Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

rabbim devamını nasip etsin bizede nasip etsin kilo vermeyi ben 50 olmak ve öle kalmak isterim inşallah ta olurum allahım inşallah nasip eder rabbim kilo vermek kiloyu yağlardan vermek kesinlikle çok sağlıklı bi durum ya inşallah başarırım bende
neden başarmasın . genç kısken bile 67 kilo olan ben başardıktan sonra ...kaydirigubbakcemile5
daha önce yazdı iesen kusura bakma kuzum aklımda tutamamışım şu an kaç kilosun ve boyun kaç ... 50 kilo az birazda .
ben 50 kilo oldugumu hatırlamıyorum hiç ilkokuldaydım herhalde .:kedi:

ay benden sonra kimse yazmamış .kilolarınızı sorunca korktunuzmu yahu ....:roflol::roflol::roflol::roflol::1hug:

aebenim, düğünüme 12 hafta kaldı...
her hafta 500 gr verme hedefim var inş.
en büyük yardımcım sizsiniz...
bir daha alınganlık da yokboshayallersmile
yarın benim miladım...yürüyüş +düzenli beslenmeyle kolesterol ve şekere veda edeck, göbişimden simidimden kurtulacağım...

aebenim, düğünüme 12 hafta kaldı...
her hafta 500 gr verme hedefim var inş.
en büyük yardımcım sizsiniz...
bir daha alınganlık da yokboshayallersmile
yarın benim miladım...yürüyüş +düzenli beslenmeyle kolesterol ve şekere veda edeck, göbişimden simidimden kurtulacağım...
inşallah iklim RABBIM gönlüne göre versin .....:Saruboceq:
kıs evli yazıyor. nişanlımıydınboshayallersmile

satış temsilciliğinizin hakkını veriyorsunuz anladığım kadarıyla..isteyenlere özelden yazabilirsiniz ama ilaç ismi vermek yasak..

öncelikle şunu söyliyim çok ön yargılısın arkadaşım :umursamaz:
mesleğim satış temsilcisi ancak ilaç pazarlamacısı değilim
ismini vermek istediğim ilaç eczane tavsiyesiyle aldığım ve memnun kaldığım bir ilaç :dilcikar:

foto ekliycektimde,nasıl ekleyip nasıl silicem cnm yardım edersen...direk yapıştıracakmıyım fotoyu ve nasıl silicem? valla sen merak ediyorsun diye uğraştırdım eşimi:)o yaptı kesti kırpıttı kenarını köşesini bacım:))

selam hanımlar valla gecmişi okuyup derken alınmtı yaptım bi kac msjı ama sonra koptum valla bi yerdne sonra bırakıverdimkaydirigubbakcemile3
aebenim ablam ya maasallhın var aslınd ao 5 kilo bilem fazla sana ama azimli hatunsun bilrim aklıan koydysan gicektr o kilolardakaydirigubbakcemile

bu arada herkeslere günaydınnnopuyorumnanaktan
tükkanı ben açıyorum yine...

Sana da günaydın ıklim. kilomu erkencikten belirtiyorum hemen 80,9. herkese hayırlı Cumalar...

Sana da günaydın ıklim. kilomu erkencikten belirtiyorum hemen 80,9. herkese hayırlı Cumalar...

günaydın canım..maşallah bir kilo gitmiş..tebrikler..

benim tartı yok, o yüzden bu hafta bildiremiyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
yok iklimcim aslında o 1,7 grmadı. 3-4 gün içinde hastalıktan gitti bu kilo. ama midem ağır şeyler kaldırmadığı için doktor patates haşlayıp yememizi söyledi. pataesi bolca yedim yani. buda bana 600 gram olarak geri dönmüş. çok şükür 1 kilo vermiş durumdayım. ah bi 70 leri görsem

kızlar, bugünkü menüm:
kalkınca 1 incir, bol su

sabah 9:30 kahvaltı:
omlet, bol yeşil, peynir.

öğle 13:00
menemen, salata, ayran

akşam 18:00
tavuk sote, salata, yoğurt

foto ekliycektimde,nasıl ekleyip nasıl silicem cnm yardım edersen...direk yapıştıracakmıyım fotoyu ve nasıl silicem? valla sen merak ediyorsun diye uğraştırdım eşimi:)o yaptı kesti kırpıttı kenarını köşesini bacım:))

tatlım resimlerle anlatmaya çalıştım. yardımı olur umarım...

önce cevaplama modunda gelimiş düzeni seçiyoruz.aşağıda burası açılıyor

daha sonra eklenti ekleyi tıklıyoruz.burası açılıyor.

ve dosyayı seçiyoruz buradan:

Son düzenleyen: Moderatör:
ama bu şekilde ekleyince küçük çıkıyor resimler... daha büyük resimler için resim upload siteleri var...

ressim yaz google, ilk çıkan sitede yine dosya seç, aşağıda yönergeler var...yüklediğin zaman ilk çıkan linki mesaj kısmına kopyala...
bu kadar..

silmek istediğinde mesajının altında edit yazan yerden silebilirsin...

X