Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

demiştir valla :)) madem menemen serbes her öğün menemen yesem bıkmam valla :lepi: ama biber çok pahalı.. kilosu 4,5 tl. ohaa yanii.. akannehir

benim işyerinde biber yoktu canım sadece domates ve yumurtayla yaptım . kokarsa diye tırstım ilk başta ama kokmadı haaa haaaa

elma çayı yaptım,,miss gibi tarçınlı, karanfilli, zencefilli, limonlu..ohhh

isteyen??

ziliden korkmasam,
her gün ekmeksiz menemen yenebilir mi diye sorardım ama neyse ki korkuyorum

anladım, emredersiniz komutanımbuyrunnnnnnnnnyerimseniben
evet menüm değişti. mercimek yemeğini kaldırdım. sadece salatası var..
sempatiksalakcinni neden sebzenin yada çorbanım suyumu çıktı ... sadece salata ögünmü ?klava:
kıs iklim ben bu montiyi sana ögretene kadar elimde bastonla gelecem anlaşılan ..:roflol::roflol::roflol::roflol:
evet zilliciğim keşke öyle bir ev olsa ne süper oldu monti amca bizi gözetliyor koyardık adınıda sempatiksalakcinniakannehir
kaydirigubbakcemile3istanbulda monti restoranı vermiş biliyormuydunuz .zemuszemus
şimdi modaya ünlülerin yemekleri vs ayaklarına hazır geliyo aylı bilmam nekadar paraya . ülen biz burda bedava döktürüyoz ....:roflol::roflol::roflol:
zilim açalımmı bi şirket varmısın ?:1shok::roflol::roflol::roflol:
sinem bizi 6. takımda bulamayınca buraya gelmiş
ne yapsın terki diyar eylediniz takımı cadılar sizi .klava:klava:
buraya menü yazınca orayada kopyalayın diyom size emme sopa istiyonuz valla sürerim sizi takımdan ...klava:klava:klava::roflol::roflol::roflol:
QUOTsinem fıstıgım bence hak ettin artık ye yarım porsiyon a.sbir öglen yemeginde ....bak bu hafta kilo vermek istemiyordun yiybilirdin mesela .:hulya:
bu akupunktur güzel düzene soktu seni bazan bende imreniyorum sana .
nerde yaptırıyorsun ankarada .? ne kadara mal oldu?.

[.E=magicdarkwish;12180056]kaydirigubbakcemile3 tabi buda bir taktik.....

işin şakası bir yanada bakalım ne olacak sonum bigün yarım porsiyonda olsa yiyeceğim galiba yada birine yedirip ucundan 2-3 çatal alırım tadına bile baksam belki gider içimdeki bu karşı konuşamaz iskender isteği....[/QUOTE]
bunu okumadan yazmıştım bence ye yarım porsiyon sen monti yapmıyorsun nasıl olsa ....kaydirigubbakcemile3
nazi kampı gibi ha ..:roflol::roflol:.... elifi de alalım oda başka türlü kilo veremeyecek kulakları çınlasın ....boshayallersmile

sempatiksalakcinni neden sebzenin yada çorbanım suyumu çıktı ... sadece salata ögünmü ?klava:
kıs iklim ben bu montiyi sana ögretene kadar elimde bastonla gelecem anlaşılan ..:roflol::roflol::roflol::roflol:

offf bu böyle olmayacak...

aeben, sana zahmet bana minnet bugün ne yesem söyler misin? kahvaltı faciamı gördün. 4 ince dilim KIZARMIŞ(yağsız tabii) ekmek..

1 saate kadar öğleyi yemem lazım. ne yesem canım??

elma çayı yaptım,,miss gibi tarçınlı, karanfilli, zencefilli, limonlu..ohhh

isteyen??
valla içerdim ama öglen yemedim henüz....delikafadulden saat kaç olmuş .......sempatiksalakcinni

iklim iç canım o çayın faydasını görürsün ben üşengeç hatunum 2 gün içer bırakırım öyle şeyleri normal çaylada aram hiç yoktur zaten kavaltıfdan kavaltıya ...
ben acıktım ne yesem ki?

canım her gün sabah öğlene kadar yeşil çay, o bitince elma çayı içiyorum. toplam 3 lt çay oluyor... 2 lt de su.. maşallah ne böbrek taşı kaldı ne idrar yollarında enfeksiyon.. miss oldum missbayanssulusmile

mercimegine ne oldu yesene salata ve yogurtla .?

aradada meyve ye yada süt yada ayran iç bak onlar tok tutar insanı .....
akşamada sebzen yokmu salata ve yogurtla yersin . ögünlerde karnını doyurki sonra acıkma bi salatayla ögün yaparsan tabi 2 saat sonra acıkırsın .guclubacismile
salatana tavuk yada balıkta katıp zenginleştirip yanına yogurtta eklersen oda bir ögün olur .......

