesin yasak .....sıpagettiye mantarlı domatesli sos yapın oh valla parnaklarınızı yalarsınız ...
selamımı söyle 2 .takımdaki cadılara . asim başladımı karar veremedimi henüz .... ikra sen başka kim başladı ?:hulya:

Valla gel bize arada uğra Aebenim,azarla bizi...:eek:klava:Asim Kıskandı bizi başlayack merak etme,tüm takımı ayartıcaz yakında...:roflol:

eveet gelelim dünkü menüme
9:00
peynir,zeytin,domates salatalık,kaymakohaoldumsmile,ekmek

12:30
3dilim yeşil elma

13:30
balık roka salata,maydanoz nane,yeşilsoğan turp

17:00
2 bardak ayran

19:30
balık,maydanoz nane yeşil soğan turp

ben balık kız oldum çook seviyorum napiim:asigim:

21:00
kabak çekirdeği

120 dk yürüyüş:lepi:
bu kaymak tera yağ işini artık görmiycim akrep hamın sonra bozuşuruz .:eek:klava:
kaldır göz önünden yada alma eve ya .kaydirigubbakcemile
bende çok seviyorum balıgı ....cokacimcoook birde yeşilik yeme k:lepi:eek:nusunda imreniyorum sana .alkisalkisalkis
sende balıkla maytap gibi süt ürünü yemege korkuyorsun galiba ayranı araya şıkıştırmışız..:jeyyar:
valla ben 1 senedir yiyorum hiçde bişi olmadı şimdiye dek ...sengözlerimebaksanabyemeye zorlamıyorum ama ..size kalmış .opuyorumnanaktan

ben kaçar bebelerin okul vaktı geldi . aa takıma bi merhaba bile diyemedim .ohaoldumsmile

yok aebencim gece benim şu pis boğazım durmaz ondan sordum...

ama incirli sütlü tatlı harbiden süpermiş...

ben bunu haftasonu yaparım artıkın
bu hafta benim için dönüm noktası
o yüzden riske girmek istemiyorum
dönüm noktamı soracak olursanız
eğer 57.9 un altını görürsem 11 yıldır ilk defa görmüş olucam evlendiğimde 53 kiloydum doğumlardan sonra anca 58e düştüm memoma hamile kaldığımda viva la vitayla yarıştaydık ve 57.9 u ilk gören birinci olucaktı ve ben hamile kaldığımı öğrendiğim gün yarışmayı kazandım hatta 6. takım topiğinde tartıda çekilmiş resmim bile var :)))
o yüzden bu hafta benim için önemli

haa bu arada dün mezura aldım ve ölçtüm belim 80 sıkarsam 76 falan oluyo neden böyle oluyo fazla değilmi kiloma göre yürüyüşleri ve lesslieyi de bıraktım 5-6 gündür yapmıyorum omuzum incilince korktum
kalçam 90 göğüsüm 90 yok böyle bi orantısızlık yaa:KK43:((

Valla gel bize arada uğra Aebenim,azarla bizi...:eek:klava:Asim Kıskandı bizi başlayack merak etme,tüm takımı ayartıcaz yakında...:roflol:
hadi bakalım hayırlısı ben asiyi 2 senedir montici yapamadım bakalım siz yapabilecekmisiniz...sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3
vaktim olsa gelecegim biliyorsun benim 2. takımım gibi orası eski kıslar var orda ama zamann . :nazar:

:1hug:tamam şekerim kaydirigubbakcemile5

akrebim bu konuda yanlız deyilsin . benim işim ve bebelerde tatlı hastası ....:kedi:
hemde göbegi çıktı bu günlerde eşimin .. diyorum bak sonunda benin dedigime geleceksin ..lülülülülülü
diyet yapıcam diyor bende diyorum 1 hafta dayanamassın (guya gaza getiriyorum ) akşam gelirken çok yemiş mangalı kıvrandı durdu bak diyorum bende eti çok yedim ama hiç şişmiyim yoo ....sende eti ekmeksiz yeseydin şimdi kıvranmazdın böyle diyorum .....:jeyyar:

cumartesi kızım ilkkez kurabiye yaptı yavrum .. tadınada bakmadım ..bilmiyorumkismile

evet canım yaa..benimki her tatlıyıda yemez.kendileri antepli..antep tatlıları başında baklava gelir yada sütl tatlı kebap işlerine bayılır..etsiz yemeği yemekden saymaz..göbüşü fena çıkmış..kilosu da boyundan belli olmuyor oyyy o yiyor ben kilo alıyorum sankişakkıdı ama bu günlerde kilosu 80 e ulaşmış..diyorum nerdeyse boyuna denk olacak..gülüyor..mümkün değil kısamaz boğazından oyüzden diyet felan hak getire..

yok aebencim gece benim şu pis boğazım durmaz ondan sordum...

ama incirli sütlü tatlı harbiden süpermiş...
delikafaduldensiz yeni başladınız az sabredin hemen yemeyin maytabaydı o tarif şimdilik .sırnaşık şey
hele sizde 1 ayı devirin montide.sizede ne tarifler gelir ...alkisalkisalkisa.skaydirigubbakcemile3
ay ne insafsız oldum ben .sırnaşık şey

hadi bakalım hayırlısı ben asiyi 2 senedir montici yapamadım bakalım siz yapabilecekmisiniz...sırnaşık şeykaydirigubbakcemile3
vaktim olsa gelecegim biliyorsun benim 2. takımım gibi orası eski kıslar var orda ama zamann . :nazar:

Şimdilik Ebru da yapıyor gibi bakalım...Ama DORA başladı bizimle,dediğim gibi Asi de başlıyorum dedi....Hep birlikte görücez,yardımların için sağol canım....Takıldıkça başını ağrıtırım ona göre ...:roflol:

ben bunu haftasonu yaparım artıkın
bu hafta benim için dönüm noktası
o yüzden riske girmek istemiyorum
dönüm noktamı soracak olursanız
eğer 57.9 un altını görürsem 11 yıldır ilk defa görmüş olucam evlendiğimde 53 kiloydum doğumlardan sonra anca 58e düştüm memoma hamile kaldığımda viva la vitayla yarıştaydık ve 57.9 u ilk gören birinci olucaktı ve ben hamile kaldığımı öğrendiğim gün yarışmayı kazandım hatta 6. takım topiğinde tartıda çekilmiş resmim bile var :)))
o yüzden bu hafta benim için önemli

haa bu arada dün mezura aldım ve ölçtüm belim 80 sıkarsam 76 falan oluyo neden böyle oluyo fazla değilmi kiloma göre yürüyüşleri ve lesslieyi de bıraktım 5-6 gündür yapmıyorum omuzum incilince korktum
kalçam 90 göğüsüm 90 yok böyle bi orantısızlık yaa:KK43:((
ancak ayakta alkışlarım seni maytabım brovooooooalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
işte bu bilinç kiloyu verdiren .. nasılsa koydun potayı baskül tatlıdan daha tatlı geldi dimi.hihoyyytbencede hafta sonu yap bu tatlıyı mukafat olarak ....alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ölçüne gelince bacım ben 63 kiloyum ama belim hayli imce senden ..
bel 73 .. gögüs 90...benim popo var popo 94 cm . tam şakirayim :roflol:ama fizigim güzel ..:kedi:
bence beline çalış spor yaparken .hihoyyyt

X