Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

bak bak kimler gelmiş ...:1hug:hoş geldin samanyolum .Şeniz

:1hug:
:

Hoşbuldum canım,kürkçü dükkanına geri döndüm kabul ederseniz?Yarın kilomu bildiririm,şimdi oğlum ders yapmak için beni bekliyor,sonra tekrar girerim.Bu aralar çok gelen giden oldu montiye ara verdim,ama artık toparlanma zamanı geldi.Şimdilik kaçtım,görüşmek üzere....opuyorumnanaktan

Hımmm bakalım ne kadar yanlış yapmışım
8:00 portakal
10:00 3 dl kızarmış ekmek ,peynir,domates,2 kaşık marmelat
15:00 z.yağlı patlıcan,yoğurt,salata,3yer fıtığı,3 çam fıstığıdayanamadım :KK43:(
19:00 1 tabak kabak yemeği,yoğurt salata

2 saat sonra da meyva ama o kuruyemişler batırdı şimdi beni dimi:sinifsinif:
harika bir menü alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
neden begenmedin cueca ..:sm_confused:

hı maytabıbımın kuru yemişi arada yiyyoruz dediginemi takıldın . evet arada yiyoruz ama ögünlerdede yenir hatta salatalarınıza ceviz harika olur .(ama ben tadını çıkara çıkarar ara yemegi terçih ederim o ayrı )..

sorun yok canım menün güzel .olumunekankayizsmile..biraz sebze çok olmuş okdar yarın proteinli ögün yat biraz.yerimseniben

cuecam kaçamak yaptınmı ben yokken .?.

bebik nerelerde onuda göremedim harika gidiyordu ....

Hoşbuldum canım,kürkçü dükkanına geri döndüm kabul ederseniz?Yarın kilomu bildiririm,şimdi oğlum ders yapmak için beni bekliyor,sonra tekrar girerim.Bu aralar çok gelen giden oldu montiye ara verdim,ama artık toparlanma zamanı geldi.Şimdilik kaçtım,görüşmek üzere....opuyorumnanaktan
Şenizopuyorumnanaktan

ayy bnde menümü vereyim barikaydirigubbakcemile2
10.30
2 dl ekmek..3 zeytin...2 ks lor..bol maydonoz..
15.00
lorlu tonlu salata..
19.15
domtes biberli tavda yumurta..yarım kasede az yogurt..közlenmiş sogan
ara
muhtemeln 1 fincan kakaolu süt

ayy bnde menümü vereyim barikaydirigubbakcemile2
10.30
2 dl ekmek..3 zeytin...2 ks lor..bol maydonoz..
15.00
lorlu tonlu salata..
19.15
domtes biberli tavda yumurta..yarım kasede az yogurt..közlenmiş sogan
ara
muhtemeln 1 fincan kakaolu süt
şahane gene sultanım .alkisalkisalkis. yeni çiçilerinde hayırlı olsun ...bayanssulusmileazdaha sabretseydinya fıstık çünkü bunlarda bol gelecek .sengözlerimebaksanab

Ohhhh çok şükür yanlış yaptım diye kendime kızıp duruyordum çok sevindim şimdikaydirigubbakcemile5
Hiç kaçamak yapmadım Aebenim bi ara yazıcam hayatımda o kadar güzel etkileri oldu ki resmen bir mucize diyorum....

Bebik buralardaydı gördüm ben sen yokken asayiş berkemal yania.s

Ohhhh çok şükür yanlış yaptım diye kendime kızıp duruyordum çok sevindim şimdikaydirigubbakcemile5
Hiç kaçamak yapmadım Aebenim bi ara yazıcam hayatımda o kadar güzel etkileri oldu ki resmen bir mucize diyorum....

Bebik buralardaydı gördüm ben sen yokken asayiş berkemal yania.s
:1hug:evet sadece kilo açısından deyil daha nekadar çok faydası var bu beslenmenin ...:lepi:

ben kaçar fıstıklar bebişler sırada .. menüde yazamadım gene ...öf artı vermesem süper olcak .... sakın kaçamak yaptıgımı sanmayım veririm bi ara topluca menülerimi. geçen haftaki 1 gün bana böyle 1 haftaya mal oluyor ondan diyorum kaçamak yapmayın diye ....

