Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar hafta sonu ne kadar uğraşsamda giremedim buraya :KK43: hafta sonu menüm
c.tesi
kahvaltı(09:00)
1 haşlanmış yumurta,maydonoz,domates,peynir,1 zeytin

öğle(12:00)
2 avuç beyaz leblebi

akşam(19:00)
1 tabak kuru fasulye,maydonoz,yoğurt

22:00 1 elma

pazar
kahvaltım(10:00)
domates,peynir,1 zeytin,1 dilim tam buğday ekmeği,maydonoz

öğle(14:00)
azıcık ton balığı,maydonoz,yoğurt

18:30 1 adet kuru incir

2 adet balık buğulama,az salata,az yoğurt

22:00 1,5 elma

Son düzenleme:
serbet nuromkaydirigubbakcemile5 hayırlı günler montici güzeller itiraf etmeliiym ki haftasonu hiçte içacıcı gecmedim benim için kkyada girmedgim için menü falnda vermeyince cozuttum bensenağlama

serbet nuromkaydirigubbakcemile5 hayırlı günler montici güzeller itiraf etmeliiym ki haftasonu hiçte içacıcı gecmedim benim için kkyada girmedgim için menü falnda vermeyince cozuttum bensenağlama

çozuttunmu :eek:lmaz: kısss naptın sennnn alsanaalsanasmile delimisin senn alsanaalsanasmile kıss yaz geldi baksana havalara diyet bozacak zaman mı buuu alsanaalsanasmile
bu arada serbet nurom demişsin incire bir yorummuydu bu ben anlamadım eyvahedigeldismile

selam kızlar hafta sonu ne kadar uğraşsamda giremedim buraya :KK43: hafta sonu menüm
c.tesi
kahvaltı(09:00)
1 haşlanmış yumurta,maydonoz,domates,peynir,1 zeytin

öğle(12:00)
2 avuç beyaz leblebi

1 tabak kuru fasulye,maydonoz,yoğurt

22:00 1 elma

pazar
kahvaltım(10:00)
domates,peynir,1 zeytin,1 dilim tam buğday ekmeği,maydonoz

öğle(14:00)
azıcık ton balığı,maydonoz,yoğurt

18:30 1 adet kuru incir

2 adet balık buğulama,az salata,az yoğurt

22:00 1,5 elma
alkisalkisalkisalkisalkisalkismenülerim gayet güzel nurom, afiyet olsun :lepi:
cumartesi kavaltıda ekmek yememişsin ama diger ögünlerde karbonhidratla gayet güzel desteklemişsin .yerimseniben
pazarda balıkla, gayet güzel bir protein günü olmuş ..yani arka arkaya gelen günlerde dengeli gitmişsin sen kaptın bu işi nurom .alkisalkisalkis:sm_cool: artık kim tutar seni...:teytey:

Son düzenleme:
hee aebenim kuru incir serbesmi?
evet nurom kuru kayısı gibi ama abartma emi.:)
bilmiyorumkismilene yaptın sultanım 1 çuval inciri mahvetmişin .. ne güzel 2 haftadır hiç kaçamagın yoktu bu konuma gelmişken degermiydi.:mymeka::mymeka::mymeka:
okadarda uyarıyoruz fıstıgım biliyorsun kaçamaksız devam etmeliydin .kötü olmuş .:nazar: neydi çozukttugun, ver menüde bakalım telafi edilebilecek gibimi?

günaydın kızlar
demek dün siz de giremediniz. ben de gerildim yav. alışmışım bir haftada size..
sabah doktora gittim. beş dakikalık kan alma işlemi için 7den 11 e kadar bekledim:KK43: işim anca bitti. sonuçları 13:30 da alacağım:8 onca yolu tekrar git...
sonucu yazarım..

günaydın kızlar
demek dün siz de giremediniz. ben de gerildim yav. alışmışım bir haftada size..
sabah doktora gittim. beş dakikalık kan alma işlemi için 7den 11 e kadar bekledim:KK43: işim anca bitti. sonuçları 13:30 da alacağım:8 onca yolu tekrar git...
sonucu yazarım..
selam iklim ..
hangi tahlilleri yaptırdın tam olarak ...?

akş, kolesterol, tam kan, ldl, hdl, trigiliserit
dahiliye dolmuştu. diyetisyene gidip anlattım. bunları yazdı bi kağıda, her hangi bi doktora yazdır, sonuçları getir dedi...düşünün 7 de evden çıktım, buçukta hastanedeydim ve dahiliye dolmuştu. öğleden sonra da kan tahlili alınmıyor:KK43:(

bu arada dün yediklerim

kahvaltı 9:00 2 dilim tam ekmek+peynir+zeytin ezmesi+ bol yeşil

öğle 13:00 bir tabak tereli peynirli domatesli spagetti(ımmmm)

ara bir portakal

akşam 17:00 bir tabak tereli peynirli domatesli spagetti

bugünkü menüm

kahvaltı 12:00 bir tabak yulaflı süt+ bol maydanoz

ara bir elma

aşkam 17:00 fırında köfte+salata+yoğurt

sabah aç karnına tahlil i,çin gittiğimden ve 11 de kan sırası geldiğinden kahvaltı sarktı

bu arada dün yediklerim

kahvaltı 9:00 2 dilim tam ekmek+peynir+zeytin ezmesi+ bol yeşil

öğle 13:00 bir tabak tereli peynirli domatesli spagetti(ımmmm)

ara bir portakal

akşam 17:00 bir tabak tereli peynirli domatesli spagetti
ögün olarak spagetti tavsiyemdir ,fakat aynı günde 2 ögünde deyil .....eyvahedigeldismile
yenmeyecek bişiyin yok menüde iklim bu yönden güzel menün .boshayallersmile

