Misafir kayınvalide

O kayınvalide bu kayınvalide mi sizce? Özelden yazın.
O kayınvalide bu kayınvalide değilse! Siz evlisiniz evli olan bir adamla da birliktesiniz. Eşinizle Türkiye'de sevgilinizle Kıbrıs'ta tüp bebek yapmak istiyorsunuz.
Hanfendi siz bu temiz dünya ya çocuk yapmayın.
Zira siz de olmamissiniz.

Ya sanırım eski konuda bahsettiği kişi kocasının sevgilisi ve hindi de boşanmiyor.kocam sevgilisiyle Kıbrıs'ta tüp bebek yaptirabilir mi diye de merak etmiş olabilir sadece tahmin.
Daha önce burada öyle insanlar vardı konuyu karşı tarafin duygulariyla yazip tepkileri ya da olabilecekleri öğrenmeye calisiyorlardi.

O kayınvalide bu kayınvalide değilse! Siz evlisiniz evli olan bir adamla da birliktesiniz. Eşinizle Türkiye'de sevgilinizle Kıbrıs'ta tüp bebek yapmak istiyorsunuz.
Hanfendi siz bu temiz dünya ya çocuk yapmayın.
Zira siz de olmamissiniz.
Temiz dünya kısmına katılamayacağım.

Geçen yıl BEKAR sevgilimle beraber yaşadığım için annem biraz tavır almış ve evlenene kadar "imam nikahı yapın bari" demişti bana.
Ben de tamam dedim ve annemin kafası rahatladı.
Sonra yine aynı BEKAR sevgilimle beraber, ailemin evine gittik, beni annemden istedi ve nişanlandık.
Annemin gözünde ben imam nikahlı da olsam evli sayıldığım için, telefonda bizim nişan haberini yeğenlerime verirken; "bizim kızı kocasıyla nişanladık" demiş ve biz buna bir yıldır gülüyoruz.
Sonra biz BEKAR sevgilimle evlendik resmi nikâhla. Çünkü evlenebiliyoruz, neden?
Çünkü bekarız. Bekarken sevgiliydik. Evliyken de karı kocayız.
Bunu yapan annem tipik 78 yaşında gelenekçi, muhafazakar bir Anadolu kadını.
O bile kendindeki tuhaflığı fark ediyor ve yaptığı saçmalığa gülüyor ama siz inatla anlamıyorsunuz.
O adam sizin kocanız değil!
O ADAM BAŞKA BİR KADINLA EVLİ!
EVİMDE DİYE BAHSETTİĞİNİZ KADIN DA, O NİKAHLI KADININ KAYNANASI.

Anlaşıldı, siz de evliymişsiniz. İlk sorunuzda da yazsaydınız ya bunu, eşimin eşi olarak başkasıyla evli eş deyince daha fazla mı karışık olur diye düşündünüz acaba? Anlardık biz
Ya ama kendisi de evli olsa kocasını aldatan kadın kayinvalideye ayıp olur mu diye düşünmez ki bilemedim shdhjs

Anlaşıldı, siz de evliymişsiniz. İlk sorunuzda da yazsaydınız ya bunu, eşimin eşi olarak başkasıyla evli eş deyince daha fazla mı karışık olur diye düşündünüz acaba? Anlardık biz
Şu şekli bile karışık. Yorumum bittikten sonra tekra okuyup anlamaya çalışacağım.😁

X