Misafir kayınvalide

Daha düne kadar ailesi normal bir arkadaşı biliyordu hani sizi?/Kimsenin ilişkinizden haberi yoktu. Simdi kalkmış evli sevgilimin annesi iki haftadır bizde diyorsunuz.
Her şeyiniz yalan .
O kayınvalide bu kayınvalide mi sizce? Özelden yazın.

Amaan saçma sapan bir troll işte. Bir mesajında daha önce tüp bebek tedavisi yapıp olumsuz sonuç aldığını söylüyor. Başka mesajda herif başkasıyla evli olduğu için tüp bebek merkezlerinin (kıbrıstakiler dahil) tüp bebek yapmayı reddettiğini söylüyor.

Bi ilişkilerini utancından kendi arkadaşlarına bile söylemediğini, gizli yaşadıklarını söylüyor, bi kayınvalidoşkom bizde kalıyor diyor. Son linçten sonra hala buraya yazması linçten ve kaostan beslendiğini kanıtlıyor zaten arkadaşın.

Teşekkürler. Çocuk sürecimizi biliyor. Söylemeyecektik ama ilaç temin etmek için haber salınca haberi oldu onun da

Boşanmadi demiştiniz daha önceki konunuzda,banlanmamak için elimden geldiğince dikkatli olmaya çalışıyorum ama lütfen.
Doğru hatırlıyorsunuz

Konu sahibi birkaç gün evvelki konusunu unutmuş.

Çalmadı ama aynı durum değil
Bunları kim yazdı? Tam olarak ne diyorsunuz açıklasanıza?

Tabi ya . Evlilik kağıda indirgenecek kadar içi boş bir kavram. Hukuken evli de olsa boşanma sürecine girmiş oluyorsun ama. Çünkü bu olağan bir durum değil. Böyle evlilik mk olur?

Bu yüzden beraberiz. Ne zaman bosanacagi belli değil. Onurlu davranıp kabul etse en fazla bir ay sürecekti

Var tabi ki. Başkası var uzatma boşan dedi. Onun yaptığı da sosyal medyadan bana hakaret küfür göndermek oldu. Bulaşmıyorum Allahindan bulsun

Benim için boşanma sürecine girdiyse bitmiştir. Yola koyulmusum menzile ulasmama daha varsa bu yolda olmadigim anlamına gelmiyor. Varış belli yol belli gidiş belli

Ben yasal olarak halis muhlis evliyim
Sende kişilik bölünmesi tarzı bi psikolojik rahatsızlık mı var? Klinik yalancılık mı var? Tertemiz delirdiniz mi yoksa? Hayır daha dün herkesten gizlediğinizi söylemiştiniz bugün kayınvalide eve geldi 2 haftadır kalıyo bir tüp bebekler başarısız oluyo bi adam başkasıyla evli diye aslında hiç tüp bebek yapılmıyor. Çekirdeğimi aldım saçmalıkları okuma moduna geçiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…