bugünkü menüm

kahvaltı 12:00 bir tabak yulaflı süt+ bol maydanoz

ara bir elma

aşkam 17:00 fırında köfte+salata+yoğurt

sabah aç karnına tahlil i,çin gittiğimden ve 11 de kan sırası geldiğinden kahvaltı sarktı
güzel menü ...ama 17 den yatana kadar açıkırsın :hulya:
aebenim senin boyun kaçtı bu arada?
1.58 ... topuklulurla idare ediyoruz işte .naniknanik hoş gacıyım emme .kaydirigubbakcemile3

slm kızlar yorulmuşum walla oturunca anladım.11 gibi oğlumu rutin kontrolleri için dr.a götürdüm 5 katı in çık tükendim iyice.oğlumda biraz kilolu bir bebek birde valiz kadar spor çantam var koptu kollarım.dr.dan çıkınca gezdik hava çok sıcak olunca alışveriş merkezine gittik öğle yemeğim için salat barı tercih ettim bende.keşke her öğün salata yesem yaw hiç bıkmam valla.ama çok çeşit olsa hep.evde işeniyor insan bir çeşit salata yapıp yiyoruz.bazen onu bile yapmak zor geldiği oluyor çeşit çeşit yeşilliği yıka doğra derken yemekten vazgeçiyorum.ewin karşısında salat bar olsa walla her gün giderim.onlarca çeşit salatadan hepsini yerim cokacimcoookinsan öğün yerine doyana kadar satala yiyince çok hafif hissediyor kendini sizde öyle oluyormusunuz.bu gün ben sporada gidemiycem bu arada :1no2: cilt bakımın varmış sabah aradılar ama yürüyerek giderim hiç olmassa biraz spor yapmış olurum.ben haberler bu kadar kızlar.sultanım niye yaptın yaw :kızgın: kaçamakları yaz geliyor size bir rehavet geldi uyanın uyanıııııın simitler göbişler popişler gidecek yaza kadar :sm_cool:

Merhaba bayanlar ilk sayfaya biraz göz attım anladığım kadarıyla ben de diyeti uygulamaya karar verdim eğer yanlışlarım varsa düzeltirseniz sevinirim bugün başladım diyete sabah aç karnına iişe gelirken tartıldım 66,20 kg çıktı listeniz varsa ekleyebilirsiniz sıra geldi yediklerimi yazayım
Sabah ewden çıkarken 1 portakal
Kahvaltı 1 saat sonra mecburen 1 saatte geliyorum işe 2 dilim kepekli tost ekmeği 1 domates 1 salatalık biraz zeytin ezmesi ve 1 bardak açık çay
Öğlen işyerinde yemek pişiriliyor ve yemek yapan bayan bezelye yapmış ama içinde patates ve havuç vardı tabi ben ayırdım onları yemedim yarım kase yoğurt ve 1 dolu kase salata yedim birazdan da 1 yeşil elma yiyeceğim tabi suyuda çok tüketmeye çalışıyorum:))

Merhaba arkadaşlar,kaçtım sanmayın,yoğunluktan giremedim.2 gündür de kk ya girmek mümkün olmadı nedense...:1no2:Montiye ihanet etmiyorum Aebenim merak etme...Bu hafta 63,4 oldu kilom,ama hormon ilacıma yine başladım şişirir gene beni...
BUGÜNKÜ MENÜMÜ YAZAYIM
SABAH 1 elma+ 1 bardak tarçınlı süt
ÖĞLEN sebze çorbası+ pazı y+yoğurt
ARA meyve yicem.
AKŞAM taze fasülye(konseve değil)+yoğurt ve salata olacak
GECE meyve yerim....
Hoşçakalın....

alkisalkisalkisalkisalkisalkismenülerim gayet güzel nurom, afiyet olsun :lepi:
cumartesi kavaltıda ekmek yememişsin ama diger ögünlerde karbonhidratla gayet güzel desteklemişsin .yerimseniben
pazarda balıkla, gayet güzel bir protein günü olmuş ..yani arka arkaya gelen günlerde dengeli gitmişsin sen kaptın bu işi nurom .alkisalkisalkis:sm_cool: artık kim tutar seni...:teytey:

:kedi: aslında bilinçli olarak protein tada karbonhidrat olarak ayırmamıştım :kedi: c.tesi sabahı yumurta yediğim için ekmek yemedim kahvaltıda :kedi: pazarda yiyecek bişey yoktu ton balığı vardı azıcık onu yedim pazara çıktık bide balık aldık onu da yaptık 2 tane balığıda öyle yedim :eek: yani özellikle öyle yemedim belirtiim dedim :kedi: bu arada inciri sabah aç karnına 1 adet akşam yemekten yarım saat önce 1 adet yesem nasıl olur? :asigim:

Merhaba arkadaşlar,kaçtım sanmayın,yoğunluktan giremedim.2 gündür de kk ya girmek mümkün olmadı nedense...:1no2:Montiye ihanet etmiyorum Aebenim merak etme...Bu hafta 63,4 oldu kilom,ama hormon ilacıma yine başladım şişirir gene beni...
BUGÜNKÜ MENÜMÜ YAZAYIM
SABAH 1 elma+ 1 bardak tarçınlı süt
ÖĞLEN sebze çorbası+ pazı y+yoğurt
ARA meyve yicem.
AKŞAM taze fasülye(konseve değil)+yoğurt ve salata olacak
GECE meyve yerim....
Hoşçakalın....

tarçınlı sütün bir faydası varmı? metabolizma hızlandırması gibi?

kızlar,, kötü kolesterolum yüksek çıktı...doktorum diyet verdi..ayrıntıları yazarım. babamın işi varmış nette.

X