Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar bende bundan kelli bu diyeti uygulayacağım sempatiksalakcinni
inşallah başarılı olurum :KK43:

monti amca linkine hoşgeldin nurom . başarılı olursun tatlım . aebenciğim gelsin sana daha detaylı bilgiler verir . artık monti amcayı yalayıp yuttu aebenciğim .

cnm hayırlı olsun diyelim takımda pek muhabbet edemedik ama insl burda daah sık görüsrüz bnde ilk basta senin gibi kafamda cok soru vardı ama şimdi rayına girdi cok sükür hiç çeknmedne sor biz hala soruyoruzyerimseniben

monti amca linkine hoşgeldin nurom . başarılı olursun tatlım . aebenciğim gelsin sana daha detaylı bilgiler verir . artık monti amcayı yalayıp yuttu aebenciğim .

sorma naz ya bence aeben monti abla oldu masallah bizlerede elinden geldignden daah cok yardımcı oluyo Şeniz
senin nasıl bu arada takımda iyyi gittgini sölemşşn sevndim cnm:lepi:

ben daha öncede monti yapmıştım . ordan az çok biliyorum kitabıda var bende canım onun için zorlanmıyorum canım .

selam monticiler bugünkü menümü takdim edeyimbuyrunnnnnnnnn
yarım elma
11.30
2 dl kzarmıs ekmek..2 ksk lor..4 zeytin..az biraz marul..
14.30
1 cy bardgı süt
15.35
karnıbahar yemegi..havuç salata..1 kase yogurt..
18.30
fırında salcalı hamsi..lorlu salata..3ks erik hosafı..
ara
bitki cayı..yeşil elma..3 ceviz..

Son düzenleme:
bügünkü menüm

3 dilim ekmek marmelat krem peynir zeytin

öğlen dışardaydım kk buluşması vardı fotolara baka bilirsiniz1 bardak portakal suyu

1 peynirli tabak spaketti salata

artık ne yerim bilmiyorumsempatiksalakcinni

günaydınlar kızlar

dün yediklerimi yazıyorum

sabah
3 dilim tambuğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
1 domates
1 salatalık

öğlen
1 porsiyon tavuk döner
salata
yoğurt

ara
1 adet portakal

akşam
1 tabak ıspanak yemeği
yoğurt

30 dk yürüyüş yaptım . hergün yavaş yavaş arttıracağım yürüyüşlerimi ....

selam monticiler bugünkü menümü takdim edeyimbuyrunnnnnnnnn
yarım elma
11.30
2 dl kzarmıs ekmek..2 ksk lor..4 zeytin..az biraz marul..
14.30
1 cy bardgı süt
15.35
karnıbahar yemegi..havuç salata..1 kase yogurt..
18.30
fırında salcalı hamsi..lorlu salata..3ks erik hosafı..
ara
bitki cayı..yeşil elma..3 ceviz..

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisharika menü sultanım .kaydirigubbakcemile5
bügünkü menüm

3 dilim ekmek marmelat krem peynir zeytin

öğlen dışardaydım kk buluşması vardı fotolara baka bilirsiniz1 bardak portakal suyu

1 peynirli tabak spaketti salata

artık ne yerim bilmiyorumsempatiksalakcinni
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishomdacım süpersin.. bakayım resimlere..delikafadulden

günaydınlar kızlar

dün yediklerimi yazıyorum

sabah
3 dilim tambuğday ekmeği
kk kadar beyaz peynir
1 domates
1 salatalık

öğlen
1 porsiyon tavuk döner
salata
yoğurt

ara
1 adet portakal

akşam
1 tabak ıspanak yemeği
yoğurt

30 dk yürüyüş yaptım . hergün yavaş yavaş arttıracağım yürüyüşlerimi ....
:lepi::lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis:sm_cool:SÜPERSİN NAZLIM .:nazar: böyle devam et ...:teytey:harika bir monti menüsüüü..sositososito

tünaydın kıslar .......

fatum dün liste istemiştin güzelim geçkaldım biraz kusuruma bakma oldumu ..
buraya yazıyorum çümkü yani başlayan arkadaşlarda var menün örnek olabilir ..
degiştirmek istedigin yerleri degiştirelim . senin sevdigin yiyecekleri agırlıklı yapıyorum uymakta sana kalmış tabi.....

