Misafir kayınvalide

Bu konunun 'bakin siz esi degil dediniz, ama ben sevgilimin ailesi tarafindan kabul goruyorum, evimde bile kaliyorlar' gibi bize sevgilinizin esiyle bir alakasi kalmadigini kabul ettirme hirsiyla actiginiza o kadar eminim ki.

Burada guclu kadin profili ciziyorsunuz ama icten ice sevgilinizin esini deli gibi kiskaniyorsunuz. Onun yerinde olmak icin her seyi verirsiniz ki o yuzden bosanmiyor, resmi nikahi onda diye ofke dolusunuz ona karsi. Cunku bilinc altiniz hayatinizdaki erkegin potansiyelini biliyor, elinizden gidecek diye akliniz cikiyor.

Zaten aldatmak bir karakter ozelligidir. Evliyken sizinle sevgili olan bir adam tabii ki sizi aldatacak. Ama yakalarsiniz, ama yakalamamak icin uc maymunu oynarsiniz, bilemem.

Bazi hatalar vardir ki omur boyu golge gibi bizi izler. Iste sizin yaptiginiz da o. Omur boyu kendinizle yasayacaginiz icin sizin adiniza uzgunum.
Sevgilimin eşini kıskanmıyorum. Eşimin sevgilisini kıskanıyorum. Rahatladınız mı?

Bazen tepkileri ve durumu ölçmek için bazen ifşa olmamak için açtığımız konulardaki kişi olay durum yer değiştirebiliyor. En azından benim için bu geçerli. Karışıklık için üzgünüm. Durum bundan ibaret.
Şimdi burda yer değiştiren kim, evli olan sizsiniz sevgiliniz mi bekar?
Yoksa her ikinizde mi evlisiniz?
Beynim yandı yahu

Sevgilimin eşini kıskanmıyorum. Eşimin sevgilisini kıskanıyorum. Rahatladınız mı?

Vallahi ben cok rahat ve huzurluyum. Naptiniz nabiz olcmek icin esinizin metresi ile empati yapip sayfalarca onun hakkini mi savundunuz?😂

Gordugum en basarisiz geri vites denemesi, puanim 1/10.

Şimdi burda yer değiştiren kim, evli olan sizsiniz sevgiliniz mi bekar?
Yoksa her ikinizde mi evlisiniz?
Beynim yandı yahu
Eşi hanımefendiyi aldatıyormuş. Tüp bebeği de başkasından Kıbrıs'ta yapacakmış. Ama hanımefendinin sayfalarca tüp bebek denemesi boşta kaldı şu an ona da bir bahane bulur, düşünüyor şu an

Evli sevgilinin annesi sende falan kalmıyor. İlişkinizin aile içinde kabul gördüğünü ima etmek için böyle bir yalan uydurdun. Eğer böyle bir Durum olsaydı diğer konunda tatillerde arkadaş olarak ailesine gittim ama anlamışlardır onlar da durumu demezdin. Eşin yok, kayınvaliden yok. Senin de sözlükteki karşılığın sevgili bile değil.
Hay ağzınj öpeyim :KK53:

Bir üye tahmin etmişti doğru yazmış. Yani kocanız metresiyle gezip tozup tatillere gidiyor, kıbrısta tüp bebek yaptırmaya çalışıyor. Sizle yaşadığı eve de anasını getiriyor. Bir yandan sizle de tüp bebek yapmaya çalışıyor.

Ben hala troll olduğunuzu düşünüyorum. Kendinize önceki konuda sayfalarca aşağılayıcı şeyler yazdınız. Parazit, adamın yakasından düşmüyo vs yazdınız. Ya trollsunuz ya da ciddi derecede psikolojiniz bozuk.

O zaman hem sizden hem sevgilisinden çocuk yapmak için uğraşan bir adama bu kadar ödün vermeyin.
Geçen ki konuda kendinizi sevgilisi yerine koyup yazdiysaniz bu adam hergun hem sizle hem onla mi disarda yemek yiyor.
Yine aynı konudan yola çıkarsak eşinin bosanayan ağır laflar ettiğiniz kadın siz misiniz. Ve yine aynı kinudan yola çıkarak oğlunun arkadaşı adı altında yanına getirdiği sevgilisinden haberdar olan kayınvalide in yanında uzanmaktan mi cekiniyorsunuz o uzanmayi değil yanıda gaz çıkarmayı da hak ediyor.
Ve siz kimsiniz olay ne bilemem ama insanlar hakkında da konustueuyoesunuz bizi

Kayinvalidem bende kalıyor iki haftadır. Ben normalde işten gelince uyurum , sonra eşimle dışarı çıkarız .akşam yemeğini dışarda yeriz.
Kayinvalidem evdeyken dışarı çıkamıyoruz çıkmak istemiyor.
Yanında uzanamıyorum. Uyuyamiyorum. Bunları yaparsam çok mu abes kaçar?
Yanlış anlasilmak istemiyorum ama daha ne kadar kalacak bilmiyorum
O nasıl kaynana yahu siz evli bile degildiniz😒

X