Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar tam yazdım gündüz pc iflas etti format falan attım anca toparladım akşam yemeğimi yiyemedim öğlenki 1 palamut çok tuttu beni sanırsam bi bardak ayran içtimbende az da çiğ köfteyi tırtıkladım yeşillikle
:1hug:
3 gün kurusu
10.15
2 dl ekmek..4 zeytin..1 kk peynir..yarım domates..yarım salatalık..
13.45
yogurtlu patlıcan közleme..1 sogan közleme
17.00
1 yeşil elma
19.00
2 kpce k.mercimek corbası..1 domates..az cacık..
22.00
1 bardak kakaolu süt
hihoyyytalkisalkisalkisay ellerim agrıdı hergün alkılıyorum senin menüleri sultanım .:jeyyar:
birde spor olsa nazar boncugu ekliycem ya neyyyseeeee..lülülülülülü

dersemi yükleniyorsun fıstık.. az giriyorsun bu günlerde .. çalış .çalış .a.s
iyi geceler kuzenler(monti amcanın yeğenleriyiz ya:)
menümü yamamış olmayayım ama bu günkü pek iç açıcı gibi gelmedi bana dışarda olmayı sevmiyorum:KK43:(
7gibi yarım greyfurt
sabah07.30 iki dilim tam ekmeğe lor peynirli tost(vaktim yoktu okula yetişcem diye başka bir şey yiyemedim.
öğle 12.00:6mercimek köftesi,1kutu ayran(okulda kermesten yedik kendime uygun tek bunlrı bulabildim.)
ikindi14.50: 1bardak süt
akşam 18.00:tavuk şiş,salata ayran
11 gibi elma yanında 10tane kadar leblebi
45.dk yürüyebildim.
suram tüm gün dışarısı için menün güzel canım ...a.s:1hug:alkisalkisalkis
:1shok: aaa hiç görmemişim gözümden uyk akıyor inanki çarşamba günleri 12 saat dersi bünem kaldırmıyor hele 2 si eğitim dersleriyse bir de üstüne matematik ölüyorum hem bedenen hem beyin olarak. kusura bakma canım. olumunekankayizsmile
meyve yedim ya hemen yatmayım diye sürünüyorum ama artık dayanmıycam ben kaçıyorum iyi gecelerrr:1closedeyes:

Gunaydın hanımlar. Keyifli birgün diliyorum hepimize. Hayırlı haberler alalım bugün işallah.
Gerçi ben pek keyifli sayılmam ama neyse :)
Dün ki listemi ekliyorum tekrar çünkü çok değişiklik oldu :KK70:

Sabah
hiçbirşey yemedim dediğim gibi doktordaydım.

Öğlen
1 porsiyon ayşe fasulye, salata, 1 z.yağlı karnıyarık (kıymasız ve fırında yapılmış)

Akşam
Sadece meyve 1 portakal 1 elma
Canım bişiy istemedi maalesef. Bari dedim meyve yiyeyim. Onu da kızım meyve istedi diye yedim yoksa yiyesim hiç yoktu.
dün çok yavan bir menü olmuş iremim neyse canın sagolsun aç kalmamaya çalış a.s...
hoş bir gün olsun canım sanada .:1hug:

günaydın şekerler

hemen menümü veriyorum aebenim burdayken gör beni

8:30
1kk peynir,5 zeytin,2 dilim tam ekmek,çay,1 kuru incir

11:00
1 kuru incir,1 kuru kayısı

13:40
çorba 1porsiyon..(kıyma köfteli bir çorbaydı adını hatırlamıyorum)

