mobbing

İlk fırsatta videoya alın. Sizin başınız agriyip sıkıntıya dusceginize bunu hakedenlr düşsün

Beni karıştırmayın olur mu. Gerekirse o perdeyi oraya müdür takacak. Bu işler böyle bazen yerleri sileriz bazen perde takarız bazen de o perdeyi kendi paramızla alırız. O adam olayı anlamamış ya da işini sevmiyor bence

İlk fırsatta videoya alın. Sizin başınız agriyip sıkıntıya dusceginize bunu hakedenlr düşsün
Video da alsam ben ayrılırim gergin ortamda duramam. Aslında atanmayi bekleyip öyle ugrasmak vardı akLimda zira 60 öğretmenin 50 si aynı zihniyette. Epilepsisi olan ogrencimi resmen çanta gibi peşimden ayiramiyorum çıkışta annem bende kalırsa evine bırakıyorum,okulda öğretmen çıkışta serseriler tehdit.
ama en azından ben giderken onları da götürmeyi hedefliyorum. Program işi hızlandırdı okulda fazla vaktim kalmadığını gösterdi.
Bu arada elimde ogrermen grubunun yazışmasi var öğrenciye şiddet ve müdürün sahır olduğuna dair. Yazma sebeoleri nasıl olursa mudur de o an oğretmen den olmazmis.çocuk sınıfa derste girdi diye tokat atılmış ama inanin dava vs edecek gücüm yok manevi olarak özellikle. Video olursa basına yansir

yasal değil diyemez. Okulun ihtiyacını mem ler alır Eğer ödenek var ise. Ama ödenek yoksa ödenek beklemek saçma. Para toplamaya razı olduysa veli toplanır sıkıntı Yok. Ya da aidatlarla alınabilirdi. Yani dediğim gibi yasal olmasa bu benim okulumda çoğu şey yürümezdi ve öyle oturup ödenek beklerdik. Ödemek denen şey de ha deyince çıkan bi şey değil. Ki bu adam sabunu bile almamış çok yazık

Hocam tören de konuşma yapmıyor töreni dinlemiyor diyorum. Vallahi çocuklar devlet düsmani olsun diye var gibi ağzında bir"izin vermezler hocamm o işler kolay degil"lafı.

hocam fazla uğraşma ve didikleme. Bırak boşver. Allah a bırak. Didikledikçe sen zararlı çıkarsın malesef adam ne de olsa amirin bu işler böyle yürüyor

200 bin ödenek çıkmış eline geçmemiş bana onu da anlatıyordu ziyan ettiği 2 buçuk saatimde. Rakamdan emin değilim ya çünkü sayısal oynadığını tutarsa bir miktarını okula vereceğini de demisti

Allah'ım eğitim kimlere emanet. Biri bana çok para ver devlete vermeyeyim demiş. Özelde de farklı sorunlar var. Çocuğunuz fanusta büyüyor. Hocam bildiğim kadarıyla sizin yasal sorumluluğunuz yok. Nöbet bile tutturamazlar size. Madem şiddet var kameraya alın. Size uyguladığı mobbinge girmez herkesin içşnde değil odasında yapmış. Mobbing davası için şahit bulmanız lazım. Ben yeni açtım ayrıldığım özel okula. Ama görüntüleri çekin kanalların watsup ihbar hatlarına atın.

200 bin ödenek çıkmış eline geçmemiş bana onu da anlatıyordu ziyan ettiği 2 buçuk saatimde.
zaten ödenek okula verilmez ilçe ya da ildeyse il mem ler ödeneği okullara böler ve sorar ne ihtiyacın var diye, ihtiyaçları da karşılar. Müdür direk gidip satın alma yapamaz devletin parasıyla. 200 bin ödenek tüm ilin ödeneği olabilir tek okula gelemez bi anda. Saçma. Müdürünüz de hiç tutarlı bi yön Yok

Yok hayatın içinde merak etme sen
İtle köpekle uğraşamam...

hocam fazla uğraşma ve didikleme. Bırak boşver. Allah a bırak. Didikledikçe sen zararlı çıkarsın malesef adam ne de olsa amirin bu işler böyle yürüyor
Çok acı değil mi ama ya. MEB bişey yapmaz dimi mesela okulun harap halini sebep göstersek. Video olmazsa halim yok zaten maalesef zor bir doğum sonrasi geçirdim kendime anca yetiyorum.

yani bu müdür kırkta birdir bence. O kadar idareci tanıyorum çocuğa vurmayı bırakın bağırmak bile Yok bizde. Hayret ettim. Devlet tamamen güvensiz değil Yani. Bu müdür de sıkıntı büyük

Çok acı değil mi ama ya. MEB bişey yapmaz dimi mesela okulun harap halini sebep göstersek. Video olmazsa halim yok zaten maalesef zor bir doğum sonrasi geçirdim kendime anca yetiyorum.
malesef acı. Ama yapacak bi şey Yok. Ama şunu anlamıyorum. Benim olduğum ilçede ilde veliler toplanıp gidip Müdürü şikayet etse müdür uyarılır, şikayet devam ederse alınır yani o okuldan. Net. Sizin müdür ün güvendiği biri mi var acaba

yani bu müdür kırkta birdir bence. O kadar idareci tanıyorum çocuğa vurmayı bırakın bağırmak bile Yok bizde. Hayret ettim. Devlet tamamen güvensiz değil Yani. Bu müdür de sıkıntı büyük
Ben de ilk defa gördüm böylesini.3. Idarecim. Aslında dayak vardı hepsinde ama dedikoduydu ne şahit olduk ne gördük. Bana 10 kere öğrenciye güvenme dedi oysa o okulda ögrencilerimden başka kimsem yok.

Ben de ilk defa gördüm böylesini.3. Idarecim. Aslında dayak vardı hepsinde ama dedikoduydu ne şahit olduk ne gördük. Bana 10 kere öğrenciye güvenme dedi oysa o okulda ögrencilerimden başka kimsem yok.
o laflar söylenir. Şuna güvenme bına güvenme diye. Okulda öyle bi dolanır. İdare her zaman kötü görülür ne yapsa yaranamaz derim ben hep öğretmenlerime, şakayla karışık, ama bu idare gerçekten kötü

Aslında ilce meb sevmiyor kendisini. Kendi de beyan etti ben de şahit oldum. Daha üstte mi var bilemiyorum. Aslında tip,üslup,tarz olarakta aslında sokaktan geçiyordum müdür sandılar geldim dese yeridir. Aklımda ne ha gi sendikayi uyedir ne nerelidir ne fikri zikir nedir herhangi bir izlenim uyandirmiyor. Tanimaniz lazım. İstanbul da mı müdürsünüz bu arada hocam

Hocam ben de öğretmenim ama eğitim camiası kadar berbat bir camia yok maalesef. Sadece sınıfa girerken mutlu oluyordum sınıf dışında ise nerden seçtim bu mesleği modundaydım. Umarım bir çıkış yolu bulursunuz. Siz çocuklarınuza güvenin

O
Öğretmenler gününde meb in verdiği hediyeleri 4 gün önceden ögretmen odasina yere koydu ordan aldık. Sizin için fikir olsun diye diyorum bunları ben aslında baya kısa sürede alışmisim burda yazarken bi daha şaşırıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…