şahane gene sultanım .alkisalkisalkis. yeni çiçilerinde hayırlı olsun ...bayanssulusmileazdaha sabretseydinya fıstık çünkü bunlarda bol gelecek .sengözlerimebaksanab

aslında biraz daha beklicektim ablamda buıgün cıkmısken hosuma gtti diye aldım insl ya kacamksz 3 haftam olcak bakalım yarın ne kadr tıkırdamısım görücem beni hayal kırıklıgına ugratıp kafamıa kızdrmasınlardakötükedihüso

ama ben geçenlerde öğle yemeğinden sonra doymadığımı hissedip 1 avuç beyaz leblebi yiyince oklavayı yemiştim:))
beyaz leblebimi yenmiyo yoksam

beni yak kendini yak herşeyi yak bir kıvılcım yeter ben hazırım bak ..:roflol:
ALLAH rahmet eylesin Ahmet Kaya yıda andık sayende . ŞU ANDA ONU DıNLıYORDUMYA .takdir etmeden geçemiyecegim (müzigini ve harika sesini.boshayallersmile.)

hım suuuram ne diyim şimdi..fisfisfis ilk daha önceki menülerini okuyamadım .. bugünkünü degerlendireyim ..
kahvaltım güzel alkisalkisalkis
. şu tik tak içinde bal olandanmı .:çok üzgünüm::1no2:.
akşamında güzel yanlız bagetlerin deriklerini pişirmeden almışındır diye umud ediyorum .... etde pişmaden yağlı ve deri kısmını ayıklayın (pişmeden önce)

menün güzel olmuş canım şu öglenki süt ballı deyildir diye umud ediyorum tabi sengözlerimebaksanab.. ne yerseniz içerigini okuyun ...a.s
birde bence sen kendini dondurma ve çukolata konusunda şertlıyorsun ..a.s onlardan vaz geçemem diye tabi bazı dönemlerde (regl gibi)anlaya bilirim ama her zaman bu istek niye ...:umursamaz:..

bitter hernekadar degeri düşük olsada içinde şeker var bu 1. aşamada serbestçe yemeni gerektirmez... ayrıca furukdozlu dondurmada belki haftada 1 ... bak benbile furuktozu kullanmaya korkuyorum şu aşamada bile riske atmaya degermi?:sm_confused:..

bazı şeyler için bazen ödün vermeliyiz .... neden bukadar zorluyorsun bu konuda .bence dedigim gibi bu birazda piskolojik kendini şartlandırıyorsun .a.s bence bunla başaçıkarbilirsin . ben bundan eminim bi kaç hafta dene gör bak unutacaksın .:1rolleyes::1hug:

ablişkom haklısın a'dan z'yekadar hemde
aslında ben bu kadar çabuk pes eden biri değilim ama engellendiğimi düşündüğüm zaman her zaman karşı davranmk geliyor içimden.
her zaman biraz asi bir yanım vardı,kendi halime bırakıldığımda zaten bir kaç haftaya kalmaz kilo vermemi engellediğimi görünce zaten bırakırım.
en çok sevdiğim şeyler yasak, patates,çikolata,dondurma.
birde buaralar azmimin zayıfladığını hissediyorum, acaba diyorum engeller olduğundan mı?:bbo:

birdeablişkom sormuşsun. ben zate tavuğun derisini ve beyazeti dışındakileri yiyemiyorum, uzun br süredir de derisiz pişiriyorum

Son düzenleme:
Bende menümü yazayım hemen
Sabah
09:30da 1.5 küçük dilim tam buğday ekmeği,zeytin ezmesi,aknz yağsız peynir,domates,1 kupa şekersiz çay

14:00 Ton balıklı salata,ayran

16:00 6 badem

20:30 2.5 tavuk baget yağsız pişmiş,domatesli roka salata bolca,ayran

1 saat sonra 4-5 badem daha yiyebilrmiyim plssss:kedi:

merhabalar arkadaşlar
bugünkü menüm şöyle
kızımın basket maçı vardı akşamüzeri.o yüzden akşam yemeğini 9 da yemek zorunda kaldm.pek yemekde sayılmaz ama.yorumlarınızı bekliyorm.
KAHVALTI
domates
peynir
zeytin
az marmelat
2 dilim tam buğday ekmek
ÖĞLE
6 ızgara tavuk kanat
söğüş domates
1kase yoğurt
AKŞAM
1kase sütle kelogs special k
GECE
meyve
SPOR
1 yad 1.5 saat bisiklet
Yarın görüşmek üzere arkadaşlaropuyorumnanaktan