şimdi 7.00....15:00 okuldasın..
kavaltıyıda okulda yapıyorsun öğlenide öokuldan gelince 15.16 arası oluyor o zaman .

kavaltına tam bupday ekemgini bul ager bualamıyorsan tam çavdar al eger onuda bulamıyorsan köy ekmegi.
kavaltın .kaçta olur tam bilmiyorum ..
ekmegini evden kızartıp yada yağsız tost yapıp götüre bilirsin
yağsız peynir bulmalısın . bim varmı sizin orda . varsa ordan alabilirsin en yağsız o peynir....% 2.5 ..
peynir olmassa şekersiz marmelat süre bilirsin ekmegine ......
yada zeytin ezmesi......
eger vaktim yok ogün dersen okulda yanında bi paket yulaf ezmesi bulundur .. küçük paket yağsız süt .... buda başka bir kavaltı seçenegin olur .
sabah mutlaka ekmegin yanında moydonoz domates tarzı bişi ye ......
hafta sonuda.. ekmek yemeyecegin bir kavaltıdada bol yumurtalı .peynirli . menemenli yeşilikli kavaltı seçeneginde var .
sabah karnını doyur bilirim sende benim gibi obursun . hehe ....

kavaltını eger erken yaparsan öğleye kadar açıkırsın kavaltıdan 3.yada 4. saat sonra meyve yiyebilirsin muz dışında tabi yasaklar için 1. sayfaya bak .

eve geldiginde buyük ihtimal 15.16 öğlen yiyeceksin .....

öğlen .
bu öğünde senin çok sevdigin et türünü yiyebilirsin porsiyonu sana kalmış ama mutlaka yağına dikkat et.....ve ızgara yapmaya çalış yada teflonda yağ koymadan .
yanında salata ve yogurt ,peynir. süt . ayran . gibi bir süt ürünü mutlaka yemelisin .

e şimdi bu vakitte öğleni yiyince akşamı baya az yemen lazım çünkü vakitde geçiyor .
öğlen yemeginden 3. yada 4. saat sonra . ama 20.00. i geçirme .. hafif bişlir ye mesele sebze yemegi yogurtla .....
yada peynrili..salata . veya haşlanmış baklagilli salata ....
yada haşlama karnıbahar yogurt gibi ....

bu menüyü sana bırakıyorum eger öğlen karnını iyce doyurdu isen bu ögünde zaten pek acıkmazssın . bol meyvele ,yogurtlada geçire bilirsin ......
gece geç yatıyor baktin acıktın gibi ise meyve yada süt içebilirsin .

hadi bakalım eklemek yada kaldırmak istedigin varsa bakarız oldumu ...bundan sonrası sana ait.

günaydınlaarrr.. aebencim fatunuza yazdıkların gayet net olmuş anladım sayende :)
ama merak ettiğim şu;
öğle ve akşam ekmek yemiyomuyuz?

günaydınlaarrr.. aebencim fatunuza yazdıkların gayet net olmuş anladım sayende :)
ama merak ettiğim şu;
öğle ve akşam ekmek yemiyomuyuz?
birazda senin için buraya yazdım nurom seninde geç kalktıgını biliyorum .kaydirigubbakcemile5
evet canım kavaltı hariçinde ekmek yemiyoruz . ama kilo verdikten sonra 2. aşamada sebze ve balıgın yanında 1.2 dl yiyebiliyoruz ama 1. aşamada yok çünki kan şekeri degeri herne kadar tambuğdayda olsa yüksek 45..... o yüzden kavaltıda ekmegin yanında yeşillik yeniyorki kanşekeri oranı düşssün . çünkü 1. aşamada o ögünde yediklerimizin birleşimi 35 geçmiycek ...
birde unuttum eger et türünü fazla sevmiyorsanız arada bir baklagil ve az pişmiş spagetti yapabilirsiniz yanında gene salata ve yogurt yada peynirle .
birde salatalarınıza ve yemeklerinizde zeytin yağı yada sıvı yağ kulana bilirsiniz ama aşırıya çakmayın ... bu beslenmede damak tadından ödün vermiyorsunuz nede olsa 1.2 .haftalık deyil her zaman uygulana bilecek bir beslenme .opuyorumnanaktan

hoşbulduk nazcım :) sayende buralara attım kendimi umarım aebenciminde yardımı ve desteklerinizle verebilirim, verebiliriz :)