a bak benimde var mercimegim . yanınada salata yapayım yogurdumla yiyyim ....cokacimcoook

aeben ablacığım benim menüme yorum yapmadın ben ağlarım amaaa : (

mercimekli salata yapmıştım.. şimdi onunla yoğurt yerim, akşama allah kerim cokacimcoook

menemenn :) kaydirigubbakcemile3

iklim sen ankaraya gelmeyi düşünüyormusun ..? geldiginde haber ver ben seni bi güzel döveyim oldumu .....bilmiyorumkismile
ay derdine ne oldu böbrekleri iflasmı ettirmek istiyorsun mazallah .....delikafaduldendelikafadulden:mymeka: günlük içmen gereken sını 2.5 ...3 .lt ... madem okdar çay içiyorsun suyu nerene içiyorsun ..... valla dövecem seni ..:mymeka::mymeka:

menemenn :) kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3ekmeksiz tadı olmuyo ..kaydirigubbakcemile3 ben sıcak çorbamı içem . oh nede güzel yapmışım ellerime saglık ...
şimdi bişi diycem norum ama çigsini yiyp hohlama gene oldumu :roflol::roflol:
ben sarımsagı çogu yemeğe katmaya başladım valla lezeti çok fark ettiriyor ....cokacimcoook

aeben ablacığım benim menüme yorum yapmadın ben ağlarım amaaa : (
nazlım afet valla yetişemedim ... yemegimi yiyip geleyim eski sayfalara bakayım yorumlarım oldumu fıstıkkım Şeniz.cokacimcoook

nazlım afet valla yetişemedim ... yemegimi yiyip geleyim eski sayfalara bakayım yorumlarım oldumu fıstıkkım Şeniz.cokacimcoook

tamam ablacığım . işin varsa sonra bakarsın . bu 2 gün boyunca bol proteinli geçireceğim ....

evet evet bende çok kullanırım tarhanaya koyarım mesela çupra yaptığımda sosuna koyarım. çok lezzetli oluyo opuyorumnanaktan hoohhh :jeyyar: aayyy iğrencim ben yaaaa.. sırnaşık şey

walla su içmeye gitsem 10 sayfa geçiyor yahu,bu hız....yetişmek mümkün değil hızınıza...aynı hızı kilo verirkende gösterin kıslarr....nerde hereket orda bereket,topiğe hareket geldi valla...sabah tükkanı erken açıyorsunuz artık,eskiden 9dan 10dan önce açılmazdı,şimdi erken açıyorsunuz kepenkleri...tükkanı açık gören müşterilerde erkenden damlıyor,geeeel watandaş geeeelllll.derya kuzusu bunlaaaarrrrrr lülülülülülü

tamam ablacığım . işin varsa sonra bakarsın . bu 2 gün boyunca bol proteinli geçireceğim ....
süper . umarım bu haftada , nikah kaçamagına ragmen kilo vermiş olursun nazlım .kaydirigubbakcemile2
evet evet bende çok kullanırım tarhanaya koyarım mesela çupra yaptığımda sosuna koyarım. çok lezzetli oluyo opuyorumnanaktan hoohhh :jeyyar: aayyy iğrencim ben yaaaa.. sırnaşık şey
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yorumlarına hastayım zilim ..opuyorumnanaktanözellikle kırmızılı yerlere .lülülülülülü
dün sana arkadaşlık teklif etmiştim efem kabul ettinizmi?

valla ben işim dışarda olmadıgında 9 da damlıyorum . hem iş hemde size yetişmeye çalışıyorum . tabi takımımada .zemuszemusk.k olmasaydı inanın ben bu kiloları vermezdım ..montiylede tanışamazdım ...:enbuyukkk:

yemegimi yedim y. merçimek çorbam . ve kocaman bir kase lorlu yeşil salatam . bol limonlu ve zeytin yağlı ..cokacimcoook bi güzelde doydum ..... ögünlerde karnınızı güzel doyurum özelikle sabah ve ögleyin . aralarda acıkmassınız fazla . yerimseniben

demiştir valla :)) madem menemen serbes her öğün menemen yesem bıkmam valla :lepi: ama biber çok pahalı.. kilosu 4,5 tl. ohaa yanii.. akannehir
nurom menemen serbest evet .cokacimcoook...yokmu yazdan konserven .?
nazcımm öğlenki yeşilliğin nirdeee boshayallersmile

afiyet olsun nazlım menün güzel alkisalkisalkisnuromun dedigi gibi etin yanına salata güzel olurdu ama iş yerinde ımkanlar kısıtlı .....
tavugunuda 1 parça derken . 100gr. varmıydı .. daha fazla yiyeblirdin maden 2 gün protein agırlıklı gideceksin .... suyuda unutma iç bol bol ama iklim kadar deyil .delikafadulden.

tavuk 100 gr vardı ablacığım benim nikah günü yaptığım kaçamaktan dolayı protein yapmak istedim . Hani o çamaktan sonra kilo aldıysam bile bu şekilde telefi edeyim diyorum ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…