Monotonlaşan evlilik

10 sene olmuş aç değilsin açıkta değilsin
İlgi neymiş 3 çocuğun var zaman çabuk geçer
Sanki boşansan alacağın adam seni Çiçek'le bekleyecek değil ya yada dul kadınsın diye her rolü yapan karektersizlere rastlaman mümkün konu açanlar çok
Bizim erkeklerimiz ilgisiz iki iki daha 4
Dizini kır oturEn Büyük KK
:KK57::KK57:Şakaysa da tam belli olmadı hatmece,bir daha dene:KK69:

Plandan kastiniz mesela ???
Çocukları bırakabileceğiniz biri varsa Başbaşa yemeğe çıkın daha önce gitmediğiniz bi yeri gidin görün yada elele doğa yürüyüşleri yapın yada çocuklarla bi etkinlik falan ayarlayın ne bileyim monotonluktan çıkacak farklı bişeyler işte

O zaman ne istiyorsun 10 senelik kocan bu zamana kadar ilgi göstermemişte şimdi mi gösterecek üstelik üç çocuk annesisin çocuklardan sonra mecburen 3 bölünüyor sevgide saygıda
Kalan kalırsa sana aç açıkta binlerce kadın var iş yerlerinde mobinge maruz kalanından eşinin borçları yüzünden başına gelmedik eşi maddeci olan var ŞÜKÜR et dizini kır otur tek derdin bu olsun
Pardon da bu nasıl yorum ?

İlgi istemek nankörlük mü oluyor çünkü bu yorumunuz buna çıkıyor
Yazmayın olsun bitsin

O zaman ne istiyorsun 10 senelik kocan bu zamana kadar ilgi göstermemişte şimdi mi gösterecek üstelik üç çocuk annesisin çocuklardan sonra mecburen 3 bölünüyor sevgide saygıda
Kalan kalırsa sana aç açıkta binlerce kadın var iş yerlerinde mobinge maruz kalanından eşinin borçları yüzünden başına gelmedik eşi maddeci olan var ŞÜKÜR et dizini kır otur tek derdin bu olsun
Evet derdim bu şükürler olsun sizin gibi dusuncelerim olmadığı için yazdıklarınızı okudukça kendi derdime şükreder oldum ( .)

Pardon da bu nasıl yorum ?

İlgi istemek nankörlük mü oluyor çünkü bu yorumunuz buna çıkıyor
Yazmayın olsun bitsin
Alıntı yapmazsan yorumda yazmam
Okuduğum konuya yorum yaptım ben
Türk erkekleri böyle arkadaş evlilik ve evlilik sonrası diye adamlar ayrılır ilgi bekleyende beklemeyle kalır

Alıntı yapmazsan yorumda yazmam
Okuduğum konuya yorum yaptım ben
Türk erkekleri böyle arkadaş evlilik ve evlilik sonrası diye adamlar ayrılır ilgi bekleyende beklemeyle kalır
Hepsini denemiş gibi yorumlar yapıyorsunuz çünkü
Türk erkekleri diye ayırmak ayrı bir şey
Yeri geliyor o beklediğimiz ilgiyi erkekte bekliyor
Bunjn kadını erkegı Türkü arabı yok yani
Neyse iyi günler

Hepsini denemiş gibi yorumlar yapıyorsunuz çünkü
Türk erkekleri diye ayırmak ayrı bir şey
Yeri geliyor o beklediğimiz ilgiyi erkekte bekliyor
Bunjn kadını erkegı Türkü arabı yok yani
Neyse iyi günler
Burada konuları takip ediyorum bir süreliğinede yurt dışındayım sen çok denemişsin ki şahsıma hakaret ediyorsun deneyip deneyip yorumluyon:)) sanada senin gibi aptalca günler

Şaka değilmiş:KK51:,hatmece senin için gerçekten üzüldüm.Nasıl bir hayatın var bilmiyorum ama,konuyu bir sorun olarak görmediğine göre pek te iyi değil sanırım.Haklısın,belki de senin sorunlarının yanında devede kulaktır.
Fakat insan denge isteyen bir varlıktır hatmece...Olumsuzlukları küçükte olsa küçük mutluluklarla dengeler.
3 çocuğumla işlerimle akşam olurken,eşimle içtiğim bir kaç bardak çay,beni ilgiyle dinlemesi tvye dalmadan,şundan bundan bahsetmesi,kısaca benimle evde de olsa zaman geçirmesi öyle iyi geliyordu ki...
Bu arkadaşta fazla bir şey istemiyor,lüks değil beklentileri.
Sen bir çay koy kendine,ya da bir kahve,biraz dinlen,eminim daha olumlu düşüneceksin...:KK51:

Burada konuları takip ediyorum bir süreliğinede yurt dışındayım sen çok denemişsin ki şahsıma hakaret ediyorsun deneyip deneyip yorumluyon:)) sanada senin gibi aptalca günler
Burada benim gibi aptallar barınabilir fakat terbiye yoksunu insanlar barınamaz
Yönetim söylüyor bunu
O güzel kulaklarına küpe olsun