18:30

22:00
1 küçük kase yoğurt

ve hareketlerim

1. Mekik 60
2. Ters mekik 60
3. Derin nefes al ver aklıma geldikçe
4. Omuzda sopa çevirme 100
5. Çapraz mekik 60
6. Görünmez sandalye 5 dk
7. Ayakları kaldırma 20
8. Yürüyüş 60 dk
9. Bacak esnetme 50
10. Yere yatıp bacakları kaldırıp indirme 100
11. Step 100
12. Çömelme 30
13. Geri tekme 30
14. İp atlama (zıplama) 100
:eek::içelim::teytey:

gunaydın
aksam kayınvalıdem nohut yapmıs pek sevındım:))))
aksam:
19:30 bır porsıyon nohut - bolca salata (yagsız-tuzsuz)-yogurt - ekmek yemedımmm
sabah :
800 yarımgreyfurt suyu

915 bıdılım cavdarekmek-domates-salatalık

11:15 1 avuc leblebı ve yesıl cay

1400: barbunya yogurtdomates salatalık söğüs

1600: 1 kupa yesil cay

1900: 1 porsıyon nohut yogurt salata

kızlar bu arada dun tartıldım dayanamadım komsumdakı tartıda tam 67.600 geldımm komsum ve bende cok sasırdık onada bu dıyetı onerdım cokk mutlu oldum

gunaydın
aksam:
19:30 bır porsıyon nohut - bolca salata (yagsız-tuzsuz)-yogurt - ekmek yemedımmm
sabah :
800 yarımgreyfurt suyu

kızlar bu arada dun tartıldım dayanamadım komsumdakı tartıda tam 67.600 geldımm komsum ve bende cok sasırdık onada bu dıyetı onerdım cokk mutlu oldum
tebrikler ıcır ..
alkisalkisalkis
yanlız 2 ögündede baklagil yemisin .kaydirigubbakcemile3 artık bugün sebze yada et türü yersin artık .a.s

aksam ıcın kofte yogurt salata da yyebılırım ama evde nohut var sımdı zıyan olmasınnn
cuma gunu oglen bu ucluyu yıyımm

günaydınlar kıslarr.....

bugün çok mutluyum ALLAH bozmasın .....
sınav sonuçlarım açıklanmış ... mezun olmuşum .....:sm_cool:
sakın üniv. vs sanmayım yaf olurmu ortaögretim .kaydirigubbakcemile3 ama sıra üniv. gelecek .:jeyyar:..:teytey::teytey:

Çok sevindim. Maşallllahhhhh.

günaydın şekerler

1 küçük kase yoğurt

ve hareketlerim

1. Mekik 60
2. Ters mekik 60
5. Çapraz mekik 60
7. Ayakları kaldırma 20
8. Yürüyüş 60 dk
9. Bacak esnetme 50
11. Step 100
12. Çömelme 30
13. Geri tekme 30
14. İp atlama (zıplama) 100

Sabah süper. Öğlen çorbada un yoktur umarım ki. Keşke salata ve yoğurt olsaymış birde.
Öğlenle akşam arası çok uzun ve akşam sadece yoğurt.
Canım bu pek montiye uygun olmamış gibi.
Kilo verir misin verirsin ama sağlıklı şekilde vermezsin. Yine de karar senin elbette.

gunaydın
aksam:
sabah :
800 yarımgreyfurt suyu

Maşallah canım devamını dilerim.

günaydın şekerler

sadece çorbamı yedin etlide olsa ...?:umursamaz:
incir yerine 2.3. kuru kaysı daha yiyebilirdin ....

akşam yokmu benmi göremiyorum .?....:umursamaz:
1 küçük kase yoğurt

ve hareketlerim

1. Mekik 60
2. Ters mekik 60
5. Çapraz mekik 60
7. Ayakları kaldırma 20
8. Yürüyüş 60 dk
9. Bacak esnetme 50
11. Step 100
12. Çömelme 30
13. Geri tekme 30
14. ıp atlama (zıplama) 100
akrebim kıs kuruinciri bolmu buldun anacım buna her ögünde yemişin üstelik birde kavaltıya eklemişiz hayırdır bacım ...:eek:klava:
yorumumu yaptım kırmızılarda canım... artık sende kendine göre yorumla .akrebim .bilmiyorumkismile

ayrıca iremin menüne yorumuda güzel ..

