Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

haklısın canım zaten fistikta biti artık almayacam bi süre . sen bu hafta kilo verdinmi göremedimşutarafagitti

gecnde babmda almıs eve mutfakta onun bulundugu dolaba ugrmayım diye sürekli erteliyom evde olunca cidden yememk cok zor nefsine hahim olamıyosun ki ben daha 1 lokmacık alsma yeter moduna giremedimkaydirigubbakcemile3

vermişim cok skür hondacım 63.5 takıma yazmstım sabah burya yazmayı unutmusum bu haftaki kacamklarıma göre sükür bu kilomada insl haftya 63 ün latını görürüm olumunekankayizsmile

valamı alıyım yanı diyosun eminsin neyse ben haftaya inşalah 1kl daha veririm:Saruboceq::lepi:
hondacım 54 düşünce al gene böyle az az yersin ...yerimseniben
dgruya ben tereyagını hepten unutmstum haklsın onu sormam lazım ki genelde koyuyolr ee lezzetinide o veriyorlülülülülülü nese umarım ızgara vardır o aksam münümü yazarım ertesi gün için sen az yardım edersin aeben nasıl telafi etmem konusundaopuyorumnanaktan

pek monti amcam uygun seyler yemedim itiraf ediyorum:eek: pişmanım aeben telafi edicem söz iki tıkırdadım diye hemen şımardım dimialsanaalsanasmile

ya bide benim etim sıkıdır kimse kilo verdgimi fark etmiyo bi arkds zayıf nrmlde ona aaa sen kilo mu verdin diyolr bni neden fark eden yok yasenağlama
alsanaalsanasmilekıs cadı bende seviniyodum bu cadı kaçamak yapmaz diye ...sempatiksalakcinni he ya az tıkırdadın şimardın .kaydirigubbakcemile:eek:klava:
haklısın canım zaten fistikta biti artık almayacam bi süre . sen bu hafta kilo verdinmi göremedimşutarafagitti
bu cadılar takımlara yazıyorlar buraya bildirmiyorlar .:eek:klava: bende ordan alıp yazıyorum . samanyolumda vermiş 400gr.....alkisalkisalkis

gecnde babmda almıs eve mutfakta onun bulundugu dolaba ugrmayım diye sürekli erteliyom evde olunca cidden yememk cok zor nefsine hahim olamıyosun ki ben daha 1 lokmacık alsma yeter moduna giremedimkaydirigubbakcemile3

vermişim cok skür hondacım 63.5 takıma yazmstım sabah burya yazmayı unutmusum bu haftaki kacamklarıma göre sükür bu kilomada insl haftya 63 ün latını görürüm olumunekankayizsmile

inşallah verirsin canım yaza kadar tamamsındır inşallah:lepi:

alsanaalsanasmilekıs cadı bende seviniyodum bu cadı kaçamak yapmaz diye ...sempatiksalakcinni he ya az tıkırdadın şimardın .kaydirigubbakcemile:eek:klava:

bu cadılar takımlara yazıyorlar buraya bildirmiyorlar .:eek:klava: bende ordan alıp yazıyorum . samanyolumda vermiş 400gr.....alkisalkisalkis

kimse beni takıma almıyo şimdi bu takım da kl verene ödülmü var bence kl veren en ğüzel ödülü kendine vermiş olurlülülülülülü

içerigini bilmedigimden bişi diyemiycem hondacım ...:hulya: helvanın ham maddesi tahin dimi ... çok agır ama .:uhm:

evet tahin içeriği geçen markette doğanın reçeleri vardi %100 doğal şeker yerine elma suyu kulanıyolarmış kücük şişesi 9 tl:sm_confused:

ya bu şekersiz helvalar varmiş aklıma gelmişken sorayım olmuyo değilmi:eek:lmaz:

canım sen tahın helvası mı seviyorsun önemli olan sanıırm onun ana maddesi CADIARZU

ya aebencim kızma aslında yapmazdım ama onlar bana aaa sultan sen zayıflamıssın demeyince bende bnde yedklerime dikkt ediyorum diyemiyorum off off tamımyle duygusal yanisırnaşık şey tlafi edicem söz haftya 63 ün altını görücem insl:Saruboceq: bi süre kimseyle görsmem sanıırmsempatiksalakcinni

inşallah verirsin canım yaza kadar tamamsındır inşallah:lepi:

sagol cnm insl gitsin artık bu kilolar ve geri gelmesin bi dahakaydirigubbakcemile5

kimse beni takıma almıyo şimdi bu takım da kl verene ödülmü var bence kl veren en ğüzel ödülü kendine vermiş olurlülülülülülü
kaydirigubbakcemile3 55 kiloyla seni takımlara almazlar hehe ..... ama yaz 6. takıma dedik 2. gün yazdın kaçtın .alsanaalsanasmile
evet en güzel ödül kendimiziz . bak bu hafta nevkuşum gene bireyselde 1. oldu ... vede takımdan mezun oluyor .....alkisalkisalkis:lepi::nazar:

hondacım sen bu kiloyla takımdakiler pskikojisini bozarsın kızzkaydirigubbakcemile3

evet cnm kilo veren benm gibi sımarıyo nasılsa önümde bir hafta var diye yiyosempatiksalakcinni

aa cnm sanki diyet gruplarında 50 li li kilosu olnlarında bi grubu var sen neden oraya bi bakmıyon hepsi senin gibi cıtır hatunlarlülülülülülü

