Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Çok sağol Aebencim Allah sanada kolaylık versin benim bu sene 8 dersim var yaa :KK43: ve 3 tanesi matematik ağırlıklı :KK43: 1 tanesi ingilizce ben anlamam :KK43: 5 taneside hukuk hukuğu çok seviyorum hemde çok ama üniteler çok uzun bir konunun sayfa sayısı 20 civarı :KK43: çok zamanımı alıyor yani :) neyse işte hayırlısı bakalım ama geçen yılki hırs yok bende bakalım :)
hım hep zor derslerin kalmış ..... kolay gelsin .....umarım hepsini verirsin. bu sonmu daha senen varmı?

aebenciğim bilmiyorum ki neden öyle bir kanıya vardım . benim aklımda kitabı okurken öyle kalmıştı . en iyisi ben şu kitabımı bulup tekrar okuyayım. daha öğrenmem gereken çok şey var çokkk .

Zilicim merak etme almassın alsanda çabucak telefi edersin merak etme ...olumunekankayizsmile
iyi tatiller .a.s.

demek paket küçükmüş kıs .....kaydirigubbakcemile3 ozamanda az olmuş kıyamam sana ...sempatiksalakcinni
afiyet olsun .....

yok almam bana bu kadrı bielm cok geldi cidden aksamı o yüzden corbayla gecstrdim spagetti baya tok tutuyo ya bundna böle dersaneye gtmeden önce yiyim barisempatiksalakcinni

bnm dikktimi cekti gecen gün honda menü vermişti ama beyaz bi kac gündr yok insl önemli bişy yoktr yarın bakalım takıma kilo bildirimi yapacak mı:jeyyar:

bu arada ablacım dikktimden kactı sanma sen bu ara hiç menü vermiyorsun tamam 2. asamadsın ama gün olcak bizde geçicez 2. asamaya o zamn senin menüleri örnek alıcaz dimi ama:dilcikar:

yok almam bana bu kadrı bielm cok geldi cidden aksamı o yüzden corbayla gecstrdim spagetti baya tok tutuyo ya bundna böle dersaneye gtmeden önce yiyim barisempatiksalakcinni

bnm dikktimi cekti gecen gün honda menü vermişti ama beyaz bi kac gündr yok insl önemli bişy yoktr yarın bakalım takıma kilo bildirimi yapacak mı:jeyyar:

bu arada ablacım dikktimden kactı sanma sen bu ara hiç menü vermiyorsun tamam 2. asamadsın ama gün olcak bizde geçicez 2. asamaya o zamn senin menüleri örnek alıcaz dimi ama:dilcikar:
kaydirigubbakcemile3ortada örnek menü olda yazıcamda .. :roflol::roflol:
reglim 2 gün önce biiti ve canım durmadam ekmek ve marmelat isytiyor . yiyyorum bazan ... vede ögün saatlerini karıştırmaya başladım geçen günlerde o yüzden düzenli deyil.. 2 gündür tekrar saatli yemege başladım .....
o yüzden ne 1. aşama nede 2. aşama diyebiliyorum menülerime. yanlış örnek olmasın diyede yazmıyorum ....

sultanım dünkü menmü yazayım ..
kavaltım ( 8.30.
1 kase yulaf ezmasi layt sütle . birazını yiyemedim hatta .
arada 1 bar sütle 1 elma .....

öglen 1 levrekle.... bol salata ....2 ceviz...

akşamda .
ton balıklı salata ......1 dl peynir.

gecede geç yattım .. 10 gibide canım ekmek istedi 1 dl ekmekle mermelet.....

bu sabahta y. kase sütle yulaf ve yç yumurta yedim..
yürüdüm geldim baktım acıktım kan şekerim düşüyor anlıyorum ...10 gibi tekrar kavaltı yaptım . 2. dl ekmek . peynir marmelatla . şimdide aç deyilim...
nedendir bilmiyorum 3 ögün ekmekle mermelat canım çekiyor başka bişi yiyesim yok .....sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
aaa bu arada benim kaynana bana tatlı almış ama ben yemedim mutfakta kocam yicek.. dedim ben diyetteyim verme diye olmaz olmaz sana aldım dedi. sen ye dedim al dedim yok yok kilo alıyom demezmi :1ninca: beni kıskanıyoooo dedim içimden :jeyyar: kilo vermemi istemiyoooo..