EVEEEEETTTTT:lepi:
ÇİKOLATA İHTİYACIMI BU YOLLA GİDERİYORUM HER AKŞAM KAKAOLU SÜTTT

oh ne güzel:)

canim snein menünde acuka vardi kendinmi yaptin? ben netten tarif buldum

biber salcasi
zeytinyagi
sarimsak ve baharatlar icinde dha önceden yapmmistim yine yapayim diyorum kahvaltida secenek olur:eek:lur dimi?

iyi akşamlarrr kızlarrr

biri kakolu sütmü dedi....:))))))))))))aklinialirimsmile kahretsinki evde süt kalmamışşş:KK43:((((

bugünki menüm;

sabah

07.00= 3 kuru erik + 1 bardak su

09.00= 2 dlm buğday ekm.+domates+zeytin+ aknz pynr

13.30= ızgara tavuk + ayran + salata

16.30= 10 adet çilek

20.00= menemen + lor peyniri + salata

benim çok miğdem bulanıyoo neden acaba helede akşam yedikten sonraa...
reglim de bitti sadece 1.5 gün sürdü..bakalım sabah kaç çıkıcam tartıda çok merak ediyorumm...
hem regl dönemi + wc problemi+ birde mısırı ekledik slak bennn salakkk :KK43:((((((((((((

kızlar az önce dışardan geldim.sizin içinde büyük çapta bir araştırma yaptım..CADIARZU
bimde ısparta ekmeğinin üstünü okudum tam buğday yazıyor.ama her yerdeki BıM'de varmıdır bilmiyorum bakın bulursanız gönül rahatlığıyla alın...
peynir konusuna gelince.....CADIARZU bimdekinden başka aynı yağ oranına sahip migrostan sonra bir tane daha buldum.carrefour'un kendi lıght peyniri...onunda yağ oranı aknazla aynı ve fiyatıda aynı..tadı nasıl bilmiyorum aldım daha açmadım evdeki bir kaç güne kadar biter açarım.özellikle denemek için aldım.deneyip sizede söyliycem alın yada almayın diye..ayrıca markette neredeyse tüm markaların lıght peynirlerinin yağ oranlarına baktım kızlar (eşim hadi kurtlar vadisi başlıyor araştırma yapmanın zamanımı desede kendimi sizin için feda ettim canlarım opuyorumnanaktan )en düşüğü %8 bir çoğuda %20 civarındaydı..alırken mutlaka dikkat edin...ama elimizde aşağı yukarı her yerde bulabileceğimiz bim aknaz,migros lıght,ve carrefour lıght var...seçenek çok yani...
birde yumurta ile kahvaltı edeceğiniz günlerde benim sıkça yaptığım bir çeşit salata tarifim var size..yine kendi bestelerimdendir kendisi efendim..aklinialirimsmile
katı haşlanmış yumurta,semizotu,tazenane(yoksa kuru nane)ve isteğe bağlı olarak yeşilbiber,maydonoz
biraz peynir,domates,salatalık,limon,zeytinyağı,karabiber,istenirse pul biber,üzerini süslemek için birkaç zeytin
katı pişmiş yumurtaları doğrayın,yıkanmış semizotunu, maydonozu,domatesi biberi,peyniri,salatalığı,naneyibir kapta harmanlayın,üzerine z.yağı,limon,tuz gezdirip zeytinlerle süsleyin...oy oy oyyy nefiss olur walla deneyin anacım....yerkende bana dua edin kaydirigubbakcemile3

oh ne güzel:)

canim snein menünde acuka vardi kendinmi yaptin? ben netten tarif buldum

biber salcasi
zeytinyagi
sarimsak ve baharatlar icinde dha önceden yapmmistim yine yapayim diyorum kahvaltida secenek olur:eek:lur dimi?

günaydın kızlar oyoyoy çok erkenciyim yaf
tatlım biber salçamla denedim tuzlu gibi oldu sonra normal salçanın içine yaptım benim salçam bozulmayan salçalar varya olca onlardan kahvaltıcıdan açık alıyorum aynı salçanın tadında tek farkı küflenmemesi
aknaz yağsız peynir
salça
1 diş sarımsak
kırmızı pul biber
az zeytin yağ
kekik
bugün cevizde attım içine
ben bu tarifle aebenden onay aldım hasretim

kilom 59.5hiç şişlik yok ne güzel yaa ay züüper inşallah bozmadan tamamlarım 1. aşamayı ondan sonra ver elini 2. aşama ömür boyuuuuuu:dance:

X