Son düzenleme:
aksam ıcın kofte yogurt salata da yyebılırım ama evde nohut var sımdı zıyan olmasınnn
cuma gunu oglen bu ucluyu yıyımm
ıcırım nohutunu ziyan etme ögleye farklı bişi ye akşamada nohutunu .....olumunekankayizsmile

günaydın kıslarrrr......aebenim tebrikler cnm,inşallah ünv.bitirdiğin günleride görürsün cnm.hatta biz hala buraya yazmaya devam ediyor oluruz ve onuda kutlarız inşallah...istdikten sonra yapılmayacak hiç bir şey yoktur.ben 7 aylık hamiştim tepe gibi göbişimle tekrar ünv.gittim masterim içinsınava girdim.en bulantılı dönemlerimi okulda tenefüs aralarında boş derslerimde ders çalışarak geçirdim..yorgan döşek yatacak halde bulantı çekerken tez hazırladım,ders çalıştım...ama azmin elinden bişey kurtulmuyor cnm,hiç bir şey için geç sayılmaz...azmine hayranım bacım durmak yok yola devam,her anlamda diyet,ders çalışmak ve daha neler istiyorsan Allah muvaffak etsin inşallahhhhh....
ben yine okuldayım çalışmalar tam gaz sürüyor,gece geç saate kadar evde keman çalıştım,parça çıkartmaya uğraştım...okuldada koroyu hem teker teker solo olarak hemde koro olarak dinliyorum,çocuğumu arabasında öğrenciler koridorda gezdiriyor düşünün bilmiyorumkismile bireysel çalışma odasına gidip gidip emziriyorum aralarda,kıyafet ayarlamaya çalışıyorum aralıklarda işim başımı aşmış durumda ama zevk alarak yapıyorum seviyorum işimi,o sebeple diyorum ki insan istedikten sonra elinden kaçacak hiç bir şey yoktur diye...kaldıki zayıflamak elimizde olan bişey,istersek yapabiliriz arkadaşlar...

günaydın kıslarrrr......aebenim tebrikler cnm,inşallah ünv.bitirdiğin günleride görürsün cnm.hatta biz hala buraya yazmaya devam ediyor oluruz ve onuda kutlarız inşallah...istdikten sonra yapılmayacak hiç bir şey yoktur.ben 7 aylık hamiştim tepe gibi göbişimle tekrar ünv.gittim masterim içinsınava girdim.en bulantılı dönemlerimi okulda tenefüs aralarında boş derslerimde ders çalışarak geçirdim..yorgan döşek yatacak halde bulantı çekerken tez hazırladım,ders çalıştım...ama azmin elinden bişey kurtulmuyor cnm,hiç bir şey için geç sayılmaz...azmine hayranım bacım durmak yok yola devam,her anlamda diyet,ders çalışmak ve daha neler istiyorsan Allah muvaffak etsin inşallahhhhh....
ben yine okuldayım çalışmalar tam gaz sürüyor,gece geç saate kadar evde keman çalıştım,parça çıkartmaya uğraştım...okuldada koroyu hem teker teker solo olarak hemde koro olarak dinliyorum,çocuğumu arabasında öğrenciler koridorda gezdiriyor düşünün bilmiyorumkismile bireysel çalışma odasına gidip gidip emziriyorum aralarda,kıyafet ayarlamaya çalışıyorum aralıklarda işim başımı aşmış durumda ama zevk alarak yapıyorum seviyorum işimi,o sebeple diyorum ki insan istedikten sonra elinden kaçacak hiç bir şey yoktur diye...kaldıki zayıflamak elimizde olan bişey,istersek yapabiliriz arkadaşlar...
:kedi:teşekkür ederim zilim .....inşallah diyim şu an üniv . hayal ama hayaler gerçekleştirmek içindir dimi?yerimseniben

canım benim çok yogunsun kolaygelsin ..bu yogunluktadada bizi unutmuyorsun ya hakkını helal et...olumunekankayizsmile..
herşey güzel geçer umarım ...:Saruboceq:

günaydınlar kıslarr.....