bu arada mantıyıda kaynanam getirmiş.. sağolsun beni çok sever :jeyyar: kilo vermem için didinip durur.
YA canım kayınvaliden de alem valla...Kendi kilo alacak diye ymiyor sana yediriyor....:roflol:Bence de bir kmplo olabilir:1ninca:KK70:ikkatli ol.Valla eşine acıdım ben.Zavallım yakında diyete başlamak zorunda kalcak.....kaydirigubbakcemile3

cnm menün süperde sanırsam sen hala balıkla yogurt yeme tesebbüsnde bulunmadın inan hiç bir zararı yok bn yiyorum ve evdeklerede alsıtrdım şmdi ancak Allh korusun balık bayat olursa skıntı dogurabiliyor yinede tercih seninyerimseniben

YOk ya canım korkmadım da,dün donmuş balık almıştım.Güvenemedim.....kaydirigubbakcemile3Annem kıyametleri koparsa da yiyorum ben....alışmış bir kere balıkla yoğurt yenmez diyor....

DÜNKÜ MENÜM
SABAH Yağsız tost+yeşillik+3 zeytin+mermelat+1 ceviz
ÖĞLEN kereviz+yoğurt
ARA hurma+yarım ayva
AKŞAM karnıbahar+yoğurt+salata
GECE 1 portakal yarım elma.

Biraz sebze ağırlıklı olmuş ama bilmiyorumkismile

ton balıklı salatada ton balığı çok yağlı değilmi? nasıl yapıyosunuz onu? ben yapmadımda hiç daha önce?

DÜNKÜ MENÜM
SABAH Yağsız tost+yeşillik+3 zeytin+mermelat+1 ceviz
ÖĞLEN kereviz+yoğurt
ARA hurma+yarım ayva
AKŞAM karnıbahar+yoğurt+salata
GECE 1 portakal yarım elma.

Biraz sebze ağırlıklı olmuş ama bilmiyorumkismile
evet biraz öyle olmuş ama olur canım arada bir hep aynı kalıpta menü bulamayız dimi afiyet olsun samamyolum ...alkisalkisalkis
kızlar türk kahvesi de yasakmı?
evet nurom yaşak malesef kafeinsiz kahve içebiliyorsun ama .
ton balıklı salatada ton balığı çok yağlı değilmi? nasıl yapıyosunuz onu? ben yapmadımda hiç daha önce?
fazla yağını süzüyorum ben..salatayla güzel oluyor ben severek yiyorum nurom ..

evet biraz öyle olmuş ama olur canım arada bir hep aynı kalıpta menü bulamayız dimi afiyet olsun samamyolum ...alkisalkisalkis

evet nurom yaşak malesef kafeinsiz kahve içebiliyorsun ama .

fazla yağını süzüyorum ben..salatayla güzel oluyor ben severek yiyorum nurom ..

kafeinsiz kahve varmıki?

kafeinsiz kahve varmıki?

selam montinin güzel hanımlarızemuszemus fıstıgım evet var kafeinsiz neskafe büyük marketlerde bulabilrisn bnde cok severim türk kahvesien hele bayılırım neskafede sık içerdim ama artık kestim acıkcası cok canım istemdkce içmemeye caslıyorumguclubacismile

yahu kala kala bi kahve keyfim kaldıydı o da mı bitti gitti şimdi mafoldumben
biraz idare et bakalım nurom .. refimde kahve bagımlısı idi . o bide çıg olarak yiyordu galiba .:uhm:şimdi sen sıgarayıda yeni bıraktın münkün oldugunca az günde 1kere iç bakalım bizde görmeyelim kıyamadım bak şimdi...:kedi:

kaydirigubbakcemile3ortada örnek menü olda yazıcamda .. :roflol::roflol:
reglim 2 gün önce biiti ve canım durmadam ekmek ve marmelat isytiyor . yiyyorum bazan ... vede ögün saatlerini karıştırmaya başladım geçen günlerde o yüzden düzenli deyil.. 2 gündür tekrar saatli yemege başladım .....
o yüzden ne 1. aşama nede 2. aşama diyebiliyorum menülerime. yanlış örnek olmasın diyede yazmıyorum ....

sultanım dünkü menmü yazayım ..
kavaltım ( 8.30.
1 kase yulaf ezmasi layt sütle . birazını yiyemedim hatta .
arada 1 bar sütle 1 elma .....