Şaka değilmiş:KK51:,hatmece senin için gerçekten üzüldüm.Nasıl bir hayatın var bilmiyorum ama,konuyu bir sorun olarak görmediğine göre pek te iyi değil sanırım.Haklısın,belki de senin sorunlarının yanında devede kulaktır.
Fakat insan denge isteyen bir varlıktır hatmece...Olumsuzlukları küçükte olsa küçük mutluluklarla dengeler.
3 çocuğumla işlerimle akşam olurken,eşimle içtiğim bir kaç bardak çay,beni ilgiyle dinlemesi tvye dalmadan,şundan bundan bahsetmesi,kısaca benimle evde de olsa zaman geçirmesi öyle iyi geliyordu ki...
Bu arkadaşta fazla bir şey istemiyor,lüks değil beklentileri.
Sen bir çay koy kendine,ya da bir kahve,biraz dinlen,eminim daha olumlu düşüneceksin...:KK51:
Aynen ablam ben yatlar katlar istemiyorum şükür sadece dertleşmek istedim o kadar

Yine öyle konuşuyoruz canım,yakınlarında akraban annen var mı,çocukları bazen bırakabileceğin?
Kayınvalidem var ama bebeğim küçük o yüzden birakamiyorun kimseye 7 aylık şuan en küçüğü

Bı kere kendime bakacağım dikkatini çekeceğim diye karar vermiştim kustuk o zamanda mor bluz giydim ve boynumda incilerim vardı barıştıran sonra bana dedi ki
Aynı Öcük ile bocukteki kırıntıları isteyen cadı varya aynı ona benzemistin dedi :)

sen de gargamele benzemişsin ben sana bişey diyormuyum de:KK53::KK53:
kendini mehmet günsur falan sanıyor herhalde
aranızda bu kadar samimiyet vardır sanıyorum her saçma sapan şakasına karşılık ver yani, belki böyle böyle bu tarz şakalar yapmayı bırakır
zaten kendine onun için bakmıcaksın canım kendin için, insanın kendini şımartması diye bişey gerçekten var, belki biraz ona da bulaşır
evde sorumluluk ver çocukların bakımını paylaşın bu sizi yakınlaştırır dicem de adamında vakti yokmuş
siz de herşey üst üste gelmiş, 3 çocuk, eşinin yoğun çalışması vs..

sen de gargamele benzemişsin ben sana bişey diyormuyum de:KK53::KK53:
kendini mehmet günsur falan sanıyor herhalde
aranızda bu kadar samimiyet vardır sanıyorum her saçma sapan şakasına karşılık ver yani, belki böyle böyle bu tarz şakalar yapmayı bırakır
zaten kendine onun için bakmıcaksın canım kendin için, insanın kendini şımartması diye bişey gerçekten var, belki biraz ona da bulaşır
evde sorumluluk ver çocukların bakımını paylaşın bu sizi yakınlaştırır dicem de adamında vakti yokmuş
siz de herşey üst üste gelmiş, 3 çocuk, eşinin yoğun çalışması vs..
Çok sakalasiriz zaten zaten kusken söylese kavga sebebi

Daha yeni evlilik yaslarindasiniz.
Ayrica alistirsam hep isterdin ne demek cocuguna konusur gibi.
Alistiracakta isteyeceksinde.dedem ninem gibi takilmakla evlilik olur mu genc yasta ruhunuzu gömmeyin
Siz yapin eglenceli bir seyler ayarlayın evde yada disarda programlayin
Ben genc bir kadinim ruhumu tatmin edersen mutlu olabilirim demekten anlamiyor madem.
Gosterin yapin belki ogrenir

Bı kere kendime bakacağım dikkatini çekeceğim diye karar vermiştim kustuk o zamanda mor bluz giydim ve boynumda incilerim vardı barıştıran sonra bana dedi ki
Aynı Öcük ile bocukteki kırıntıları isteyen cadı varya aynı ona benzemistin dedi :)
Böyle dediğinde ,bozulsanda belli etmeden,olabilir,ben beğendim ve kendim için giydim zaten de.Oyle giyinmeye fırsat bulamıyorsundur,onun da gözü alışır zamanla...

çok samimisiniz.okurken bazı yerlerde kendimi gördüm sanki.
eşime küstugumde bende gözlerine bakamam.
bakarsam dayanamam.:bicak:
gizli gizli bakarız birbirimize.oda en fazla bir kaç saat.sonra olay onun beni bağrına basması :anne:benim hickirarak aglamam,
onun gözyaşlarımı silip
benim gıcık sinir deyip onunda "ben ne yaptım şimdi" :110:demesiyle biter genelde.
çok fazla gelmeyiz bu aşamaya genelde benim regl zamanlarında rastlar ne hikmetse:KK11:
19 yaşında evlendim.2 evladım var.
9 yıllık evliyim.tabiki eşimden ilgi bekliyorum bekleyecegimde.
oda aynı şekilde.çocuğum var diye 2 ye 3 e de bolunmedim.eşim benim hep bir parçam.
ilk zamanlar nasılsa halen aynı.çocuklarımın babası olmak beklentilerimi düşürmek yerine
aksine taze tutmak için daha geçerli bir sebep.
adım atin ve kendinizi kapatmayin.
konuşmaktan çekinmeyin.
duygularınizi ifade edin ve içinizden geleni hareketlerinize dökün.
mutlu huzurlu bir evlilik dilerim size.herşey elinizde sadece adım atin gerisi gelecek..

X