Misafir kayınvalide

Valla ben kv kp den misafir olmaz kafasindayim. Madem aileyiz ben kendi ailemin yanında nasıl davranirsam onların yanında da aynı davranırım. Eğer kendini sürekli rahatsız hissedersem zaten gelmelerini istemem ki benim rahatım kaçarsa bir süre sonra başkalarının da rahatını kaciririm. Kendi rahatindan ödün verip rahat ettireceğim tek kişi kendi evladım.
Biraz yöre meselesi. Bundan 10 15 yıl kadar önce kendi anne babamin yanında da kasıyordum. Gelmesin de demek çok içimden gelmez. Kendisi söylüyor bazen uzan uyu yorulmussundur diye.ama içim rahat edemeyince buraya sordum

Biraz yöre meselesi. Bundan 10 15 yıl kadar önce kendi anne babamin yanında da kasıyordum. Gelmesin de demek çok içimden gelmez. Kendisi söylüyor bazen uzan uyu yorulmussundur diye.ama içim rahat edemeyince buraya sordum
Bayılazaaam ne kadar da rahatsın bir de açıklama yapmış bizim sorularımıza açıklama yapsana

Hindi hanım işinize gelen mesajlara cevap verip diğerlerini görmezden gelmeyin lütfen. Hepimiz dört gözle yapacağınız açıklamayı bekliyoruz

Ben yasal olarak halis muhlis evliyim
IMG_20221123_191052.jpg

Bu konunun 'bakin siz esi degil dediniz, ama ben sevgilimin ailesi tarafindan kabul goruyorum, evimde bile kaliyorlar' gibi bize sevgilinizin esiyle bir alakasi kalmadigini kabul ettirme hirsiyla actiginiza o kadar eminim ki.

Burada guclu kadin profili ciziyorsunuz ama icten ice sevgilinizin esini deli gibi kiskaniyorsunuz. Onun yerinde olmak icin her seyi verirsiniz ki o yuzden bosanmiyor, resmi nikahi onda diye ofke dolusunuz ona karsi. Cunku bilinc altiniz hayatinizdaki erkegin potansiyelini biliyor, elinizden gidecek diye akliniz cikiyor.

Zaten aldatmak bir karakter ozelligidir. Evliyken sizinle sevgili olan bir adam tabii ki sizi aldatacak. Ama yakalarsiniz, ama yakalamamak icin uc maymunu oynarsiniz, bilemem.

Bazi hatalar vardir ki omur boyu golge gibi bizi izler. Iste sizin yaptiginiz da o. Omur boyu kendinizle yasayacaginiz icin sizin adiniza uzgunum.

X