bugün çok mutluyum ALLAH bozmasın .....
sınav sonuçlarım açıklanmış ... mezun olmuşum .....:sm_cool:
sakın üniv. vs sanmayım yaf olurmu ortaögretim .kaydirigubbakcemile3 ama sıra üniv. gelecek .:jeyyar:..:teytey::teytey:

ablam takımada yazdım cok sevindim inan okuyunca kasvetli bir güne uyandım ama takıma girip senin güzel haberini okuyunca bütün negatif enerjim gitti üzerimden:sm_cool: cocaman bir maasallh diyorum rabbim azmini hiç eksik etmesin her konuda

hihoyyytalkisalkisalkisay ellerim agrıdı hergün alkılıyorum senin menüleri sultanım .:jeyyar:
birde spor olsa nazar boncugu ekliycem ya neyyyseeeee..lülülülülülü

dersemi yükleniyorsun fıstık.. az giriyorsun bu günlerde .. çalış .çalış .a.s

suram tüm gün dışarısı için menün güzel canım ...a.s:1hug:alkisalkisalkis

ayyy tsk ederim beni siz var ettiniz sekerim:roflol: haklsın ablam ya spora tam niyetlendim hav bozdu ama mutlka baslıcam hatta yüryüs yapanlar grubuna baslıyımda düznli olrak oray yazım diyom bakalım artık bu hafta artık 5 li rakamları göreyim insl en son ne zman gördgümü hatrlamıyom valasırnaşık şeysırnaşık şey
gün içinde giriyom ama ck kalmıyom kkda ders calısmaya caslıyorum konular birkmeden halletmek lazım 2010 bnm yılım olacak insl hem zayıflıcam hemde artık iş kadını olacam ondan sonra artık münasip bir koca adayı cıkr herlde:smiley-cool::hooray::hooray:

ayyy tsk ederim beni siz var ettiniz sekerim:roflol: haklsın ablam ya spora tam niyetlendim hav bozdu ama mutlka baslıcam hatta yüryüs yapanlar grubuna baslıyımda düznli olrak oray yazım diyom bakalım artık bu hafta artık 5 li rakamları göreyim insl en son ne zman gördgümü hatrlamıyom valasırnaşık şeysırnaşık şey
gün içinde giriyom ama ck kalmıyom kkda ders calısmaya caslıyorum konular birkmeden halletmek lazım 2010 bnm yılım olacak insl hem zayıflıcam hemde artık iş kadını olacam ondan sonra artık münasip bir koca adayı cıkr herlde:smiley-cool::hooray::hooray:
[/QUOTE]

hadı bakalım hayırlısı canımmmm sositosositokaydirigubbakcemile
senın cızelgende 60ı gorunce ıcım gıdıyor darısı bana boshayallersmile

hadı bakalım hayırlısı canımmmm sositosositokaydirigubbakcemile
senın cızelgende 60ı gorunce ıcım gıdıyor darısı bana boshayallersmile[/QUOTE]

sagol tatlım gerckten istedikten sonra olmucak diye bişy yok emin ol senind eo kadr fazla degil kilon montiye tam uyrsan kısa zamnda görürsün sende bu rakamı inslyerimseniben

ha bide ıcırcım istersen gün içindeki menülerini aksam yeemgide yedkten sonra yatmadan önce verki ertesi gün degerlndirirken tüm günü degerlndrsin aebenim ozamn senin için daha iyi olur bide aebeni kesinlikle dile bi bildigi var ki konusuyo canımmm:jeyyar:

akrebim kıs kuruinciri bolmu buldun anacım buna her ögünde yemişin üstelik birde kavaltıya eklemişiz hayırdır bacım ...:eek:klava:
yorumumu yaptım kırmızılarda canım... artık sende kendine göre yorumla .akrebim .bilmiyorumkismile

ayrıca iremin menüne yorumuda güzel ..