öglen 1 levrekle.... bol salata ....2 ceviz...

akşamda .
ton balıklı salata ......1 dl peynir.

gecede geç yattım .. 10 gibide canım ekmek istedi 1 dl ekmekle mermelet.....

bu sabahta y. kase sütle yulaf ve yç yumurta yedim..
yürüdüm geldim baktım acıktım kan şekerim düşüyor anlıyorum ...10 gibi tekrar kavaltı yaptım . 2. dl ekmek . peynir marmelatla . şimdide aç deyilim...
nedendir bilmiyorum 3 ögün ekmekle mermelat canım çekiyor başka bişi yiyesim yok .....sempatiksalakcinni

ablam yinede maasallahın var valla:içelim: kaldıki cok uzun zman oldu sen diyete baslayalı ki monti amcamdan da öncesini dsnürsek güzel gidyrsun zaten suan senin amacınm kilo almadan 2. asamayıda hayırlısyla atlatmakkaydirigubbakcemile5
darısı bize insl:Saruboceq:

bugünkü menüm
kahvaltı(08:30)
1 dilim tam buğ.ek,maydonoz,az peynir,1 zeytin,şekersiz çay

öğle(15:00)
1 tabak kuru fasulye,çiğ pırasa,maydonoz,1 kase yoğurt

ara(16:00)
4 adet kuru kayısı

akşam(19:00)
1 elma

yatarkende yarım yağlı süt içicem

biraz idare et bakalım nurom .. refimde kahve bagımlısı idi . o bide çıg olarak yiyordu galiba .:uhm:şimdi sen sıgarayıda yeni bıraktın münkün oldugunca az günde 1kere iç bakalım bizde görmeyelim kıyamadım bak şimdi...:kedi:

:kedi: teşekkür ederim canım çok isterse içeyim ozaman 1 tane bayanssulusmile

bugünkü menüm
kahvaltı(08:30)
1 dilim tam buğ.ek,maydonoz,az peynir,1 zeytin,şekersiz çay

öğle(15:00)
1 tabak kuru fasulye,çiğ pırasa,maydonoz,1 kase yoğurt

ara(16:00)
4 adet kuru kayısı

akşam(19:00)
1 elma

yatarkende yarım yağlı süt içicem

cnm sabahı cok erken yapmana ragmen cok az yemşşin ve öglenin sabaha göre gec olmus nasl danyandın onca vakit bi ara koysaydın bari hi. acıkmadın mı ve aksam sadece elmyla gecstrmşşn:eek:lmaz: mıntide amac az yemek degil biliyorsun dimicokacimcoook

bnde vereyim bari menümü

11.30

1.5 dl kızarmıs ekmek..1 havuç..2 ks lor..3 zeytin..

14.45

1 tabaka karagöz fasulyesi salatsı..1 kase yogurt..

18.20

1 kase corba...salata..3 dolmanın biberi..1 cy bardgı yogurt..
ara

1 elma ve bitki cayı muhtemelen..

yatmadan 3 kuru kayııs yemeyi dsnüyorum

yarın dersaneye gdicem aebencim acama sabah 2 has yumurtayla kahvltı yapsam öglende tvuk yesem nasıl olur beni daha tok tutar mı sence:hulya:

selam kızlar kaç gündür doğru dürüst monti yapamadım hep dışardaydım öğlenleri aç kalıyodum yapamadım bu hafta ama fazla kaçamağım olmadı beni görenler zayıflama diyor bakalım 1kl daha veriyim ne diyecekler bilmiyorumkismile

X