Ekmekler Pideler Mis gibi İçli Ramazan Pidesi (Resimli)

yok bacım ben kanaat getirdim sen normal değilsin olamazsın sen normalsen biz neyiz o zaman..delüsüün sen lezzet ve afiyet delisiiii.ellerine sağlık balım..harika görünüyor bunlar...

:dance:
kaydirigubbakcemile3
hıh sen kendine bak akedeşş kaydirigubbakcemile3

ay yaaaaaaaaaaaaaaaa sen ne marifetli garısın böle..............ne zaman senin tariflere baksam ağzım sulanıyo............. cokacimcoook midem hemen açlık pozisyonuna geçiyo.............ellerine kollarına sağlık libyanacım hemen hemen senin her verdiğin tarifi denemeye çalışıyorum hepside çok güzel oluyor bir harikasın rabbim vermiş sana bir yetenek ne güzel kullanbiliyosun helel sana bacım bak bizlere hakkında geçiyor helel et tamammı bilgileniriyorsun çünkü ..................eşim her zaman evde olmuyor beraber çok yemek yiyemiyoruz ama yeni tarifleri deniyorum önce yine üzerimde tarifmi deneyeceksin yakında mide zafiyeti geçireceğim diyo sonrada löpür löpür götürüyor............tekrar emeğine sağlık güzelim

Tasvirler süper Ya Hukaydirigubbakcemile3

Dun aksam iftardan sonra denedim tarifi.Cok guzel oldu Libosum,
Tesekkur ederim sana opuyorumnanaktan
Sanirim ben biraz daha yumusak bir hamur yaptim
5 su bardagi koymadim unu,genelde mayalilarin hamurunu daha yumusak tutuyorum.
Dogru mudur bilmiyorum ama ele yapismayacak kivamda yumusak bir hamur oluyor.
Bir de iyi yogurmak lazim,hamur cok guzel oluyor o zaman...
Bir kismini kusbasi etle,bir kismini da peynir-ufak dogranmis domates ve maydonoz karisimiyla yaptim.
Hatta 1 buyuk beze artti,incecik actim.Eritilmis margarin surdum,
katladim(uclarini)aralarini da katlarken yine yaglamistim.Sonra 20-25 dk dinlendirip iki bezeye boldum.Actim ikisini de aralarina sucuklu peynir rendesi koyup rulo yaptim.Hoop firina sositososito
O da ayni milfoy hamuru gibi oldu kaydirigubbakcemile3

ayol gece gece
ne işim varki senin yemek tariflerinde
ellerine sağlık canımcım yaaaaaaa
hariksaın herzamanki gibim :asigim:

Ben de onu diyecektim nefis olmuştur senin pidecikler de çünkü aralarına bol yağ sürünce milföy oluyor adeta..
Ellerine sağlık ne de güzel anlatmışsın fıstıkım

ayol gece gece
ne işim varki senin yemek tariflerinde
ellerine sağlık canımcım yaaaaaaa
hariksaın herzamanki gibim :asigim:
Kıyamam sana ben
Çok teşekkür ederim kardeşim benim..
İ

libya ellerine sağlık bişey bulamadım dicek yutkunmaktan

:1hug:
Çok teşekkür ederim bebişim52

Ay olsa da yesem zaten açım, harika görünüyor ellerine sağlık...

libyana dün akşam yemeğinde senin pidelerden yaptım.eşim bayıldı.bundan sonra sürekli yaptıklarımın arasına almamı istedi.ama gerçektende enfes bir tat oluyor.aslında foto çekecektim ama pidelerin harika kokusu beni kendimden geçirdi.fotoğraf aklıma geldiğinde artık çok geçti kaydirigubbakcemile3

Ay olsa da yesem zaten açım, harika görünüyor ellerine sağlık...
:kedi:Sağol Derin'im.
Ay bana birşeyler oluyor akannehir

enfes...ellerine sağlık hihoyyyt
kaydirigubbakcemile3 Afiyet olsun Maviş.
ellerıne saglık..
opuyorumnanaktan Teşekkürler,deneyin arkadaşlar.
Vayy çok güzel : ))
Afiyet bal şeker olsun gülüm.

ayy mis gibi vallahi elinize sağlık çok güzel görünüyor

kaydirigubbakcemile5 Sağol canım.

Cidden harika oluyor, ramazan da geliyor ..
Mutlaka deneyin : )

Şahane bir renk cümbüşü bu Ellerine sağlık canım
Ramazanın bereketini çok seviyorum

ellerine sağlık ...
bende bunu mütevazi lezzetler.com da izleyip yapmıştım benimki çook kuru olmuştu..hatta üzerini kapatıp yumuşatmak zorunda kalmıştım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…