tatlışım dün menüde herşey kızartılmıştı ve kola almışlardı yanına...
çorbayı masum buldum..çorba yoğurtluydu ve yumurtalı ve kıyma köfteli..

inciri de almışlar görünce dayanamadım:kedi:

akşam da çok geç olmuştu ve canım hiç bişey istemedi şeker..

selam fıstıklarım
anca düşebildim yaa bu aralar neden fırsat olmuyo acaba nete paçamda bi velet devamlı lego oynuyoruz uçak uçuruyoruz arkaını topla fsalan derkene bi bakıyorum öğlen olmuş
neyse sabah 7de klasik kahvaltı
peynir-zeytin-domates-salatalık
1 dilim kızarmış ekmek
şu marmelattan yaptım ama ağız tadıma uygun değil cık tabi mecburen yiicem

öğlen 14.00
közde patlıcan biber domates
yoğurt yada ayran
havuç salatası

ara bi meyve yerim yeşil çay içerim saat 17.00

akşam19.00
kabak haşlama dereotlu yoğurtlu
yada ayran
salata

bugünkü öğünde et türevi yok sorun olurmu
aslında ali nazik gibi bişe yapabilirim kıyma çıkarıp ama canım istemiyo sadece patl salatası istiyorum

dün akşam saat 9.30 gibi içimkıyıldı 4 kuru kayısı ve 1 avuç beyaz leblebi yedim demekki akşam öğününü atlamamak gerekiyo

aebencim şimdi okudum çok tebrik ederim canım seni daha nice güzel başarılara
bende hırsıyım aslında bu konularda ama başörtüsü yasağı yüzünden girmiyorum aslında en büyük hayalim üni mezunu olmaktı evlenirken mutlaka gidicek dedilerde babamı ikna ettiler ama evlenince sorun teşkil etti okumak istemem tadı damağımda yani
inşallah bende tadarım :))montiye uygunmu bu arada:p tamam iğrençti...

ıcırcım tebrik ederim canım bakalım ben sabah kaç çıkıcam
inşallah bende vermişimdir

kocama fırın sütlaç yapıyorum güveçlere koyarken elime damladı yandım gayri ihtiyari parmağım ağzıma gitti manyak olmuş yaa valla elime sağlık sevmem sütlacı ama bigün fırın sütlaç istiicem hiç aklıma gelmezdi:))))

Ben dün akşam ızgara tavuk 3 küçük parça bolca mantarlı sebze sote ve peynir yedim yarım dilim kepek ekmeği.

Tam buğday ekmeğim yoktu şimdi aldım unu koydum makineye öğle yemeğime(pardon akşam:) sıcacık hazır olacak bakalım.

Bu arada m.grosta biliyorsunuzdur belki ama tam buğday spagetti buldum aldım. B.rilla markası almak isteyen olursa.

Son düzenleme:
Kahvaltımda yarım demet tere,2 kibrit büyüklüğinde yağsız peynir 1kupa şekersiz çay 3 diş taze sarımsak vardı şimdi bitti daha kahvaltım :)

aeben canım sen sormuştun galiba o 21 kiloyu verirken ben 4 ay boyunca ağzıma kızartma,beyaz un,hamurişi,pirinç,kola,şekerli hiçbişi koymayarak verdim.

Örnek öğünüm şööleydi mesela her sabah mutlaka haşlanmış yumurta peynir oluyordu

Öğleyin ıspanağın sapından yemek yapardım bulgurlu,yada taze fasülye yada bulgur piilavı yanındada yoğurt hep.

Akşamada tavuk ızgara et ızgara bol yeşillik salata.

Ha birde 3-4 lt su ve her gün 1 öğün sonrası dondurma eksik olmadı.

X