Misafir kayınvalide

Evli sevgilinin annesi sende falan kalmıyor. İlişkinizin aile içinde kabul gördüğünü ima etmek için böyle bir yalan uydurdun. Eğer böyle bir Durum olsaydı diğer konunda tatillerde arkadaş olarak ailesine gittim ama anlamışlardır onlar da durumu demezdin. Eşin yok, kayınvaliden yok. Senin de sözlükteki karşılığın sevgili bile değil.

Maddi durumumuz elveriyor. Ev yemeği sevmiyoruz. Sorun nedir anlamadım

Akşamları yemek dışarda yeniyorsa ; para sizde çok gibi.. 18 TL olmuş 200 ml cola
Abes olmaz,aksine siz çıkarsanız kadında bir kaç saat kendisiyle kalır.
Ben dert edeceğini sanmıyorum.

Zekânız karşısında hayranlığını belirtmeden geçmek istemedim. Harfiyen doğru her cümleniz.

Sevgilim derken?

Niyeyse ikincisi hep daha kötü olur ama ağızlarını acamazlar

Neresi ütopya? Merkezde oturuyoruz. Evin karşısında kahvaltı üstüne çay bahçesi var. 20 30 metre arayla restoranlar var.
Kusura bakmayın bizim köyde bakkal bile yok bana ütopya gibi geldi,ne kadar şanslısınız ayrıca kayinvalideniz de çok şanslı eminim sizi yanlış anlamayacaktır.
Anne ben biraz uyuyum sonra çıkar yeriz dersin olur biter.hem de yakın zamanda bebek düşündüğünüzü ona da citlatin daha bir mutlu olur.
Benim cahilliğime verin mutlululuğunuz hiç bozulmasın

Aynı fikirdeyim.

2 haftadır onlarda kalıyor olsaydı bir önceki konusunda bunu mutlaka söylerdi.

Eşimin memleketine arkadaş sıfatıyla gidiyorum, herkes anlıyor diyordu.

Bunu da söylerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…