hondacım sen bu kiloyla takımdakiler pskikojisini bozarsın kızzkaydirigubbakcemile3

evet cnm kilo veren benm gibi sımarıyo nasılsa önümde bir hafta var diye yiyosempatiksalakcinni

aa cnm sanki diyet gruplarında 50 li li kilosu olnlarında bi grubu var sen neden oraya bi bakmıyon hepsi senin gibi cıtır hatunlarlülülülülülü

ben bi bakem Şeniz

Aebencim canım sana özel mesaj yazdım ama geldi mi? çünkü geldi mi diye sormaya çalıştım yeni bir mesaj yazıp sana ama site yönetimi izin vermiyormuş 50 den az mesaj yazdığım için , kusura bakma cvp gelmediyse ondandır . Neyse öptüm sizleriiiiiii

canım hiç kaçmam ve elimden geldiği kadarda yol göstermeye çalışırım.olmazmı tabii oldu kaçamaklarım.mesela akşam misafirliğe gittim orda börek poğaça salata türü bişey ve pasta yada kurabiye varsa salatayı ve böreği yemeyi tercih ettim.sırf hamur diye poğaçayı yemedim.yada akşamı çok az geçiştirdim gideceğim belliyse.yada ertesi güne sebzeye dayandım ve bol suya.yani zaten vücut artık ne yediğinde ağırlık hissediyorsun ne yediğinde kuş gibi hafif oluyorsun anlıyorsun ...
Canım sağol,ne güzel bilgiler vermişsin,umarım bizde senin gibi yaşam biçimi haline getiririz bu diyeti...Çok teşekkürler....opuyorumnanaktan
selam montici güzeller
ben hedefime ulaştımmmmmmmmmmm
69.8 kiloyum çok mutluyum zemuszemus
aebencim canım sağol tüm desteklerin için ....ama bişi daha sorcam ...ben şimdi ikinci aşama mı yapacam?
topikte biyerde varsa sayfasına bakayım malum kitap yok yaaa...
NEVRACIM tebrikler canım,darısı başımıza.....opuyorumnanaktan

GÜNAYDIN MONTı GÜZELLERı BENDE BUGÜNDEN ıTıBAREN BAŞLADIM MONTıYE :
NAZIM hoşgeldin.....

AEBEN ne desen haklısın canım.alsanaalsanasmile2 gündür menümü de yazmadım.
Regl dönemim yarın bitiyor,bakalım yine verebilecek miyim.Ben diyetisyene gittiğimde de 64 de takılıp kalıyorum.Bakalım ne olacak bu hafta....opuyorumnanaktan

BU günkü menüm

SABAH yağsız tost+yeşillik+zeytin
ÖĞLEN pırasa+yoğurt
ARA 1 meyve
AKŞAM yeşil mercimek yemeği+yoğurt ve salata
GECE 1 portakal+kefir

yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgelmişler

menüm

sabah : 1 elma, 1dilim ekmek, zeytin,
öğlenı: yımırta, domates, yoğurt
akşam: kuru fasulye, salata, yoğurt

1 elma, 1 portakal, fıstık

büyük bardak süt içiyorum şimdide. hemen çizelgemi yeniliyorum. hepinizze iyi geceler....

günaydınlar monticiler. dünü kaçamaksız atlattım ve yazdığım listenin dışına hiç çıkmadım. sadece kendime gün kurusu ve salatalık malzemeler alıp getireceğim işyerine ...

Aebencim canım sana özel mesaj yazdım ama geldi mi? çünkü geldi mi diye sormaya çalıştım yeni bir mesaj yazıp sana ama site yönetimi izin vermiyormuş 50 den az mesaj yazdığım için , kusura bakma cvp gelmediyse ondandır . Neyse öptüm sizleriiiiiii
yok refim gelmedi mesajin ...:gitme: sen benimkini aldınmı?

Son düzenleme:
günaydınlar monticiler. dünü kaçamaksız atlattım ve yazdığım listenin dışına hiç çıkmadım. sadece kendime gün kurusu ve salatalık malzemeler alıp getireceğim işyerine ...
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgelmişler

menüm

sabah : 1 elma, 1dilim ekmek, zeytin,
öğlenİ: yımırta, domates, yoğurt
akşam: kuru fasulye, salata, yoğurt

1 elma, 1 portakal, fıstık

büyük bardak süt içiyorum şimdide. hemen çizelgemi yeniliyorum. hepinizze iyi geceler....
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis.
beyazcım dünsabah azmı yemişin ne .sütün nasıl bebeşi doyuruyormu ..*:ecrin_bebek:

BU günkü menüm

SABAH yağsız tost+yeşillik+zeytin
ÖĞLEN pırasa+yoğurt
ARA 1 meyve
AKŞAM yeşil mercimek yemeği+yoğurt ve salata
GECE 1 portakal+kefir
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
AEBEN ne desen haklısın canım.alsanaalsanasmile2 gündür menümü de yazmadım.
Regl dönemim yarın bitiyor,bakalım yine verebilecek miyim.Ben diyetisyene gittiğimde de 64 de takılıp kalıyorum.Bakalım ne olacak bu hafta....opuyorumnanaktan
mutlaka gider canım bu hafta olmassa öbür hafta hiç takılma bunlara.sositososito

X