cnm hayırlı olsun diyelim takımda pek muhabbet edemedik ama insl burda daah sık görüsrüz bnde ilk basta senin gibi kafamda cok soru vardı ama şimdi rayına girdi cok sükür hiç çeknmedne sor biz hala soruyoruzyerimseniben

sorma naz ya bence aeben monti abla oldu masallah bizlerede elinden geldignden daah cok yardımcı oluyo Şeniz
senin nasıl bu arada takımda iyyi gittgini sölemşşn sevndim cnm:lepi:
teşekkrü ederim sultancım pek muhabbet edemedik ama seni azçok tanıyorum mesajlarından.. Kpss maratonuna başlamış olman ve dersaneye yazılmış olmanı biliyorum mesela :) pazartesi cumaydı sanırım kurs :)

nurom hoş geldin .. Şeniz

oşbulduk beyaaa sempatiksalakcinni aebencim yardımcı olucaksın dimi :)

hoşbulduk nazcım :) sayende buralara attım kendimi umarım aebenciminde yardımı ve desteklerinizle verebilirim, verebiliriz :)

teşekkrü ederim sultancım pek muhabbet edemedik ama seni azçok tanıyorum mesajlarından.. Kpss maratonuna başlamış olman ve dersaneye yazılmış olmanı biliyorum mesela :) pazartesi cumaydı sanırım kurs :)

Olmammı ne demek nurom ....opuyorumnanaktanYETERKİ SEN İSTE ÖNEMLİ OLAN BU CANIM .BEN SADECE YOL GÖSTERİR DESTEK VERİRİM İŞ SENDE BİTİYOR NUROM .olumunekankayizsmile

birazda senin için buraya yazdım nurom seninde geç kalktıgını biliyorum .kaydirigubbakcemile5
evet canım kavaltı hariçinde ekmek yemiyoruz . ama kilo verdikten sonra 2. aşamada sebze ve balıgın yanında 1.2 dl yiyebiliyoruz ama 1. aşamada yok çünki kan şekeri degeri herne kadar tambuğdayda olsa yüksek 45..... o yüzden kavaltıda ekmegin yanında yeşillik yeniyorki kanşekeri oranı düşssün . çünkü 1. aşamada o ögünde yediklerimizin birleşimi 35 geçmiycek ...
birde unuttum eger et türünü fazla sevmiyorsanız arada bir baklagil ve az pişmiş spagetti yapabilirsiniz yanında gene salata ve yogurt yada peynirle .
birde salatalarınıza ve yemeklerinizde zeytin yağı yada sıvı yağ kulana bilirsiniz ama aşırıya çakmayın ... bu beslenmede damak tadından ödün vermiyorsunuz nede olsa 1.2 .haftalık deyil her zaman uygulana bilecek bir beslenme .opuyorumnanaktan

ayy çok çalışmam lazım ya.. CADIARZU puan nasıl hesaplıcam ? bi de salatalara yağ yasakmıydıki et yemediğimizde yağ koyabiliyoruz? et yemediğimizde hem baklagil hem spagettimi yiyoruz yoksa birini mi seçiyoruz.. ve hergün et yemek zorunlumu akannehir

ablacım sağol
ben yulaflı süt yerine mısır gevrekli yoğurt yesem olmaz mı?
zeytin ezmesi yerine evdeki zeytinden (yeşil zeytin) yağlamadan yesem?
ekmek olarak da uno nun kepekli ekmek galiba ondan yesem?
bir de lahmacun ekbap iskender hamburger flaan yok mu hiiçç???
ee tatlı yı da es geçmişin ama sennn.
(tamam susutum arsızlık etmicem)

bi de bim yeni açıldı buraya eheee....

Olmammı ne demek nurom ....opuyorumnanaktanYETERKİ SEN İSTE ÖNEMLİ OLAN BU CANIM .BEN SADECE YOL GÖSTERİR DESTEK VERİRİM İŞ SENDE BİTİYOR NUROM .olumunekankayizsmile

teşekkür ederim aebencim ama sorularımla seni sıkmazsam iyidir. Nedense bana bu monti oldum olası karışık gelmiştir.
bu arada dünden beri 1 kilo gitmiş acayip mutluyum :) biliyorum giden kilo değişl su ama beni acayip motive etti :)

cnm topigi iyi takip etmişşin brovaalkisalkisalkis vala evet ya basladım bakalım insl bu sene hem kilo vercem hemde artıın memur olucamzemuszemus

Allh kolylık versin Şeniz

X