Monotonlaşan evlilik

27 yaş 10 yıllık evlilik 3 çocuk... umarım kacmamissindir? Çocuk yaşta hiç erkekleri dünyayı tanımadan kocaya variyorsunuz, sonra başkalarının evliliklerini görünce evdeki gözünüze batıyor. Kocan şiddet uygulamıyorsa, hakaret küfür yoksa, çocuklarına babalık ediyorsa sadece iltifat ve hediye yok diye dertlenmen saçma. Sen ona iltifat ediyor musun peki? Sarılıp sevgi sözcükleri söylüyor musun? En son ne zaman hediye verdin? Bunları yaptın da o hala ilgisizse o zaman açıkça konuş, soğuyorum senden de. Çabalamasini iste
Kacmadim cnm
Emin olun ilgiyi fazlasıyla gösteriyorum

Daha önceki msjlarda da neler yaptgimi anlatmıştım kısaca

Sadece istediğim iki hoş söz beni düşündüğünü belli etsin yeter buydu amacim

Amacıma ulaşabildim mi hayır
Ama elimden geleni yapıyorum

Eşimden sogumiyorum sadece ilgilensin istemiştim o kadar

Yorumun içinde tşk ederim

Kendime güvenim geldi demişsiniz, mesela evden çıkarken öpmeyi alışkanlık galiba getirmeye çalışıyorum demişsiniz :). Merak ettim neler değişti iki üç ayda evliliğinizde. Her şey yolunda mı :)
Hala yapmıyor desem benim zorlamalarimla oluyor ben hatırlatıyorum o asamadayiz daha

Ana iltifat etmiyorsun filan dememle birazcık da olsun yol katettik sayılır :KK66:

Kacmadim cnm
Emin olun ilgiyi fazlasıyla gösteriyorum

Daha önceki msjlarda da neler yaptgimi anlatmıştım kısaca

Sadece istediğim iki hoş söz beni düşündüğünü belli etsin yeter buydu amacim

Amacıma ulaşabildim mi hayır
Ama elimden geleni yapıyorum

Eşimden sogumiyorum sadece ilgilensin istemiştim o kadar

Yorumun içinde tşk ederim
Tabii ki ilgi hakkın. Hele de sen ilgi gösterip karşılıgini alamıyorsan o kötü. 17 yaşında evlenmemek lazım işte görüyorsun. Kocandan önce 1-2 flörtun daha olsaydı, eğitimini tamamlasaydin, meslek edinşeydin filan belki daha farklı olurdu. Kocandan beklentin azalırdi, genç yasta bu kadar yük omzuna binmezdi. Ailen nasıl o yaşta evlendirdi ki kuzum? Ne güzel allah 3 çocuk vermis, onlara sarıl, kocadan pek hayır yok gibi

X